Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kellene nekem az adómmal azt finanszírozni hogy valaki ingyen krvázhasson???
2022. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 anonim ***** válasza:
95%

Pszichológusokhoz meg önfejlesztéshez támogatás járhatna, ezt nem ellenezném.


Szexrobotra meg állami prostitúcióra sajnálnám az adófizetők pénzét, szerintem akinek ez ennyire fontos, hogy ezen pörög, az meg tudja fizetni.


A 3-as pontod sérti a nők szabadságát ráadásul nem jön ki a matek, hogy ez hogy segít rajtad.


Az, hogy milyen társkeresők vannak, azt leszarom, úgyse leszek fent egyiken se soha. Szóval ez is oké. Bárn nem tudom mit oldana meg.

2022. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/134 A kérdező kommentje:

33. "A 3-as pontod sérti a nők szabadságát ráadásul nem jön ki a matek, "


A szexuális úton terjedő betegségek esetszámának ugrásszerű emelkedése pedig közegészségügyi katasztrófát okoz.


[link]


Vajon melyik súlyosabb probléma, ez, vagy a nők korlátlan szabadsága?

2022. júl. 19. 16:57
 34/134 A kérdező kommentje:
31. Ez opcionális megoldás, ha valaki így dönt, akkor én is támogatom, de ezzel a többség problémáját nem oldottad meg.
2022. júl. 19. 16:59
 35/134 anonim ***** válasza:
92%

Az biztos, hogy egyetlen adóforintomat nem fogják arra költeni, hogy nyomorult szerencsétlenek kvázhassanak. Alapból nem támogatom a prostitúciót.

De jó, hogy nem már engem büntetnek, hogy nem azoknak a nyomorékoknak a phaszába ülök bele, ezért elveszik a pénzem egy részét, amiért megdolgoztam. Hát a nagy francokat. Feketén dolgoznék onnantól, vagy elmennék innen.


A férfi promiszkuitással mi a helyzet? Az maradhat?

Hát, én soha nem szexeltem fűvel-fával. Egész életemben volt 3 partnerem, és az utolsó lassan egy évtizede a párom.

De a jogomat fenntartom, hogy azzal szexelek és annyit, amennyit akarok (nyilván a másik fél teljes beleegyezésével ;)).


A "hipergámiát" hogyan akarod visszaszorítani?

2022. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekel idegenek nyervogása a sikertelenségükről. Ha bármit csinálnátok akkor inkább az lesz elkerülhetetlen hogy az általatok jószágoknak tekintett nők párjai, apjuk, egyéb hozzátartozóik tesznek valamit hogy elhallgassatok. Vagy akár mi magunk is, tudniillik nem vagyunk akarat nélküli bábuk akikkel ilyen senkiháziak azt tehetnek amit akarnak. Azokkal vagyunk akiket akarunk.
2022. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 anonim ***** válasza:
95%

“Az állam ezen kívül célzott lépéseket tenne azért, hogy a tartósan sikertelenek ugyanannyi eséllyel induljanak, mint a többiek, de ezek már szakpolitikai kérdések.“


Milyen szak/kurzus politikája lenne ez?

2022. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/134 anonim ***** válasza:
92%

34

A nők szabadsága a fontosabb. Örülök, hogy segíthettem. 😊

2022. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 A kérdező kommentje:

36. Jó, de nyugtass meg, hogy te nem Magyarországon élsz. Csak mert jelenleg egy, azaz egyetlen ember dönt arról, hogy mire költik az értékes adóforintjaidat, és ennél jóval ostobább dolgokra is költik, csak szólok. Úgyhogy ha itt élsz és nem feketén dolgozol, akkor ez az egész rinyálásod eléggé nevetséges. :D


39. Legyünk mi is Afrika, csak azért, hogy te továbbra is összefeküdhess minden második alfahímmel, akivel találkozol. Rendben, ez is egy világkép.

2022. júl. 19. 17:06
 40/134 anonim ***** válasza:
96%

A nők szabadsága a fontosabb.

Nő vagyok, egész életemben egy partnerem volt, a jelenlegi párom. Vele tervezek megöregedni, nem fogom megcsalni, de ettől még jogom van azzal szexelni, akivel akarok. Csak nem élek ezzel a jogommal.

Védekezzen vagy jarjon vizsgálatokra, aki ilyen életmódot szeretne élni. De nem az a megoldás, hogy csak úgy megtiltjuk. (És amúgy hogy akarnád korlátozni?)

2022. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!