Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz szerinted az internetes társkeresőkben? Mit utálsz bennük, milyen negatív tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Tudom.. lehetne a jó oldalát is nézni... de ez a kérdés most a rossz oldaláról szól, azt keresném, hogy szerintetek, miért nem működik..

jún. 27. 15:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
62%

#90

"De a nők nem így működnek! Legalábbis a legtöbb nem.

És nem célom random vadidegen férfit boldoggá tenni azzal, hogy közel engedem magamhoz, csak azért, hogy neki jó legyen."


Én ezt teljesen megértem és nem is arra akartam utalni, hogy mostantól kezdjetek minket "boldogítani". Csak azt akartam kiemelni, hogy mi másképp látjuk, hogy mik számítanak sikernek ismerkedésnél.


"A társkeresőn meg halmozottan ott vannak az ilyen férfiak. Amelyik kicsit is jól néz ki, az esetek 90 %-ában csak egyéjszakás kalandot akar. Az is gyakori, hogy nem is szingli, csak unja az asszonykát otthon."


Ez visszavezethető ahhoz is amit mondtam, hogy kevesebb férfi jön be a nőknek, mint nők nekünk. Ezzel ők is tisztában vannak és kamatoztatják.


Tippet sajnos nem tudnék adni neked. De ne add fel! Kívánom, hogy találj egy társat aki kívűl, belül olyan akire vágysz :)

aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
56%

Azt mondja a 86' os hozzászóló kis hölgy, hogy ő szépnek mondott nő, mégis nagyon nehéz volt a tàrskeresés.

Hát persze hogy az volt. Most meg még nehezebb lenne, mert a szép nőket szinte nagy ívben kerülni kell.

A szép nők nem állnak szóba csak a tökéletes férfiakkal. Régen is, de ma meg főleg.

A szép nő, ma nagyobb hatalommal bír, mint Putyin hatalma.

Te is azért találtál nehezen társat, mert nem álltál szóba csak tökéletes férfivel, aki 185 magas, izmos, kockahas, 0% túlsúly, sármos, szép arc.

"A nőknek kell kezdeményezni."

Na persze. Próbáljak meg kezdeményezni egy átlagosnak mondott viszonylag csinos szép nőnél. Hát hogyne !!!

Örüljek, ha nem rug bokán, vagy nem veri ki az összes fogamat, ha nem vagyok 10 pontos.

Ma a nőknek kell kezdeményezni, mert az ők kezében van a döntés úgyis.

Csak annak a férfinek lessz ma nő, akit a nő kiválaszt. Más út nincs.

Ma azok a férfiak akiknek van nő az életükben, azok akár Istennek is képzelhetik magukat, mert annyira nehéz ma nőt kapni.

Iszonyatosan nehéz. Szinte lehetetlen, pedig egy nővel eggyütt élni, az egy óriási dolog. Az egy csodálatosan szép dolog.

Ez a kérdés most sokkal fontosabb szerintem a háborúknál, a környezet védelemnél, a természeti katasztrófáknál.

Engem most ez egyik sem érdekek. Az sokkal jobban, hogy legyen végre középkorúként barátnőm, és legyek a világ legboldogabb embere.

aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:

#2 "2020-2024 között összesen 1 db randit sikerült összehoznom"


Biztos mert neked a legszebb lányok tetszenek. Vagy valamit nagyon rosszul csinálsz. Én ha akarnék minden hónapban mehetnék randira nővel. Más kérdés, hogy középszerű, vagy átlag alatti nők jönnének el

szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
63%

#6-os "Ez már a felhasználók "hibája": az állandó képkövetelés, videóhívás erőltetése"


Nagyon helyes, hogy a videóhívást követelik. Így legalább nincs átverés. Látjuk hogyan néz ki az illető és a hangját is halljuk

szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
64%

#13 "A többség BIZTOSAN NEM komoly kapcsolatot keres, sem elméletben, sem gyakorlatban. Ez ugyanaz, amikor valaki azt mondja, hogy a nők akarnak jobban komoly kapcsolatot, mint a férfiak, ez egy hatalmas nagy tévedés!"


Akkor miért mondja minden nő azt, hogy komoly kapcsolatot keres? És szexet nem keresnek?

Talán mert ciki bevallani, hogy szexet keresnek?

Az elmúlt 10 év társkeresőzésben 300 nővel írtam és egy kezemen meg tudom számolni kb. 5 nő vallotta be, hogy szexet keres

szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
100%

"Nem pénzes, és nem jóképű férfiaknak is van nője, szóval valamit rosszul csinálsz."


Akkor azt áruld el nekem, miért szól 10/10 ismerkedés arról, hogy mennyi pénzem van, milyen autóm, lakásom stb? És nem én jövök ezzel, hanem a nők!

szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden a külsőről szól.

Minden csak ezután jön.

Mondhat bárki bármit, ez akkor is így van.

A pénz, a kocsi, a vagyon, csak ezután jön, higgyük már el.

szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:

"A pénz, a kocsi, a vagyon, csak ezután jön, higgyük már el."


Ez viszont még inkább cáfolja az alábbit:


"Nem pénzes, és nem jóképű férfiaknak is van nője"

szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van.

Mert a társkeresés a szerencséről szól.

Van aki nem néz ki marha jól, és mégis van párja, sok sok szép arcú, csinos lány megy egyedül van.

Ez ilyen sajnos.

szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
0%

Én soha nem értettem ezt. Ronda, csóró. Aztán nyávog, hogy nem állnak vele szóba a szép nők. Bocsánat, de a hiba nálad van.

Ha én szép vagyok és jól keresek, miért kéne szóba állnom valami ronda pancserrel?

szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!