Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően az internetes társkeresőkkel nincs gond, a probléma az emberekkel van, akik fent vannak, eltűnnek szó nélkül, hazudoznak, stb.
jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
73%
2020-2024 között összesen 1 db randit sikerült összehoznom. Részleteznem kellene vajon mi lehet a bajom velük? Már nem vagyok fent egyen sem, mert semmi értelme. Anotalkon több lányt ismertem meg, mint ott.
jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök gáz, sok nő elvan ott hogy írogassanak neki szépeket. más plattform nem pálya, írogatás hónapokig, találkozó semmi, majd... Közben pumpálod az oldalakat pénzzel. Tök gáz, de hol lehet normális embereknek ismerkedni? 48f
jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon nem tesz jót az embereknek mentálisan. Óriási választék, egy nap akár többszáz potenciális partnerrel is szemezgethetsz. Mindig jön az izgalmasabb, az újabb, nehéz leragadni egy embernél. Torzítja az emberi rálátást, mindenki sokkal jobban keresi a "tökéletest", így gyorsan továbbad olyanokon, akiknek amúgy lehetne értelme esélyt adni.

Természetesen ugyanez az előnye is. Nem kell leragadni a falusi közösségben, a "legkevésbé szar" választást kiválasztani, hanem akár az ország bármely sarkából jöhet a megfelelő ember (én pl Budapesten tanuló győriként valahogy Szegeden találtam meg)

Nagyon kétélű kard ez az egész.

jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim válasza:
88%
Az ilyen oldalak tulajdonosainak a célja, hogy minél több időt tölts az oldalon, nem pedig az, hogy társat találj (hiszen akkor nem használod őket tovább). Ebből pedig következik, hogy úgy vannak optimalizálva, hogy a felhasználó eredeti céljának a lehető legkevésbé feleljen meg.
jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
85%

Hogy olyan erőltetett, direkt az egész.

Hogy szűrhetsz akármilyen körültekintően, van valami, amit sosem fogsz tudni: lesz-e köztetek kémia. Aztán amikor a többedik emberrel, több esélyt is adva jársz úgy, hogy minden oké, de semennyire sem tud megmozgatni, akkor nem vagy képes tovább folytatni. Ez akkor probléma, ha egyáltalán nincs más ismerkedési lehetőséged...

Ez már a felhasználók "hibája": az állandó képkövetelés, videóhívás erőltetése vagy írogatáskor a türelmetlenség, ha nincs azonnali ÉS tartalmas (nem egy-két szavas/tőmondatos) reakció.

jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 Senior Séf ***** válasza:
68%
Nincs azzal gond. Mindkét nem ugyanazt keresi; a nők a párjukat, a férfiak egy pár lyukat...
jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
84%
Én azt gondolom, hogy a bőség zavara, a nagy választék döntésképtelenséget eredményezhet, mert az ember óhatatlanul is elhiszi, hogy mindig van szebb, jobb.
jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
80%
Negatív tapasztalat: rengeteg olyan üzenet, hogy 2 gyerekkel, telt alkatúként hogy képzelem, hogy komoly kapcsolatot keresek, nem vagyok benne szexkapcsolatban és vannak elvárásaim pl. no cigi, no pia, de túra-, színház- és biciklizést kedvelő. (Bő adatlapom volt, így ezek a tények benne voltak.) 42N
jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
85%
Főleg hogy tele van foglaltakkal.nyüzsögnek. lángszóróval kéne őket irtani. És végre letisztulna kik vannak akik valoban társat leresnek.
jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!