Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan csinos és szép nő akinek nem a férfi jóképűsége hanem a belsőértékei és más fronton elért sikerei számítanak?

Figyelt kérdés

Régen a social media előtt nem az volt egy férfi erénye, hogy jóképűnek született miközben semmit nem tett le az asztalra, de manapság lehet egy jóképű férfi akár WC takarító is akkor is ő kell a szép nőknek , hiába egy sikertelen ember akinek sok esetben még a belseje is rossz mivel elferdíti a jó kinézete.


Viszont amikor van egy átlagos kinézetű férfi, aki kiemelkedő belsővel rendelkezik, illetve kiemelkedően sikeres pl. munkahelyén , magas pozicióban van, jól keres az továbbra sem érdekes ezen nőknek, de miért?


2023. febr. 11. 17:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/172 anonim ***** válasza:
94%
#48 tűpontos. Számomra inkább már az a szomorú, hogy itt még mindig ennyien ragálnak rá.
2023. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/172 anonim ***** válasza:
100%

Na...nincs folytatás?

🍿

N 30

2023. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/172 A kérdező kommentje:

#42


Annyi a különbség, hogy én szép és csinos nőkkel vagyok hajlandó csak szexelni. Nagy dicsőség egy átlag férfinek, hogy összetud feküdni egy csúnyácska vagy dagadt nővel ingyen. Ilyenre nekem is volt alkalmam de sosem éltem vele, mert nem tudok egy ilyen nőre felizgulni, csak azokra akik jól néznek ki.


#43


Csak, hogy nem olyan nőket kapsz meg ingyen amilyet én pénzért vagy amelyiket én megfelelőnek tartanék. Ez nem dicsőség.


#45


Nekem szép és csinos nők kellenek csak, így nem releváns, hogy egy átlagos férfi összefekszik ingyen egy nekem nem megfelelő nővel. Azt én is találtam volna már nem 1-2-t.


#47


Nem születtem jóképűnek és 185 centisnek. Ezeken nem tudok változtatni.


#48


Ha téged ez vigasztal akkor gondold ezt.

Utálom Andrew Tate-t egyébként, kifejezetten örülök, hogy börtönben tengeti napjait.


#49


Nem iszok minden héten 40 sört. Volt olyan hét is, hogy egyáltalán nem ittam. De olyan is, hogy csak 10-et mondjuk.

2023. febr. 12. 17:12
 54/172 A kérdező kommentje:

#52


Mivel általában 9 óra körül már fekszek miután bevacsoráztam, így éjszaka kár várni tőlem bármilyen választ.

2023. febr. 12. 17:13
 55/172 anonim ***** válasza:
100%

Te kinek képzeled magad, hogy megmond kinek mi a szép és csinos?? Vagy, hogy eldöntsd ISMERETLENÜL, hogy valaki, akit a büdös életben nem láttál már hogy néz ki? Annyira szánalmas, hogy mindenki személyes tapasztalatát el akarod vitatni, mert csak az a szép és csinos nő, akit te annak mondasz. El foglak szomorítani, de ez véletlenül sincs így. Képzeld csak van, akinek meg az a prosti az átlagos vagy csúnya, akit te szépnek nevezel, szóval azontúl, hogy ultra gáz arra verni magad, hogy pénzért jutsz csak szexhez, ugyanúgy nem számít dicsőségnek, hogy hány nőnek tudsz fizetni.

Mondjuk normális értékrenddel rendelkező ember eleve nem dicsekszik azzal, hogy ő hány emberrel feküdt le, de hát ugye kinek-mi.

Továbbra sem szarja le senki, hogy neked milyen nő kell, mert aki neked kell, annak te nem fogsz kelleni soha a büdös életben.

Az pedig téged minősít, hogy úgy vergődsz itt és úgy okoskodsz, hogy soha egy párkapcsolatod nem volt, de még normális emberi kapcsolatod sem. Minden kommentedből tökéletesen leszűrhető, hogy halvány fingod nincs az emberi kapcsolatokról. Intelligens ember pedig nem próbál beleugatni és észt osztani olyan témáról, amihez köze nincs.


