Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan csinos és szép nő akinek nem a férfi jóképűsége hanem a belsőértékei és más fronton elért sikerei számítanak?

Figyelt kérdés

Régen a social media előtt nem az volt egy férfi erénye, hogy jóképűnek született miközben semmit nem tett le az asztalra, de manapság lehet egy jóképű férfi akár WC takarító is akkor is ő kell a szép nőknek , hiába egy sikertelen ember akinek sok esetben még a belseje is rossz mivel elferdíti a jó kinézete.


Viszont amikor van egy átlagos kinézetű férfi, aki kiemelkedő belsővel rendelkezik, illetve kiemelkedően sikeres pl. munkahelyén , magas pozicióban van, jól keres az továbbra sem érdekes ezen nőknek, de miért?


2023. febr. 11. 17:33
 161/172 A kérdező kommentje:

#158


Foodpanda-s futár volt mellesleg, tehát gratulálok a Wolt-nál való szimatoláshoz.


A kutatás egyébként miben merült ki? Megkérdeztél pár futárt? Vagy a vezetőséget kérdezted, hogy történt e ilyen?


Egyébként meg nem tudom azt se honnan veszitek, bár már láttam ezt válaszokban akik megváltoztatták a történteket, hogy a futárszolgálat hívott rendőrséget meg ilyen hülyeségek. Én egyáltalán nem tudok arról, hogy a futárszolgálat tudott volna erről.. a leányzó valóban nem szállított többet, de azt is eltudom képzelni, hogy csak ott hagyta a futárkodást. Na meg ha a futárszolgálat tudott volna erről akkor vajon szállítanának hozzám a mai napig ha már zaklatóként tüntetett fel TÉVESEN ÉS ALJAS MÓDON az egyik futárjuk?


Butus vagy.

2023. febr. 17. 17:55
 162/172 A kérdező kommentje:

#159


Vajon egy nőt érdeklik azon férfi érzései akit törpéz, kövérez, alkoholistáz, undoritónak hívja és a többi?


"A szex a KÖLCSÖNÖS élvezeteken alapul és érző emberekről beszélünk, nem tárgyakról."


Egy kapcsolatban talán, de egyébként meg téves megállapítás, a szex nem ez amit leírtál, köze nincs hozzá.


Azért az meg szép, hogy már ott tartunk, hogy nemi erőszakról beszélsz, csak úgy saját magadtól amiről én sosem beszéltem és nem is fogok.


#160


Érdekes, hogy te mennyi időt pocsékolsz el rám, ha szerinted csak troll vagyok.

2023. febr. 17. 17:59
 163/172 anonim ***** válasza:
100%

"a leányzó valóban nem szállított többet, de azt is eltudom képzelni, hogy csak ott hagyta a futárkodást. Na meg ha a futárszolgálat tudott volna erről akkor vajon szállítanának hozzám a mai napig ha már zaklatóként tüntetett fel TÉVESEN ÉS ALJAS MÓDON az egyik futárjuk?"


Igeeen, tudod ezért kamu a story. Már eleve ott sántít a dolog hogy te tudtad az ő címét, de ez csak mellékes. Valakit biztos felháborít, aki nem tudja hogy pl. a Woltnál és a Foodpandánál is hogyan működik az adminisztráció.

2023. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/172 A kérdező kommentje:

#163


Ezt újra fogalmaznád esetleg mert nem jön le, hogy mire akarsz kilyukadni.

2023. febr. 17. 18:06
 165/172 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak arra ordas nagy a kamu a story, valóságtól messze van. De látod, sok ember elhitte neked.
2023. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/172 A kérdező kommentje:

#165


Megint úgy sikerült leírnod, hogy magyarul nem értelmes mondat, csak sejteni lehet mire célzol. Kérlek erőltesd meg magad, és írd le még egyszer.

2023. febr. 17. 18:24
 167/172 anonim ***** válasza:
100%
Én leírhatom neked még párszor, hogy hazudsz. :D Kamu a Foodpanda lányos story, több szempontból is.
2023. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/172 A kérdező kommentje:

#167


Rendben. Legyen neked igazad.


Akkor gondolom alkoholista se vagyok, törpe se, dagadt se, elmebeteg se?


Ezeket is cáfold meg kérlek.

2023. febr. 17. 18:39
 169/172 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor gondolom alkoholista se vagyok, törpe se, dagadt se, elmebeteg se?"


? Miért, ezek lennének a kitalált történet alapjai vagy?


Azt nem tudom hogy a valóságban milyen vagy, amikor nem éppen a gyakorin játszol szerepeket. Egy biztos: hogy nem sportos. Valahol a 40 kiló vasággyal és az ordas bálna között, de izom egy deka se.


Az elmebeteg annyiból gyanús hogy szellemileg ép ember nem lesz netes troll.

2023. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/172 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor gondolom alkoholista se vagyok, törpe se, dagadt se, elmebeteg se?

" ezeket nem lehet cáfolni, mert az vagy.

2023. febr. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!