Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan csinos és szép nő akinek nem a férfi jóképűsége hanem a belsőértékei és más fronton elért sikerei számítanak?

Figyelt kérdés

Régen a social media előtt nem az volt egy férfi erénye, hogy jóképűnek született miközben semmit nem tett le az asztalra, de manapság lehet egy jóképű férfi akár WC takarító is akkor is ő kell a szép nőknek , hiába egy sikertelen ember akinek sok esetben még a belseje is rossz mivel elferdíti a jó kinézete.


Viszont amikor van egy átlagos kinézetű férfi, aki kiemelkedő belsővel rendelkezik, illetve kiemelkedően sikeres pl. munkahelyén , magas pozicióban van, jól keres az továbbra sem érdekes ezen nőknek, de miért?


2023. febr. 11. 17:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/172 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

@1

Csak ezt meg ne mutasd az aktuális párodnak!

Olyan törést szenvedne el hogy konkrétan csúnyának látod..

2023. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/172 A kérdező kommentje:

#2


Egy nő és férfi máshogy működik. A férfinek a nőben a külső a legfontosabb mivel ösztönszerűen szexelni (szaporodni) akar.


#4


Pénteken szoktam többet inni, 10-15 között, szombaton már csak 6-8, de van, hogy semennyit, ma 8-at mivel annyi maradt a hűtőben. Holnap viszont semennyit.


#8


Lehet linkelni nyugodtan, főleg, hogy saját magad égeted be ezzel.


#9


Biztosan sokan amikor írástudatlan vagy.

2023. febr. 11. 18:13
 13/172 anonim ***** válasza:
74%

Hasonló kvalitásokkal én HA keresnék levinném az elvárásaim a béka segge alá.

Mikor kerestem hatalmas elvárásaim voltak nekem is:

•170cm max

•ideológiáktól mentes

•nem szélsőségesen de hagyományos értékrend

•mentális rendben van

•anyagilag is rendben van, dolgozik

•nem gyűlöli az embereket

•szereti a természetet

•pozitív személyiség

•nem barátság extrákkal meg egyéb fogyatékosságok híve

Természetesen nem találtam ilyet mert ezek EXTRA NAGY elvárások. 😀

F32

2023. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/172 anonim ***** válasza:
90%

#12 mi szép nők is előfordul hogy szaporodni akarunk, és ha szaporodni akarunk, akkor nem genetikai hulladékokkal akarjuk ezt (féleszű, bunkó, szexista, rossz külsejű, alacsony, ronda, kövér, alkoholista pasikkal).

Nekem kétszer is sikerült, nem a te fajtáddal. Te nem vagy jó semmire, maximum elrettentő példának.

2023. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/172 anonim ***** válasza:
93%

"A férfinek a nőben a külső a legfontosabb mivel ösztönszerűen szexelni (szaporodni) akar."


NEKED ez a fontos. Egyetlen más ember érzéseit sem érzed. Csak ahhoz ugye férfinak kell lenni, hogy a magad nevében beszélj, ne a tömeg mögé bújva.

2023. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/172 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ebben a tekintetben rohadtul nem működnek másképp, a nőknek is FONTOS A KÜLSŐ, alap hogy meglegyen a vonzalom! Olyannal senki nem fog szexelni, akit külsőre visszataszítónak talál és nincs meg a kémia. Ezt nagyjából már egy kamasz is tudja és képes ésszel felfogni, látható te milyen szinten vagy értelmileg. Nők is akarnak ám szexelni és ezáltal szaporodni és bizony ezt olyan férfival akarják tenni, aki értékes belsővel, normális személyiséggel rendelkezik, nem pedig egy elhízott, alkoholistával, aki emellé még egy undorító, hímsoviniszta, ostoba tahó.
2023. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/172 anonim ***** válasza:
92%

“Lehet linkelni nyugodtan, főleg, hogy saját magad égeted be ezzel.“


Mondtam. Az átlag feletti intelligencia korlátai úgy néz ki itt vannak.

2023. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/172 anonim ***** válasza:
96%
A te belső értékeid forintosítva: ~1800 huf. Ennyibe kerül kb. az a hat doboz sör ami benned van éppen.
2023. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/172 anonim ***** válasza:
25%

mármint a pénztárcájának a belső értéke?


olyan van egy pár kis hazánkban

2023. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/172 anonim ***** válasza:
94%
Milyen érdekes, én több átlagos kinézetű férfit is ismerek (de ők valóban átlagosak, nem elhízott alkeszek, mint te), akik egyáltalán nem keresnek kiemelkedően, nem vezetők, átlag fizujuk van és MÉGIS szép barátnőjük van. Egyik ilyen srác (akit ovi óta ismerek amúgy) pl raktárban dolgozik, a barátnője programozó, többet is keres nála és mellette gyönyörű, vékony, formás. A különbség csak annyi, hogy ez a srác az átlagos kinézete mellett ad a külsejére, edz, nincs rajta plusz 20 kg és nem mellesleg végtelenül kedves, odaadó, figyelmes, tisztelettudó, tiszteli a nőket és nem tekint rájuk sem alsóbbrendűként, sem kapcarongyként, aki csak dugásra jó. És mondom, nem ő az egyetlen, akinek csinos barátnője van. Épp itt lenne az ideje egy alapos önvizsgálatot tartanod, a hiba ugyanis a te készülékedben van.
2023. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!