Verheted még a földhöz a segged, de közülünk még mindig TE vagy az egyetlen megkeseredett, nyomorult életű, aki soha nem fogja megtapasztalni milyen szeretni es szeretve lenni, nem pedig mi. :) Bár a gusztustalan belsőd alapján meg sem érdemled, szóval a sors erről azért legalább gondoskodott.

2023. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/172 A kérdező kommentje:

#55


Ezek csak bizonyos szintig szubjektívek, hogy kinek mi a szép és csinos. De ez objektíven is nézhető. Pont amikor így ki vagytok akadva akkor tudom biztosan, hogy ti nem szép és csinos nőkről beszéltek hiszen ott nincs kérdés, hogy ki szerint az meg ki szerint nem. Ti átlagos nőkről papoltok akik szerintetek szépek, de valaki szerint meg nem azok. Nos az ilyen nő az nem objektíven szép. Akit én szépnek és csinosnak tartok az bizony az más szemével is, maximum azt mondja , hogy neki egy másik modell jellegű hölgy jobban bejön ebben a kategóriában.


Én megtapasztalhatom ezt bármikor ha úgy döntenék, hogy egy átlagosabb nőnek adok teret. Viszont TE sose fogod megtapasztalni azt, hogy milyen olyan vezetői pozicióban lenni amiben én vagyok. Ez a különbség. Nekem van rá lehetőségem ha akarom, neked nincs.

2023. febr. 12. 17:47
 57/172 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan nő, aki MINDENKINEK bejön.
2023. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/172 A kérdező kommentje:

#57


Olyan nincs, de attól még mindenki azt mondja rá, hogy szép, csak nem az ő zsánere.

2023. febr. 12. 18:05
 59/172 anonim ***** válasza:
100%

A szépség továbbra is szubjektív, nem született még meg az a férfi/nő, aki mindenkinek tetszene. Mindenkinek más az ízlése, ezen nem tudsz változtatni. Bizony nem fogja mindenki szépnek és csinosnak tartani azt, akit te, ez van. És bizony olyan is lesz, hogy valakit te átlagosnak tartasz, mások meg nem. Minek okán te kizárólag az instamodell szintű nőket tartod csinosnak és szépnek, így a te véleményed abszolút irreleváns a téma kapcsán, hisz végtelenül felszínes vagy és el vagy rugaszkodva a valóságtól. Olyan nőkre mondod, hogy átlagos/csúnya, aki valójában nem az, csak le kéne venni a szemüveget a korlátolt, beszűkült kis fejedről, ami nem hagy tisztán látni.

Érdekes módon én olyan nőkről és férfiakról beszélek, akik a többség szerint éppen hogy csinosak/jóképűek. Az a te szegénységi bizonyítványod, hogy te látatlanul akarod megmondani ki, hogy néz ki és nem vagy hajlandó elfogadni, hogy nem csak a te korlátolt nézőpontod a mérvadó. Bár mindezektől függetlenül szerencsére az elmebajod a valóságot nem befolyásolja. :)


Egyébként te is ki vagy akadva, mikor érthető módon senki nem hiszi el, hogy ennyi ésszel több vagy egy sima utcaseprőnél, így folyamatosan és kényszeresen próbálod bizonygatni, hogy de vezető vagy, de intelligens vagy, de sikeres vagy. Nos a te (logikátlan) logikád alapján pontosan ez a viselkedés bizonyítja, hogy NEM VAGY AZ. Szép öngól. Bár azért ezek a kommentjeidből is kristálytisztán kiolvashatóak.

Megint hogy jön ide a nem létező vezetői pozíciód?? Lesz egyetlen egy olyan komment, amiben vissza tudod fogni az egekben járó nárcizmusodat és nem mosol össze két olyan témát, aminek nincs egymáshoz köze? Még mindig leszarom, hogy mit dolgozol, mert azontúl, hogy ez egyértelműen nem igaz, a kommentjeid önmagukért beszélnek: azért védekezel ezzel, mert az élet minden más területén egy tripla nulla vagy. Egy értéktelen alkoholista, akit az anyján kívül valszeg senki más nem szeretett még és nem is fog.

2023. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/172 anonim ***** válasza:
LInkelnél 2-3 olyan nőt aki neked már elfogadható lenne?
2023. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!