Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan csinos és szép nő akinek nem a férfi jóképűsége hanem a belsőértékei és más fronton elért sikerei számítanak?

Figyelt kérdés

Régen a social media előtt nem az volt egy férfi erénye, hogy jóképűnek született miközben semmit nem tett le az asztalra, de manapság lehet egy jóképű férfi akár WC takarító is akkor is ő kell a szép nőknek , hiába egy sikertelen ember akinek sok esetben még a belseje is rossz mivel elferdíti a jó kinézete.


Viszont amikor van egy átlagos kinézetű férfi, aki kiemelkedő belsővel rendelkezik, illetve kiemelkedően sikeres pl. munkahelyén , magas pozicióban van, jól keres az továbbra sem érdekes ezen nőknek, de miért?


2023. febr. 11. 17:33
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/172 anonim ***** válasza:
100%

“Te mindig szubjektíven fogod látni a dolgokat csak a saját nézőpontodból és érzelmileg befolyásolva átnélni ezeket a dolgokat. Míg egy külső betekintő mint én ha látom az egész szituációt akkor objektíven fogom átlátni a helyzetet.”

Ez egy ezer sebből vérző vadbaromság, de nem fáradozom ismét, hogy ezt megértessem azzal a 2 darab agysejteddel. Ezen a ponton szeretném felhívni rá a figyelmed, hogy most sikerült magadnak ellentmondani (ismét): “De objektíven nem vagyok az, se a külsőm, sem a belsőm. ” Bizony objektíven, szubjektíven és minden létező módon AZ vagy. Hisz te ugyebár szubjektíven látod a dolgokat, magadat és csak a saját nézőpontodból indulsz ki. Innentől kezdve se intelligens, se okos, se átlagos külsejű, se tökéletes belsővel rendelkező ember nem vagy. Örülök, hogy ezt tisztáztuk, bár ez eddig is nyilvánvaló mindenki számára, de most végre te is elismerted :)

2023. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/172 anonim ***** válasza:
100%

Megtörténhet, persze, csak épp ismerem a párom, és nem tartom valószínűnek.

Ha pedig megtörténne, még aznap raknám is kifelé innen, fenét bocsájtanám meg. :)


De amúgy kezd egyre gyanúsabb lenni, hogy színtiszta trollkodás az egész tevékenységed. Nem létezik ilyen ember, akiben ennyi baromság összejön egyszerre. :D


Emberek...

- Nem alkoholizmus napi szinten vedelni a sört + végigpiálni a hétvégét

- 170 centihez 100 kilóval nem kövér

- Neki nem kell törődnie a testével, de a nőnek igen

- A nőket lenézi kompletten, de elvárja, hogy őt egy dagadt, beképzelt, soviniszta g-eciként tiszteljék a (SZÉP) nők

- Igénytelen helyesírással magyarázza hónapokon át, hogy ő milyen kiemelkedően intelligens, képzett, stb.

- Látatlanban leszólja a válaszolókat rondának, bérrabszolgának, senkiházinak, sikertelennek

- Még azt is megmagyarázza, hogy a férfi részéről el kell nézni a megcsalást

- Boldog kapcsolatban lévő nőknek ugat, hogy hogy fogja megcsalni/elhagyni a párjuk

.

.

.

stb.

Szerintetek létezik olyan ember, akinél mindez egyszerre áll fenn?

Mert ha nem, akkor szégyenteljesen be lettünk trollkodva. :) Még mindig itt írogatunk neki. De amúgy szórakoztat.

2023. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/172 A kérdező kommentje:

#102


Az a gond veled és veletek, hogy én írok valamit és ti másképp értelmezitek vagy kiforgatjátok. Vagy csak ti megállapítotok valamit mint, hogy alkoholista vagyok ami nem igaz.


Nem vagyok alkoholista a köznyelvi kifejezés alapján. Nincsenek elvonási tüneteim ha nem iszom, stb.


Nem vagyok kövér, felesleg van rajtam, de kövér nem vagyok.


Van az a réteg akit lenézek, igen. De egy szép és csinos nőt nem úgy nézek le mint mondjuk egy tesco árufeltöltőt. És egy olyan nő előtt akit megakarok kapni nem fogom ezt kimutatni, csak sajnos ilyen nővel ritkán találkozik az ember.


Milyen igénytelen helyesírásról beszélsz? A helyesírásom itt is kiemelkedő. Sok női társad arra nem veszi a fáradtságot, hogy ékezeteket használjon. Arról, hogy nagy betű, mondat tagolás, vesszők, stb. ne is beszéljünk.


Mivel általánosságban ez a valóság. Olyan pozicióban mint amiben én vagyok ott látszódik, hogy az átlag ember akivel találkozok alattam van. Főleg egy ilyen oldalon. Az megint csak egyértelmű, hogy nem szupermodellek irkálnak itt.


Az olyan megcsalást kell elnézni ahol csak egyéjszakás kaland történik vagy egy prostival teszi az ember, ami mögött nincs érzelem csak a vágy valami másra vagy jobbra, ideiglenesen. Ha viszonyt folytat más nővel, akkor nyilván más a helyzet.


