Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 anonim ***** válasza:
100%

Van bennem szolidaritás, csak nem a párkeresésben notóriusan sikertelen, jogaimat korlátozni kívánó férfiak felé.


Fiatalon még nagyon sajnáltam az olyanokat, akik magányosak voltak, és sose találtak párt, egyetlen nő sem állt velük szóba.

Próbáltam velük beszélgetni, próbáltam segíteni.

Deklaráltan csak az volt a cél, hogy lelki szemetes legyek nekik, valamint a legjobb tudásom szerint próbáltam tanácsokat adni.

A vége szinte kivétel nélkül az lett, hogy bepróbálkoztak, és az egyetlen megveszekedett módja az lett volna a segítségnek részemről, ha odaadtam volna magam nekik akár szexre, akár párnak. Minden más kuka.

A szolidaritás pedig azért szűnt meg végleg, mert 1-2 kivétellel mind undorítóan reagáltak a visszautasításra. Szét akarták taposni az önbizalmam, szisztematikusan sértegettek, hazugságokat magyaráztak minden mondatomba, aztán még ők vádoltak hazudozással, átveréssel, szórakozással. Volt olyan, akit itt az oldalon szedtem össze, és évekig láttam itt kommentelni, és néha engem hozott a korcs gondolatai igazolására példának, de úgy, hogy tárgyilagosan hazudott, olyan dolgokat írt, hogy mit gondolok, mit csináltam, kivel feküdtem össze "helyette", amik egyszerűen nem voltak igazak.


Sajnos abban hiszek, hogy akinek egy bizonyos kor felett sem jött még össze semmi sikerélmény az ellenkező nemmel, annak nagyon is jó oka van, az esetek mintegy 90%-ában jól van ez így. Nemhogy qrvázásra nem akarok pénzt biztosítani nekik, hanem kifejezetten nem akarom, hogy közük legyen nőhöz. Az egyetlen, amit támogatok az ő esetükben, az egy komoly pszichoterápia. Ha azt végigcsinálták, akkor már drukkolok nekik, hogy legyen sikeres magánéletük. Viszont ezt sem fizetném ki nekik, mivel nem az én, és nem is a társadalom felelőssége, hanem az övékké.

2022. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 anonim ***** válasza:
100%
Létezik szolidaritás, de ez nem azt jelenti, hogy olyannal leszek együtt aki nem vonz
2022. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 A kérdező kommentje:
52. Jó, de mit vártál cserébe? Az önjelölt pszichoterapeutákat és lélekgyógyítókat nem mindenki szereti, ezen nem kell csodálkozni. Elkeseredett emberek pedig hébe-hóba bepróbálkoznak, ilyet is látott már a világ. Helyén kell kezelni, és kész. Igenis igazságtalan, ahogy a társadalom az egyik oldalon kirekeszti az inceleket, és még beléjük is rúg, ahol csak tud. Ugyanolyan emberekről beszélünk, attól még, hogy valaki genetikailag szerencsésebb, nem lesz felsőbbrendű.
2022. júl. 19. 17:42
 54/134 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, de mit vártál cserébe?"


Pont azaz, hogy semmit.


"Az önjelölt pszichoterapeutákat és lélekgyógyítókat nem mindenki szereti, ezen nem kell csodálkozni."


Akkor ne kérjen belőlem. Ne kérje a tanácsaim, segítségem, ne könyörögjön, ne mondja, hogy annyira magányos, hogy neki már csak sima beszélgetés és pár női tanács is aranyat ér.

Másrészt pedig nem egészen vagyok önjelölt. Pszichológia szakot végeztem. Ugyan nem dolgozom pszichológusként, más végzettségem is van, de ettől még van szakmai tudásom.

Nem terveztem senkit sem meggyógyítani, csak legjobb tudásom szerint próbáltam tanácsokat adni, ahogy mondtam. Nem szakemberként. Ők kérték.


" Elkeseredett emberek pedig hébe-hóba bepróbálkoznak, ilyet is látott már a világ."


Tőlem aztán próbálkozhatnak, csak akkor ne álszentkedjenek, hogy jajjjj dehogy is, nem ismerkedési céllal akarnak beszélni, nekik tényleg csak tanácsok és segítség kell.

De még ezt is elfogadom.

Amit nem fogadok el, az az, hogy hisztériázik, és ő próbál még rúgdosni belém, mert visszautasítom. Elmegy a büdös francba az ilyen.


