Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
 61/100 anonim ***** válasza:
64%

61. Mi sem fizettünk semmit a társkeresőn, ( mi 14 éve jöttünk onnan össze), minden lényeges funkció elérhető volt ingyenesen. Durva ha már tényleg mindegyiken fizetni kell. 😱 Ezen én is meglepődtem.

37. Voltam.

aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
*60
aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ingyen is működnek bizonyos funkciók és véletlenül pont belefutsz az igaziba, de ha nem fizetek elő, eltérő a keresési és találati aránnyal, lehetőséggel indulok. Magyarán a pénz direktben kihatással van arra, kivel jövök össze. Ez így minden, csak nem korrekt.
aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
100%

61.

14-15 évvel ezelőtt még nem számított üzletnek a társkeresés.

Ma már sajnos annak számít. Sőt. Az a legszörnyűbb, hogy ha befizetsz, sokszor még akkor sem működik minden.

Ez a baj.

Ha én befizetek, és ráírok valakire, ő nem tud visza írni, ha ő nincs befizetve. Van ilyen oldal, és ezt sokan nem tudják.

Ennél sokkal tisztességesebb lenne, ha mindenkinek kötelező lenne tagdíjat fizetni, és akkor mindenki tudna mindent csinálni.

Persze tisztességes tagdíjért,/3-5 ezer ft max/, és nem csillagászati összegekért. Mert az megint nem tisztességes.

Ez egyetlen egy bevásárlás a Lidl- ben.

Ezt mindenki kibírná.

Az összes társkereső oldalt ami most van, mindet evakuálni, törölni kellene, és létrehozni eggyet, ami tisztességesen működne.

Ebben az esetben lennének sikeres egymásra találások.

De ez sajnos csak egy nagy álom marad.

aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés alatti válaszból idéznék, nagyon érdekes, illik ide:

"A régi, párkeresőknek ingyenes, főként reklámokból profitált webes párkeresőket a multik sorban benyelték. Az ismerteknek neveit megtartották, hiszen az hozza az ügyfeleket, a megszokás nagy úr alapon. Manapság a mesterséges intelligencia idején, már egyre nehezebb megkülönböztetni a profilok mögött álló valódi embert és MI-t. Elértünk oda, hogy nem csupán kamu profilt generálnak, nem egyszerű formaüzeneteket küldenek, hanem kiválóan megfogalmazottakat, sőt, válaszlevelekre és csetelésre is képesek. Az emberek a bőség zavarában vannak, mely párkeresőt válasszák. Egyre növekvő energiát fektetnek a folyamatba. Mindehhez technikai feltételeket kell biztosítaniuk, időt, energiát kell szánniuk. Újra és újra a képernyő elé kell szegezni magukat, válogatni a számtalan profil közül. Gondozni, aktualizálni kell a saját profiljukat, átfogalmazni, újabba fotókat készíteni, feltölteni. Majd a szimpatikusak adatlapját átböngészni, üzenetet írni, rendszeresen figyelni reagáltak e. Eközben a párkeresőweblapok, appok szorgalmazzák, lépjenek be a közösségi felületeikre, hiszen avval növelhető az ismerkedés esélye. A cél, lefoglalják az ügyfelek, illetve előfizetők figyelmét, azt az illúziót keltsék, mennyire fontos a szolgáltatónak, hogy Ő partnerre leljen. Amennyiben sikertelen az ügyfél, akkor mindenféle javaslatokkal segítik, azt éreztetve, "A hiba az ön készülékében van", vagyis bénának tetszik lenni. Ők biztosítják a lehetőséget, ha az ügyfél nem tud evvel élni, az nem a szolgáltató hibája. Hiszen ilyen, olyan magas létszámú elégedett ügyfelük van. Persze, statisztikailag minden ügyfél elégedett, amíg tagja az oldalnak, applikációnak. Az elégedetlen ügyfelek átregisztrálnak más párkereső oldalakra, appokra. A slusszpoén, a szolgáltató multicégeknek több vasat tartanak a tűzben. Amint átmegyünk másik párkeresőre, nagy eséllyel ugyanannak a vállalkozásnak másik szolgáltatást vesszük igénybe, cseberből vederbe kerülve. A párkeresők belefáradnak a személytelen digitális keresgélésbe. Hiszen a leglényegesebb tényező marad ki az életükből, a személyes kontaktus, a szociális viszony. Pedig éppen emiatt keresgélnek. Mi történik ezekután, a virtuális térhez szokott (szoktatott) emberek hibást keresnek. Pszichológiai jelenség, hogy nem önmagukban, nem tevékenységükben, döntéseikben keresik a hibát, hanem másokban. A szolgáltató elhiteti, ő nem hibás, illetve a szolgáltatás fogalomnak érezzük, avval pedig nem lehet vitázni, így ki másra árasztanák a mérgüket, hát az ellenkező nemre, a megcélzott emberekre. A nők ilyenek, a férfiak olyanok... Tipikus, minden nő/férfi így viselkedik/így reagál...stb.

Megoldás: Vissza kell térni a hagyományos, személyes ismerkedési módszerekhez!"

aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
100%

"Vissza kell térni a hagyományos ismerkedéshez."

Igen, ez lenne a megoldás, és ez tényleg nagyon jó lenne, de ez meg nagyon nem működik.

3 éve keresek társat. Eljárok boltokba, ide-oda, vásárolgatni, piacra, mindenfele.

Sehol soha még egyszer sem vettem észre senkivel egy szemkontaktust, vagy össze nézést, vagy bármit. Olyan mintha a nők nemis akarnának ismerkedni.

aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem én is, mintha az emberek magukba zárkóztak volna, úton-útfélen csak bámulja mindenki a telefont, vagy magábaroskadva üldögél. Fiatal koromban simán szóba elegyedhettél valakivel, ma már lehetetlennek érzem ezt.
aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
100%

Azt bánom nagyon, hogy okyat nem lehet csinálni, hogy 1 hónapra átváltozni nagyon jó, 10 pontos pasivá. Olyanná, aki a nők álma.

Ideális testsúly, 0 kg fölösleg, semmi pocak, sármos arc, dús haj, 185 cm magasság.

Kíváncsi lennék rà, hogy így történne e valami a hétköznapi élet folyamán.

Mert ha így sem, akkor talán még az is lehet, hogy kicsit megnyugodnék.

Szerintetek, a szèp férfiakkal, a sármos jó megjelenésű férfiakkal történik valami ???

Van egyálltalán olyan akivel történik valami?

Kiváncsi lennék nagyon.

66#

aug. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:

Na igen.

Ez tényleg eléggé érdekes téma.

Van itt olyan pasi, aki jól néz ki, és ezt tudtára adják a nők a hétköznapi életben.?

Mondjuk egy bolti bevásárlás, vagy bárhol ahol mozog.

Ha van, ossza meg velünk.

aug. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
66: Én ugyanezt tapasztalom nőként. Jelenleg minden hétvégén egy strandon (most is mindjárt indulok). És lehetne mondani, hogy persze, mert én nem vagyok jó nő, de folyamatosan figyelek, így látom, hogy más nőkhöz sem mennek oda. Tényleg csak a telefonbámulás megy, vagy ha nem azt, akkor akármi mást néznek, csak nehogy létrejöjjön a szemkontaktus.
aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!