Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan csinos és szép nő akinek nem a férfi jóképűsége hanem a belsőértékei és más fronton elért sikerei számítanak?

Figyelt kérdés

Régen a social media előtt nem az volt egy férfi erénye, hogy jóképűnek született miközben semmit nem tett le az asztalra, de manapság lehet egy jóképű férfi akár WC takarító is akkor is ő kell a szép nőknek , hiába egy sikertelen ember akinek sok esetben még a belseje is rossz mivel elferdíti a jó kinézete.


Viszont amikor van egy átlagos kinézetű férfi, aki kiemelkedő belsővel rendelkezik, illetve kiemelkedően sikeres pl. munkahelyén , magas pozicióban van, jól keres az továbbra sem érdekes ezen nőknek, de miért?


2023. febr. 11. 17:33
 141/172 anonim ***** válasza:
100%
De nőd se lesz.🤣
2023. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/172 A kérdező kommentje:

#139


Ne hasonlítsunk már össze egy nőt meg egy férfit, hogy hány kiló. Tényleg ennyire butus vagy?


A többi őrjöngésedre nem is reagálok mert csak az irigység beszél belőled.


#140


Nem maga az állapot a gusztustalan, hanem maga a kinézet. Rám ennél rosszabbakat mondtok miközben terhes kinézethez hasonlítotok. Na?


Most viszont érkezik a vacsorám, jó éjszakát!

2023. febr. 15. 19:32
 143/172 anonim ***** válasza:
100%

142

Nem is a kilót hasonlítottuk össze. Nem 50 kilónak kell lenned, de hájas vagy, és bocsika, az elég lelombozó.

2023. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/172 anonim ***** válasza:
100%
#142 Őrjöngök mert irigy vagyok? Kire, mire? 🤷 Hogy nem egy ilyen genetikai hulladék a férjem? 🫣 Hogy egy dagadt, buta, félanalfabéta, csóró, rusnya törpe itt hazudozik?
2023. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/172 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ne hasonlítsunk már normális embereket ehhez a nárcisztikus beteg elméhez, ez sértő mind a normális nőkre, mind a normális férfiakra nézve, aminek a kedvezőnek nem nevezhető.

Egy terhes nőnek legalább van oka, hogy miért hízik, hisz egy új ember fejlődik benne, ami ezzel jár, te meg szimplán egy igénytelen alkesz vagy, aki az állandó sörvedeléstől és zabálástól van szétfolyva. El lehet dönteni melyik a gázabb…

2023. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/172 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű ez az ember, sosem lesz senkije.
2023. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/172 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjuk, burkolja csak be a vacsiját, mindannyian jobban járunk 😂


[link]


Amúgy kb annyira hiszek a létezésében mint a Loch Ness-i szörnyében, de mivel olyan választ nem lehet írni, így kénytelen vagyok etetni a trollt. (Hehe, milyen ironikus, "etetni" :D )

2023. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/172 A kérdező kommentje:

#143


Nem vagyok hájas, van rajtam egy kis felesleg ezt elismerem, de ez nem a hájas kategória.


#144


Nem vagyok dagadt.

Nem vagyok buta, sem félanalfabéta, pont az ellenkezője vagyok.

Csóró? Szeretnél te ilyen csóró lenni a férjeddel együtt.

Rusnya sem vagyok csak átlagos, sajnos nem jóképű.

Törpe? 170 centivel törpe valaki? Te hány centi vagy? Apád? Nagyapád? Férjed? Gyereked ha véletlen 170 centi lesz akkor törpézed és alázod majd?


#145


Nem erről volt a diszkurzus. Engem hasonlítottak terhes nőkhöz. Minden módon próbáltok támadni, de hiába.


#146


Átlagos nőt amikről itt dumáltok meg amilyenek ti is vagytok bármikor kaphatnék, régebben főleg kaphattam volna, de nekem nem kell ez a kategória.

2023. febr. 16. 15:55
 149/172 anonim ***** válasza:
100%

+20-30 kg NEM kis felesleg, hiába próbálod szépíteni.

Az meg ismételten csak téged minősít, hogy olyan dolgokat jelentesz ki, amikről amúgy fogalmad nincs, mint pl hogy ismeretlenül, látatlanul állapítanád meg ki, hogyan néz ki. Ez aztán az intelligens emberre valló viselkedés.

Engem pl a környezetem nem átlagos, hanem szép nőnek tart, ahogy a férjemet is jóképű férfinak, rendszeresen kapunk erre külső visszajelzéseket, de totálisan felesleges a külsőn lovagolni, miközben nyilvánvaló, hogy veled kívül ÉS belül is súlyos gondok vannak. Te magad írtad, hogy te régen milyen sportos voltál, nem volt rajtad fölösleg, edzettél, figyeltél a hajadra, öltözködésedre és ennek ellenére SEM volt barátnőd, ahogy nincs most sem. Ez azért bőven sokat elárul, te mégsem bírsz önkritikát gyakorolni es melyen magadba nézni, hisz teljesen egyértelmű, hogy nem a külsőddel van a fő probléma, ami egyébként már itt is rég egyértelművé vált mindenki számára, hisz undorító személyiséged van.

Érdekes módon én több olyan átlagos férfit is ismerek, aki mind külsőre, mind pénzügyileg átlagos, ellenben nagyon jó belső tulajdonságokkal rendelkezik és kifejezetten szép és csinos barátnőjük van. Tehát igen is lehetséges, a gond csak az, hogy te zsigerből utálod a nőket, mindenkit megvetsz, mindenkit lenézel és hiába próbálod megjátszani magad, egyértelmű, hogy nem megy túl jól, nem fogod tudni hosszútávon magadban tartani azt a tömény rosszindulatot, beképzeltséget, megvetést, nőgyűlöletet.

2023. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/172 A kérdező kommentje:

#149


Egy nő hogyan állapítja meg az állítólagosan undoritó belsőmet csak úgy ránézésre? pl. amikor esélyt sem ad mert nem jóképűnek születtem?


Bezzeg amikor jóképű férfi képeivel használtam a társkeresőt akkor valahogy nem látták előre az állítólagos undoritó belsőm, sőt rengeteg szép nővel beszélgettem és olyan volt mintha egy másik világban lennék, órákat, valamelyikkel éjszakákat beszélgettünk át.


Ennyit jelent az ha jóképű az ember.


Másik kísérletben teljesen őszintén viselkedtem ahogy itt is. Lenézően , tárgyiasítva beszéltem az engem (jóképű férfi képeivel) bejelölő nőket és így is csak nevetgéltek meg viccesnek tartották. Volt amelyik nőt már szinte ócsároltam és akkor is csak nevetgélős ikonokat küldött.


Iszonyatosan kiszámíthatóak a nők, és ha valaki jóképűnek születik akkor az úgy tudja őket használni ahogy kedve tartja.

2023. febr. 16. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!