Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
 71/100 anonim ***** válasza:

#70

Biztos furcsán fog hangzani, de nem olyan könnyű a szemkontaktus. Én se nagyon merem csinálni. Időnként próbálom rávenni magam a "bámészkodásra", de valahányszor épp egymásra nézünk elkapom a fejemet. Odáig még el sem jutottam, hogy rámsolyogjak egy szimpatikus nőre.

Az sem segít, hogy sok hülye perverz rontja a férfiak "hírnevét", így attól is félek, hogy esetleg megrémülne és azt hinné én is csak valami beteg állat vagyok.


Kívánom, hogy ezen a hétvégén leszólítsanak téged.

aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 A kérdező kommentje:

Szerintem, közösségekre lenne szükség, és akkor könnyebb lenne. Olyan hobbikra, ami csoportos és lehet barátkozni új embereket megismerni, legyen ez társasozós csoport, vagy kirándulós, sétálós, vagy bármi egyéb.

Nekem is évek óta kellemetlen inkább rossz élmény a netes társkeresés. Nő vagyok. Viszont egyszer, elmentem egy görög táncházba egy barátnőmmel, ott aznap este volt kapcsolódás, érdeklődés, elkezdődő ismerkedés- nem mentünk sajnos többször, de ott jöttem rá, hogy igazából ez az, ahogy működne szerintem.

aug. 17. 11:29
 73/100 anonim ***** válasza:
100%

70-es

De jó neked, hogy most is a strandon vagy. 🏊

Én, középkorú férfiként 4 éve nem voltam strandon.

Aztán 3 hete vasárnap rávettem magam, és kimentem Pest leg-leg nek mondott strandjára a Palára.

Igazából ott nem az ismerkedés volt a célom, csak a kikapcsolódás.

Meg egyálltalán az, hogy legyen valami kis változás a szürke napjaimban.

Strandon ismerkedni elég necces, mivel ott szinte minden látható, ezért oda tőkéletes test kell, ez biztos.

Jól éreztem magam, persze azt nem mondom, hogy frenetikus élmény volt, mert a strand az igazából kettesben jó, egy párocskával.

De összességébe véve jó volt. Elis dőntöttem, hogy talán Szeptember elején, amikor még jó idő van, kimegyek mégegyszer.

Ez a nagyon nagy meleg sem annyira jó, inkább csak olyan kellemes 25-30 fok.

Csinálok egy szezonzáró strandolást, aztán annyi.

A társat persze nem pótolja, mert azt semmi nem tudja, de mégis, kimozdul az ember kicsit.

70-eske.

Majd este írd meg, hogy milyen volt, hogy érezted magad, melyik strandon jártál. Erőss napsütés van. Remélem nem égtél le csak anyagilag. 😆😅🤣

66#.

aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
Miért nem mentetek újra a táncházba, ha úgy tűnt az akár működhet is?
aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 A kérdező kommentje:

74-es, a barátnőmnek nem tetszett annyira a táncház, nehéznek érezte a táncokat és kellemetlennek, hogy a többségnek már jól megy, mi pedig kezdők voltunk. Én nem éreztem így, sokan voltak, láthatóan törzsközönség, és pozitívan, lelkesen álltak a kezdőkhöz.

Én egyedül nem akartam menni, akikkel elkezdtem ismerkedni nem cseréltünk "adatokat" a kapcsolódásház (mert hirtelen távoztunk és azt is hittem akkor még hogy megyünk legközelebb is) De mindegy is, akkor arra jutottam, hogy keresnem kellene ilyen közösségeket, mondjuk skót táncházat, meg amiket soroltam, sétázós, játszós stb közönségeket.

Nekem azért nem megy az online ismerkedés, mert én találkozás előtt szeretnék értelmesen beszélgetni, (nem adatokat egyeztetni) és érezni hogy van értelme találkozni, mert van kapcsolódása a világainknak. Szóval először emberileg kapcsolódnék.

73- as középkorú férfi. Ne hidd, hogy a nők a tökéletes test elvárással élnek. (te azzal élsz a nők felé? ) Én mondjuk strandra nem, de uszodába rendszeresen megyek egyedül is, igaz.. nem ismerkedem mert kb végig úszok.. de nyitva a szemem.. és adódhat/na olyan hogy az ember rámosolyog a másikra.Így idegenként az ismerkedésben utcán, usziban szerintem azért nem olyan jó, mert nem tudhatod hogy a másik társkereső, szabad- e vagy csak kedves. Viszont amit említettem, kiránduló vagy egyéb hobbi kapcsán összejáró emberek nyilván beszélgetnek, ezért hiszem hogy ez lenne a jó.

aug. 17. 12:24
 76/100 anonim ***** válasza:

A tánc nekem nem jön be, de ha találsz majd kérdező pl egy jó társasozós helyet, csoportot, ami beválik, kérlek oszd meg! :D


"Nekem azért nem megy az online ismerkedés, mert én találkozás előtt szeretnék értelmesen beszélgetni, (nem adatokat egyeztetni) és érezni hogy van értelme találkozni, mert van kapcsolódása a világainknak. Szóval először emberileg kapcsolódnék."


Ez azért hangzik furcsán, mert találkozás előtt csak neten lehet beszélgetni. Ha élőben - mondjuk egy kirándulás alatt - kezdenél el beszélgetni, akkor lényegében rögtön a találkozással kezdődne az ismerkedés.

De lehet csak félreértettem ami írtál.

aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:

70-es vagyok. Amúgy ez a strand is egy uszoda egyben, és én nem kikapcsolódni (meg költekezni) járok, csak családon belül teszek szívességet, gyakorlatilag uszodába "fuvarozok". Aztán gondoltam, kellemest a hasznossal, ez majd egy tök jó lehetőség lesz. (Adnak ún. kísérőjegyet szinte fillérekért, nem tétel.) Június elején indult a projekt, úgyhogy lassan 3 hónapja ott üldögélek már minden szombaton és vasárnap, de semmi.


Biztos ez is gond, amit a 71-es írt. Sokan úgy lehetnek vele, hogy ők nem akarnak tolakodó, zaklató vagy "bolond" hatást kelteni még ennyivel sem, hogy csak néznek, meg tök kellemetlen... Érthető. Csak így akkor tényleg hogy legyen bármi? Én figyelek, nézek, keresem a tekintetet, de ha helyettem a telefont, a földet vagy épp egy fát néznek inkább, mert az a "biztonságos", akkor nincs egymásra mosolygás, és nem elegyedünk szóba.

Még egy ilyen helyen is ez megy, boltban, benzinkúton, gyógyszertárban stb. pláne.

Az online ismerkedés pedig nekem sem működik, az képalapú, pillanatok alatt lapoznak tovább egy az ingerküszöböt megütő, instakompatibilisen sminkelt, frizurázott, öltözött, fotózott nő profiljára, van elég...

aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:

70.

Köszönöm. Hogy reagáltál, és hogy írtál pár mondatot.

66#

aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
#77 teljesen jogos amit írsz, nem tudom hogyan tudnám rávenni magam a szemezésre, leszólításra. Pedig vágyom rá.
aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
Én is a telefont bámulom. Jobb, érdekesebb tartalmakat fogyasztok, ami leköt, több értelme van, mint törni magam olyasvalamiért, aminek a vége az elutasítás.
aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!