Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
 81/100 anonim ***** válasza:
100%

Valaki itt írta, hogy strandra tökéletes test kell. - Nem kell szerintem. Ideális esetben mindenki csak hozzá hasonló vonzerejű társat keres, és ennyi. Átlagos nő átlagos férfit például, és ez a testalkatra is értendő.

Az meg, hogy kinek mi a "szép", és "jó" kinézet, valahol eléggé ízlés kérdése is. Én például (kinézetre átlagos vagyok, normál súllyal) voltam oda fiatalabb koromban elhízott férfiért is, akinek elvarázsolt a személyisége és az arca (átlagos arca volt egyébként mai szememmel). Ha akkor engem megkérdeznek, azt mondom, hogy az ő kinézete 10/10. Miért? Mert annyira odavoltam érte. Persze az is igaz, hogy őt ismertem már valamennyire iskolából, tehát nem vadidegen volt.

A táncházas válaszhoz pedig annyiban kapcsolódnék, hogy az én sógornőm is társastánc tanfolyamon (salsa) ismerte meg a férjét. Sőt, nem csak a férjét, hanem baráti társasága is kialakult onnan. Akinek van ilyen táncolós vénája, érdemes lehet kipróbálni.

aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
100%
Strandon, buszon, vagy bárhol máshol az is nehezíti a dolgot, hogy fogalma sem lehet az embernek arról, hogy ki egyedülálló, és ki nem az. Olyan is előfordulhat, hogy a másik egyszerűen azért nem vevő rád, mert foglalt. Ha viszont egy közösségbe kerülsz be bármi kapcsán (akár ugye a tánc), ott nyilván elkezdtek először szimplán emberileg beszélgetni, és világosan kiderülhet, ki foglalt már.
aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek sincs a homlokára írva, foglalt-e, vagy akar-e ismerkedni. Ezért nem próbálkozni és folyton rettegni a visszautasítástól tök fölösleges, bátornak kell lenni és esélyt adni, hátha sikerül, max nem lesz semmi. Nyilván vannak helyek, ahova tipikusan ismerkedési céllal mennek az emberek, de sosem tudhatod, kibe, mikor, hol botlasz bele. Nem elég várni a csodát!
aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
100%
#3: mindenkinek ott lehet ismerkedni, ahol a kívánt nemből és kívánt korból sokan, ismétlődően, megnyilatkozva fordulnak elő. Pl. 47 éves férfinak: nyelvtanfolyam, rendszeres hegyi túrák, színház! bérlettel, hangverseny bérlettel, ismétlődő közlekedési járat, templomi misék, sportmeccsek, verses, művészeti webes fórumok, stb.
aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
100%
84.- a templomi misékhez: nekem ez korábban eszembe sem jutott volna, de tényleg lehet ott is. Munkatársnőm mesélte, hogy ő Budapesten így ismerte meg a férjét. Sokáig egy templomba jártak, és elkezdtek ott beszélgetni.
aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért mondják azt a férfiak, hogy nőknek könnyű ismerkedni. Szerintem pont ellenkezőleg!

Én szépnek mondott nő vagyok, de elég nehéz volt társat találni. Azért, mert a kezdeményezés elsősorban a férfi dolga. Még ha tetszett is valaki, eszembe nem lett volna randit kérni tőle.

Persze szexre bárkit megkapok, de a tartós kapcsolat azért nem olyan egyszerű!

Egyébként interneten ismertem meg a férjem. Igaz, ennek már 20 éve, de akkor sem volt egyszerű. Elég sokáig tag voltam, néha én is abbahagytam hónapokra, mert annyira elegem volt, meg azt gondoltam, hogy ez teljesen reménytelen. Viszont sehol nem találkoztam szingli férfiakkal, szóval egy idő után mégis visszatértem a nethez.

A férfiak a társkeresőn is pont ugyanolyanok, mint a való életben. Ha valamelyik egy kicsit is jól nézett ki, el volt szállva magától, és természetesen eszébe nem volt semmi komolyat keresni.

aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha valaki azt mondja, hogy neki bejött, az mind le van pontozva?
aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
100%

#86 Egyszerűen a mi szemszögünkből a ti helyzetetek sokkal könnyebbnek tűnik. Nekünk kell leszólítani titeket, már ez is stresszes, hát még valami jó szöveget kitalálni, amitől nem riad el :)

Nagy a nőkre a "kereslet" és sok a konkurencia. A nemek aránya persze nagyjából azonos, de több nőhöz vonzódunk, mint a nők férfiakhoz.


"Persze szexre bárkit megkapok, ..."

Habár vágyom a párkapcsolatra, de tudod mennyire boldoggá tenne - és sok mást férfit is - ha időnként nők megkívánnának, akár csak egy éjszakára is?


Nem meggyőzni akarlak, hogy márpedig nektek ez baromi egyszerű - bár hozzám képest az :D -, csak férfi szemmel mi ezt teljesen másképp látjuk, tapasztaljuk.

aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:

88. Bunkó mind. Hiába mész oda normális szöveggel, idiótának néznek és elhajtanak.


Ha pénzes lennék és jól néznék ki, akkor talán más lenne.....

aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
82%

"Habár vágyom a párkapcsolatra, de tudod mennyire boldoggá tenne - és sok mást férfit is - ha időnként nők megkívánnának, akár csak egy éjszakára is?"

De a nők nem így működnek! Legalábbis a legtöbb nem.

És nem célom random vadidegen férfit boldoggá tenni azzal, hogy közel engedem magamhoz, csak azért, hogy neki jó legyen.

Pont ezért mondom, hogy nem könnyű a nőknek. A legtöbb férfinek eszében sincs elköteleződni, csak kalandot akar, és nem érti, hogy a nőknek miért nem felel meg ez a dolog.

Nekünk viszont ez végtelenül kiábrándító. Szeretnék egy társat, de a férfiak meg csak dugópajtit keresnek.

A társkeresőn meg halmozottan ott vannak az ilyen férfiak. Amelyik kicsit is jól néz ki, az esetek 90 %-ában csak egyéjszakás kalandot akar. Az is gyakori, hogy nem is szingli, csak unja az asszonykát otthon.

@88:

"Ha pénzes lennék és jól néznék ki, akkor talán más lenne....."

Nem pénzes, és nem jóképű férfiaknak is van nője, szóval valamit rosszul csinálsz.

aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!