Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan csinos és szép nő akinek nem a férfi jóképűsége hanem a belsőértékei és más fronton elért sikerei számítanak?

Figyelt kérdés

Régen a social media előtt nem az volt egy férfi erénye, hogy jóképűnek született miközben semmit nem tett le az asztalra, de manapság lehet egy jóképű férfi akár WC takarító is akkor is ő kell a szép nőknek , hiába egy sikertelen ember akinek sok esetben még a belseje is rossz mivel elferdíti a jó kinézete.


Viszont amikor van egy átlagos kinézetű férfi, aki kiemelkedő belsővel rendelkezik, illetve kiemelkedően sikeres pl. munkahelyén , magas pozicióban van, jól keres az továbbra sem érdekes ezen nőknek, de miért?


2023. febr. 11. 17:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/172 A kérdező kommentje:

#60


Már többször is leírtam pár nevet, az egyszerűség kedvéért magyar "celebeket" hoztam fel mivel őket ismerik és egyszerűen kereshetőek. Nem a celeb státusz a lényeg, csak a kinézetük.


Ripli Zsuzsi, Nádai Anikó, Kiss Ramóna, Weisz Fanni, stb.


Azon belül, hogy valaki szép és csinos valóban van olyan, hogy jobban elvinné az egyiket egy menetre az ember mint a másikat, pl. ott van Palvin Barbi aki valóban szép és rajong érte az egész szakma világszinten, de még is hamarabb foglalkoznék rendszeresen mondjuk egy Nádai Anikó vagy Ripli Zsuzsi kinézetű nővel mint vele. De nyilván őt is elfogadnám.

2023. febr. 12. 18:14
 62/172 A kérdező kommentje:

#62


Nem tudod felfogni amit írok? Tisztában vagyok vele, hogy Palvin Barbinál nem lenne semmi esélyem, ez egyértelmű.


Le is írtam, hogy nem a státuszuk miatt írom őket, csak a kinézetük miatt.


Nem igazán értem mi alapján írod te és pár női társad, hogy hülye vagyok miközben pont, hogy átlagfeletti intelligenciával rendelkezem. Aztán persze lehet ez zavar össze titeket, hogy annyi szinttel feletettek állok nem csak a beosztásomból kifolyólag hanem értelmiszinten is, hogy nem látjátok át amit írok, mint ahogy most ez kimutatkozott a Palvin Barbis témánál is. A legtöbb zseni embert hülyének nézték az átlagemberek mivel nem tudták felfogni mit beszél, nem egy szinten mozogtak.

2023. febr. 12. 18:29
 63/172 anonim ***** válasza:
100%

"nem csak a beosztásomból kifolyólag hanem értelmiszinten is"


Jót röhögtem.

2023. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/172 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre simán vagyok olyan szinten, mint az általad felsorolt nők. Ehhez képest te itt látatlanban lehordasz itt mindenkit ronda, béna, sikertelen embernek.
2023. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/172 anonim ***** válasza:
100%

Szóval átlagfeletti intelligencia és értelmi szint a te olvasatodban: “Sötét vagyok, mint az éjszaka, de megpróbálom elhitetni, hogy mégsem vagyok az.” Haláli.😂😂

Az, aki nem tud érvelni, aki csak ugyanazt a 3-4 mondatot tudja visszaismételni, aki tényeket tagad, aki minden áldott nap meg kell kérdezze ugyanazt és több száz válasz után sem érti miért nem kell a szép nőknek, aki a valóságtól elrugaszkodva szentül hiszi, hogy átlag alatti külsővel átlag feletti nőt érdemel, aki azt képzeli, hogy csak azért mert idehazudott egy vezetői pozit magának már mindenki felett áll, aki azt hiszi az emberek értéket csak és kizárólag pénzben lehet mérni stb stb, az NEM intelligens. Az buta. Nagyon. Elképesztően.

2023. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/172 A kérdező kommentje:

#64


Nagy pénzt nem tennék rá, hogy így van ahogy írod. De ha még igaz is amit írsz akkor is te egy erős kivétel lennél itt abban biztos vagyok.


#65


Te itt össze-vissza ugrálsz az állítások között. Erre már reagálni se lehet érdemben.


De annyit hozzátennék, hogy nem átlag alatti külsőm van, hanem átlagos. Az intelligenciám pedig átlagfeletti.

2023. febr. 12. 18:42
 67/172 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elbaxnád a pénzed. Némelyiknél még csinosabb is vagyok talán, főleg, ha még hozzá is vesszük, hogy nem vagyok celeb, rajtam nem dolgozik sminkes, nem estem át semmilyen plasztikai beavatkozáson, valamint jócskán fiatalabbnak is nézek ki náluk, pedig olyan nagyon sokkal nem vagyok fiatalabb, én is 30 felett vagyok már.

Azt nem tudom, mennyire lennék kivétel, mivel senki nem tudja, kik írnak ide.

Azt viszont tudom, hogy nálad sokkal különb férfiak pl. írnak ide. :)

2023. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/172 anonim ***** válasza:
100%
+20 kiló van rajtad, tehát átlag ALATTI a külsőd. Ennél pedig már csak a belsőd undorítóbb, amit mindennap saját magad bizonyítasz be nekünk konkrét példákkal. De ahhoz is túl sötét vagy, hogy ezt észrevedd.😀
2023. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/172 A kérdező kommentje:

#67


Legyen így, engem nem zavar ez. De azért érdekes, hogy egyből azzal jössz, hogy még jobban is nézel ki náluk. Talán ez ami hiteltelenít! De ha valóban így van akkor jó vagy nálam egy próbainterjúra, aztán meglátjuk.


Azt is elfogadom, hogy vannak jóképű férfiak akik írnak erre az oldalra, bár nem feltétlen ebbe a topikba.

2023. febr. 12. 18:55
 70/172 A kérdező kommentje:

#68


Az átlagos kinézetet az arcomra értem. A belsőm pedig teljesen más a való életben, csak itt folyamatos támadásokra kell reagálnom, illetve itt leírom az igazságokat amit egy férfi nem hangoztat a valóéletben a nők előtt.

2023. febr. 12. 18:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!