Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
 41/100 anonim ***** válasza:
88%

#39


Sajnos már tizenéve sem az olyan sikerek voltak az általánosok mint a tiéd. A problémák egy része már régen is jelen volt a társkeresőkön, a Tinder és társai csak felerősítették és bővítették azokat.

Nekem, átlag alatti férfiként, már akkor sem volt érdemes használnom, manapság meg pláne.

aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom. Az mondjuk tény, hogy nekem is átlagos külsőm van, és a férjemnek is, akit ott ismertem meg. Semmi különös, normális átlagos külsővel rendelkezünk.

Igazából nekem több ismerősöm is interneten ismerte meg a házastársát. Egy kolléganőm is abban az időben, amikor én. Ő szép arcú, viszont elhízott (akkor is ilyen volt a súlya), mégis sikerült neki. Két körmösöm is neten ismerte meg a férjét, olyan 35-37 évesen. Egyikőjük szintén duci, viszont arcra kifejezetten szép nő. Unokatestvérem (nő) szintén internetes társkeresőn találta a férjét, kb. 6 éve. Unokatestvéremet én átlag alatti külsejűnek mondanám arcra. Átlagos testalkat, de átlag alatti, inkább csúnyább vonású arc. A neten megismert férje is hasonló kinézetű, tehát külsőre összeillenek. - Szóval azért is sajnálom, mert én látom magam körül arra is példákat, hogy valakinek sikerül kevésbé előnyös külsővel is. Egy jó barátom (férfi) sajnos külsőre nem átlagos, inkább kifejezetten taszító kinézetű arcra. Na őneki nem sikerült soha semmi társkeresőn. Szextárskeresőn (tőle tudom, hogy ilyen is van) ismerte meg a feleségét. Találkoztak, aztán kiderült, hogy nem csak a testiséget akarják egymástól. Felesége is csúnya arcú, mint ő, de jól megvannak 10 éve már.

aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
46%

Én nagyon sokáig használtam (5 év, időszakosan) és alapvetően jó dolognak tartom őket, lettek onnan tartós és kevésbé tartós kapcsolataim, illetve fura módon barátaim is. Jelenleg is onnan van komoly kapcsolatom, valószínűleg ha lesz ezután is onnan keresek.


Viszont nem mondom, hogy mindig jó helyek, rengeteg hibájuk van. Többek között én azt utáltam, hogy "húspiac", vagyis akkora a kínálat, hogy az emberek felveszik ezt a gyors, pörgő ritmust. Mindig jön újabb, ha éppen valakiben valami nem tetszik, kicsit impulzusvásárlás jellegű a dolog. Sajnos ezt az attitűdöt pár év után mindenki felveszi legalább egy kis időre, velem is ez történt. És ez nagyban hátráltatja az embert a társkeresésben, hiszen csak csapong, élvezi az életet és nem tesz valódi effortot a dologba.

aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
78%
Én azt érzem, ha sikerül is randit összehozni, az emberek rögtön arra fókuszálnak, miért is nem jó, vagyis mi a hiba a másikban, ezért továbblépnek, mert biztos van jobb. Lehet, hogy van, de az másban nem fog stimmelni, így garantált az ördögi kör, senki sem felel meg, ez aztán kiégést eredményez.
aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
75%
38-as! Azért volt szerencsés mert ő nő mi velünk ellentétben akik férfiak vagyunk és átlagosak. Bár az a pasi tuti nem lehetett átlagos ha megtudott egy olyan nővel ismerkedni akit végül el is jegyzett!
aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
75%
39-es! 12 évvel ezelőtt minden más volt ahogyan az emberek is. Sokkal jobbak voltak akkor az emberek és az ismerkedési szokásaik is. Mivel akkoriban jöttek még csak be nem annyira régen az okostelefonok így még az emberek egója és az igényei nem voltak annyira elszállva a csillagos egekig! 2024-ben lehetetlen "ingyenes társkeresőkön" ismerkedni mert az összes fizetős szinte és semmit nem ér! Amelyik meg a mai napig ingyenes lenne "első találkozás társkereső" az meg kihalt mint Csernobil az atomkatasztrófa után!
aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
80%
44-es! Engem a randi időpontjáig hülyített egy nő majd amikor eljött volna a személyes találkozó és 5p kellett hogy a helyszínre érjek akkor mondta le! Nők...! Amúgy arra hivatkozott hogy megismerkedett mással de nem tarthatott sokáig az a kapcsolat mert ismételten Badoon van fent pár hete/hónapja! A karma!
aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
85%
45-ös válaszomat annyival egészíteném még ki hogy 12 éve és 20 éve az átlagos férfiakra/nőkre is volt kereslet! Most meg már csak a szépen kinéző egyedekre van kereslet, legyen az nő vagy férfi!
aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
85%
A lényeg, valami nagyon elromlott! A fejekben vagy a szívekben én már nem is tudom, de tényleg lehetetlen ismerkedni. Na meg megtartani sem egyszerű mostanság senkit sem, ahogy már többen is írták, a jön jobb reménye miatt, valahogy az emberek nem tartanak ki úgy egymás mellett!
aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
100%

Fura válaszok. Mi az hogy minden más volt? Én 14 éve ismertem meg a férjem netes társkeresőn ( a 37es választ írtam). Fél év volt mire egy normális férfival tudtam találkozni, addig vagy már a netes ismerkedés alatt, vagy az első randi alkalmával kiderült, hogy nem stimmel az illetőnél valami. Ahogy akkoriban olvasgattam a netes társkeresésről, semmi sem változott, itt gyakorin pl ugyanúgy siránkoztak az emberek hogy a netes társkeresés rossz, mert ilyen meg olyan.

Egyébként semmit sem jelent hogy nekem nőként sikerült, ugyanis a kapcsolat másik tagja egy férfi:) aki egyébként még csak 2 hete volt regisztrálva mikor megismerkedtünk, én meg fél éve. Szóval még mindig neki volt könnyebb férfiként, és nem nekem nőként.

És ez csak konkrétan a társkeresős rész. Az előtt pl évekig chat.hun ismerkedtem, és onnan voltak randijaim, és 2 pár hónapos kapcsolat. De egyik se lett komoly.

Normális párt, komoly kapcsolatot tizenéve is nehéz volt találni.

aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!