Ezt egyedül veled tettem eddig, mivel kiprovokáltad.

2023. febr. 13. 18:06
 104/172 anonim ***** válasza:
100%

Mit provokáltam ki? :D Azzal provokállak, hogy kapcsolatban élek?


Kiemelkedő a helyesírásod? Számoljam össze a hibáidat? :D


Te akarod megmondani, hogy mit KELL elnézni egy kapcsolatban? Hát, qrvára leszarom, te mit gondolsz. Kapcsolatok nagy szakértője, aki zsigerből qrvának nézte a pizzáslányt, öszántából kifizette a fel nem kínált szolgáltatását, majd azon agyalt, hogy a rendőrség segítségével kellene visszaszerezned a pénzed. Ilyen majon, bohóc ember fenntartom, hogy nem létezik. :D

2023. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/172 anonim ***** válasza:
100%

ORVOSILAG, TUDOMÁNYOSAN igenis alkoholista vagy, ki a brét érdekel, hogy a köznyelv kit-minek nevez?? Ez a tényeket nem befolyásolja. Vagy talán, ha a köznyelv nem nevezi gyilkosnak, aki szándékosan megölt egy másik embert, akkor azt jelenti, hogy az illető valójában nem is gyilkos? Intelligencia magasiskolája vagy te..


Kifogástalan helyesírás? 😂😂 Ez volt eddig a legjobb poénod. Következetesen rosszul használod pl az igekötőket, de azért minden egyed hsz-dben azt ecseteled mennyire okos meg intelligens meg felsőbbrendű vagy. Közben a helyesírásodban bőven bán kivetnivaló. És még ilyenkor is szigorúan tagadod, miközben ott van feketén-fehéren, TE magad írtad le. Igazi bohóc vagy te tényleg.


Azt pedig nem te fogod eldönteni, hogy kinek mit kell elnéznie a saját párkapcsolatban! Kinek hiszed te magad, istennek?? Egy PÁRkapcsolat kettő emberről szól, eggyel sem többről és nem, egyéjszakás kalandot sem kell elnézni, prosti meg aztán főleg nem (ez már tényleg a legalja) mint ahogy értelmes ember nem is nézi el! Semmivel nem lesz kevésbé megcsalás attól, hogy csak egyszer történt meg. Az emberek nagy többsége az ilyet abban a pillanatban bssza kifelé és milyen jól is teszi.

2023. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/172 anonim ***** válasza:
100%
Sok az alkesz, ez tény, de az emberek 90% közelről sem piál annyit, mint te.
2023. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/172 anonim ***** válasza:
100%

105 Aha persze-persze és miért is? Jaa, mert rád cáfol és nem téged igazol? 🥺 Sad stroy.

A példa tökéletesen ideillik, csak mivel ugye a tiedet cáfolja meg és érvelés híján nem tudsz vele mit kezdeni, így inkább ideböfögöd, hogy pff ez rossz példa. 😂 Alátámasztani már persze nem tudod. Nem is vártunk tőled mást.

Baromira nem vedeli be az emberek 90%-a a normál alkoholfogyasztás TÖBBSZÖRÖSÉT, mint ahogy azt teszed te. Amúgy ez továbbra sem semlegesítené, hogy te bizony alkoholista vagy. Ez egy tény, de persze minden alkoholista tagadja, hogy ő alkoholista lenne, ebből a sorból te sem lógsz ki.

2023. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/172 A kérdező kommentje:

Ezek szerint alkoholista vagyok, ahogy minden ember aki napi 1 pohár bort is megiszik. Ezzel sajnos nem tudok vitatkozni.


Ezáltal ugyanolyan vagyok mint Magyarországon 10-ből 9 ember.

2023. febr. 13. 20:02
 109/172 anonim ***** válasza:
100%

Ne terelj. Te nem napi egy pohár bort iszol, hanem 3-4-5 sört, hétvégén meg 12-13-at. Ez mindenféle mértékkel nézve alkoholizmus.

Ha csak fele eolyan intelligens lennél, mint állítod magadról, akkor legalább saját magadnak beismernéd, hogy gondod van az alkoholfogyasztással.

2023. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/172 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen prosztó sörvedelés igazi proli alkesz suttyóság.

Ha az alkoholmennyiséget és a gyakoriságot nézzük akkor pl Franciaország és Olaszország kb. 16 év feletti népessége alkoholista, de nézzünk mögé. Ebédhez és vacsorához a legtöbben isznak bort. Ez akár 2x3 deci is lehet, de általában kevesebb. De ha a legtöbbet vesszük akkor ők az jön ki hogy közel egy üveg bort letolnak naponta.

De a nagy különbség az, hogy ők a két főétkezés mellé isznak egy-két pohár jó minőségű bort, nem hazaérnék a gyári gályázásból és leülnek 5 liter sört vedelni a tévé előtt és undorítóan böffentgetni, meg gyönyörködni a hájas testükben. Mert ők nem dagadtak. És főleg nem sörvedelő prolik.

2023. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!