Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
 11/100 anonim ***** válasza:
100%
Ghostingolás, a nem válaszolás, hazudozás, ígérgetés, randi lebeszélése az utolsó pillanatban stb
jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mért van az, hogy elméletben mindenki csak egy normális embert keres komoly kapcsolatra, a gyakorlatban mégsem ezt tapasztalom, úgyhogy én fel is adtam.
jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
63%
#12: Ezt nem tudom hol hallottad, de a többség BIZTOSAN NEM komoly kapcsolatot keres, sem elméletben, sem gyakorlatban. Ez ugyanaz, amikor valaki azt mondja, hogy a nők akarnak jobban komoly kapcsolatot, mint a férfiak, ez egy hatalmas nagy tévedés!
jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
63%

Azt halljuk itt a nőktől hogy minden pasi csak egyéjszakásat akar meg hogy csak dugni akarnak. Ezt most úgy értsem hogy csak mi pasik akarunk szexelni és ágybabújni? A nők is ugyanúgy akarnak csak ők nem ennyire szókimondóak ezen témát illetően. Sőt sokszor a nők még sokkal jobban akarják az együttlétet mint a férfiak. Valamilyen szinten ez a minden pasi csak sszexelni akar ez egy hatalmas képmutatás a nők részéről.

Csomó nő a társkereső oldalakat csak Instagram követőgyűjtés céljából használja nem komoly kapcsolat keresésre. Megmerem kockáztatni hogy a férfiak közül sokkal többen keresnek komoly kapcsolatot mint a nőknél, meg a férfiak őszintébbek é szókimondóbbak e téren.

jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
88%

Ha eljutsz valakivel odáig, hogy találkoztok is, akkor meg az a baj, hogy tutira egész másképp néz ki mint a képein.

De ez mindennel így van.

Nemrég vettem egy cipőt.

Nagyon tetszett a neten a képek alapján.

Amikor megkaptam kicsit csalódtam, mert a képeken jobban nézett ki.

jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
87%

Ez mindig is így volt 15-ös! Ha a cipőt nézzük akkor az a fránya üzletpolitika, minél ügyesebben állítják be a szögeket a reklámoknál és még utólag rá is szerkesztenek hogy minél tökéletesebben nézzen ki és jobban vigyék. Nemrégiben erről láttam Youtubeon videókat hogy az élelmiszerekkel hogyan csalnak hát el voltam képedve. Reklámban óriási a duplaburger de élőben meg olyan mint egy normál sima burger.

Na most ez az embereknél is így van. Társkereső oldalakon és különböző internetes ismerkedéskor az emberek szeretik magukat a képeiken a legszebbé varázsolni hogy minél kelendőbbek legyenek. A férfiak öltönyös vállalkozók lesznek Napszemüvegben és szép fehér fogakkal fognak a profilképen mosolyogni, a többi meg valamilyen állatos vagy horgászós kép lesz. A nők pedig előszeretettel mutogatják vékony testüket ő náluk is mindenki fehér fogú a képeken és a nők meg az utazásaikat szeretik előszeretettel mutogatni és elvárják hogy a kiszemeltjük is ilyen legyen ne csak vigyorogni tudjon öltönyben és Napszemüvegben.

Na élőben pedig az öltönyös pasi csak egy átlagos kockás ingben lévő sima nadrágot viselő pasas aki lehet még alacsonyabb is mint ahogyan azt a profiljában írta a fogai meg kicsit sárgásak mert képen ki lehetett őket fehéríteni. A nőn meg van súlyfelesleg is mivel ezt képeken tudta különböző szerkesztő programokkal orvosolni és kiderül hogy a legtöbb utazós képe kamu volt és zöldháttérrel oldotta meg.

Ezért szabadna elsősorban élőben ismerkedni és ha az nem jön össze akkor szerintem meg már könyveld el hogy interneten még annyira sem fog mert ugye ismerjük mi a társkereső oldalakat, főleg én 4 év után ki tudom jelenteni hogy számomra hatalmas csalódás és ha ezektől az oldalaktól várnám el hogy legyen nőm akkor még 40 évesen is egyedül lennék, élőben is próbálkoztam ott sem jött össze úgyhogy én már szépen lassan elkönyvelem magamnak hogy egyedül fogok megp.sztulni! Még jó hogy legalább haverjaim vannak és így nem vagyok legalább annyira magányos.

jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
56%
Kicsit hosszúra sikeredett de tele van igazságokkal!
jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
91%

Az életben: akihez vonzódsz, azzal szeretnél ismerkedni. Nem azért ismerkedsz, hogy vonzódj, hanem azért ismerkedsz, MERT vonzódsz.

Legalábbis a való életben.

Netes társkeresőn nem.

jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez így van, és ehhez még hozzájön a társkereső oldalak müködtetését végző tulajdonosok "szemétkedései".

Sajnos nagyon visszaélnek a bajban lévő emberek szomorúságával, bánatával. Tudják, hogy sok ember bármit megtenne azért, hogy társra találjon. Pl:

Azt írja, hogy ingyenesen küldhetek 7 személynek üzenetet. Igen ám, de azoknak, akik kedvencnek jelöltek, azoknak nem tudok, mert azt nem engedi. Ki van ez jól találva.

Meg sok-sok minden màs furcsaságok, amik véletlenül sem könnyítik, hanem nehezítik a helyzetet. 😢

jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is a bőség. Az emberek már nem is tisztelik a másikat, a randipartner csak egy személy, senki számára, mintha valaki szembe jön veled az utcán és mész tovább. Csak úgy eltűnnek, tovább állnak.


A bőség zavara pedig folytonos válogatást eredményezhet, főként a nőknél. Nem érdemes leragadni, majd úgyis jön a következő, elhiszik, hogy találhatnak jobbat. Ha leállnak valakivel, aki nem tökéletes, kompromisszumot kötnek, talán elszalasztják a lehetőséget, hogy megtalálják legközelebb a még jobb pasit.

jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!