Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
 51/100 anonim ***** válasza:
69%
Mit utálok benne? Az egészet, úgy ahogy van. Nem ironikus, hogy életem párját a csodálatos belső értékeimmel majd pont egy üzleti alapon működő alkalmazáson találom meg, ami a pénzemet akarja tőlem elszedni?
aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
84%

Én azt utál9m, hogy egytől egyig mind a pénzlehúzásról szól, és hogy teljesen érthetettlen algoritmusokkal dolgoznak.

Pl badoo-t konkrétan tudom mert a haverom a 2házzal odébb lakó csaj, és tudom, hogy fent van badoon, mert meg is mutattuk egymásnak, és láttam a saját szememmel... ennek ellenére, badoon ha rányomok a távolság alapján mutasson funkcióra, soha nem mutatta, soha nem láttam őt, és ő sem engem...

Ellenben lb ugyan azt a 30-40nőt látom a 40kmes körzetemben már másfél éve... szinte soha nincs match-em, kivéve, ha fizetek, olyankor általában aznap van 1-2... aztán újból semmi...


Tinder teljesen ugyan ez

aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
84%
Pénz lehúzás az egész, az oldalnak az az érdeke, minél tovább légy fent és fizess!
aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
81%
Hú ez a kérdés nagyot ment, úgy látom sok mindenkit érint, köztük persze engem is. Tényleg nagy probléma a társkeresés.
aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 anonim ***** válasza:
75%

54.

Manapság a legnagyobb

Csakúgy mondom. Semmi különös,"csak" ennyi.

aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 anonim ***** válasza:
90%
Nem véletlenül társkeresőnek hívják ezeket az oldalakat és nem társtalálónak! Hisz csak keresel-keresel-keresel, aztán megunod és megöregszel!
aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
100%
56. Vagy hosszabb/rövidebb idő után talál magának ott párt az ember. Ilyenek is vannak.
aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
61%
Nem értitek a viccet!
aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
61%

56. Ennyi erővel a pénzt is keressük, de soha nem találjuk meg :D


De amúgy teljesen igazad van.

aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
100%
Durva ezt így olvasni, hogy idáig jutottak ezek a társkereső oldalak...12 éve még tényleg sehova nem fizettem egy fillért sem, mégis teljes értékűen tudtam sokat használni, és nem voltak döglött helyek, rengeteg találkozó sikerült onnan. ... Szomorú, ha már csak a pénzről szólnak.
aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!