" Igenis igazságtalan, ahogy a társadalom az egyik oldalon kirekeszti az inceleket, és még beléjük is rúg, ahol csak tud."


Mint írtam, ők próbáltak belém rúgni még akkor is, ha én segíteni akartam.

Ha pedig nemcsak a személyes élményeimra hagyatkozom, akkor meg sorozatosan olvasom az ábrándozásaikat, hogy kinek hogyan kellene milyen jogait elvenni.

Hát, akkor visszarúgok beléjük 10x akkorát, vállalják csak.


"Ugyanolyan emberekről beszélünk, attól még, hogy valaki genetikailag szerencsésebb, nem lesz felsőbbrendű."


A párom pl. nem a genetikája miatt felsőbbrendű náluk. ;)

2022. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 anonim ***** válasza:
13%
Most is zajlik a nők egyre többet kapnak, a férfiak meg veszítik el a jogaikat. Szexben is másban is. Hogy melyik jogos és melyik nem az más kérdés.
2022. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/134 anonim ***** válasza:
100%

A kasztrálás a jó megoldás. Egye fene, az mehet az adómból.

Elmebetegekkel viszonylag kevesen szolidárisak. Akik ilyen kérdéseket komolyan kiírnak, azok ugyanolyan undorítóak, mint pl a pedofilok. Őket is élve koncolná fel a társadalom jelentős része, ha tehetné. Néha a börtönökben teszi is. Undorító kelésekkel a társadalom seggén senki nem szolidáris, mindenki ki akarja vetni őket. Sajna ez ilyen.

2022. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként csak mondom, hogy a nemi betegségek nagy részét férfiak terjesztik, hordozói rengeteg vírusnak, ami ugyan őket nem mindig betegiti meg, de a nőket gyakorta.

Miért csinálsz úgy, mintha az óvszer használat kizárólag a nők felelőssége lenne, amikor ha életedben lattal már óvszert és tudod, hogyan működik, akkor azt is tudod, hogy fszra kell húzni és nem a nőkbe tomkodni, mint egy szemeteszsak?

Egyébként borzasztó gyakran hallom ismerosi körben, hogy a “feeeeerfi” nem akar gumit használni, mert neki “keeeenyelmetlen” meg szedjen a no fogamzasgatlot meg miegymás.

Már bocs bszdmeg, de ha neked “kenyelmetlenebb” egy kbaszott ovszer, mint húsz évig nevelni egy gyereket vagy öt év alatt meghalni mondjuk AIDS-ben, akkor komoly problémák vannak nálad és az összes ilyen gyokernel!!!

2022. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/134 anonim ***** válasza:
82%

#58 erre azért van egy kicsit körülményesebb de hosszú távon megtérülő megoldás.

Vazektómia + új kapcsolatban mind a két fél laborvizsgállat nemibetegségekre.

Előbbi külföldön korlátozások nélkül is elvégeztethető.

2022. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 anonim ***** válasza:
100%
Most arra az esetre gondoltam, ha akarnak idővel gyereket a felek, csak nem friss kapcsolatban.
2022. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/134 anonim ***** válasza:
94%

Hét oldalon át sikerült úgy görgetni a kakit, hogy még mindig nem tudni, hogy mit jelent a szex újraelosztása. Pedig amíg erre NEM tudsz egy közérthető választ adni, addig hogy akarod meggyőzni az embereket, hogy ez nekik jó?

Már csak azért is, mert egyelőre párszáz incel akarja megreformalni egy majdnem tízmilliós ország nemi életét olyan módon, hogy ez a tízmilliónak rossz lesz, egyedül egy tucat embernek előnyösebb.

Igazságtalan a mostani rendszer? NEM! Ugyanis nem arról van szó, hogy nektek nem telik szexre, vagy azért nem jut, mert másnak sok van. Egyszerűen azért nem szexelhettek, mert MINDKÉT FÉL BELEEGYEZÉSE KELL. Amíg ez nem változik, marad a jobb meg a balkezed.

De ha gondolod: szavaztasd meg! Majd biztos ingyen p1nához fognak juttatni azok az 50 feletti nők, akik szintén 20-30 éve nem szexeltek egy jót, és soha nem is fognak. 40 felett ugyanis jelentős nőtöbblet van. Rengeteg a magányos, és pont mindenki les2arja. Viszont szavazati joguk van. Szerinted megszavazzák, hogy ne legyen? Ne röhögtess!

Legalább a társadalom alapvető működésével lennél tisztában...

2022. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!