Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
100%

21


Ja, olyan cukik mikor keménykedni próbálnak... :(

2022. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 A kérdező kommentje:

15 Pedig ez is azt jelenti, hogy itt messze nem eldöntött kérdésekről van szó. Jöhetsz az abortusszal, de annak a támogatottsága az USA-ban 50-55 százalék körül van, szó sincs elsöprő többségről.


Én abból indultam ki, hogy a szexuális forradalom által kialakult trendeknek is akkora tömeg vált az áldozatává, hogy az már ma is jól látható. Valamit kezdeni kell velük is, és ők sem csak incelek.

2022. júl. 19. 16:36
 23/134 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már a konkrét elképzeléseide, légyszi!
2022. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/134 anonim ***** válasza:
100%
Valaki világosítson fel, hogy mi a probléma, mert én ezt nem értem.
2022. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnének a konkrét megoldási javaslataid.
2022. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 A kérdező kommentje:

◉ Szexrobotok tömeggyártása állami támogatással (időszakos megoldás)

◉ Államilag támogatott prostitúció

◉ A női promiszkuitás visszaszorítása (ez simán legitimálható a zéró tolerancia kampánnyal, STD esetek minimalizálása a cél)

◉ Tinder helyett államilag létrehozott és működtetett társkereső

◉ PUA tanfolyamok (?)


Az állam ezen kívül célzott lépéseket tenne azért, hogy a tartósan sikertelenek ugyanannyi eséllyel induljanak, mint a többiek, de ezek már szakpolitikai kérdések.

2022. júl. 19. 16:44
 27/134 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyelled el magad, hogy ennyire életképtelen vagy, hogy egy prostit sem tudsz kifizetni? Miért az emberek adóját költsék arra, hogy te tudjad kibe verni a semmiresejó kis pötsöd?
2022. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 A kérdező kommentje:
28. Nekem lenne rá pénzem ha akarnék, de akkor még egyszer: a kérdés természetesen nem rólam, hanem általános társadalmi problémákról szól. Abszurd, hogy még ez sem egyértelmű.
2022. júl. 19. 16:50
 29/134 anonim ***** válasza:
100%

Az életben sokkal nagyobb problémák vannak annál, mint hogy az emberek nem kapnak Tb-re pnát. Amúgy egy rak kezelés vagy valamilyen transzplantáció előtti gyógyszerek milliós tételek és tb támogatással is borzasztóan megterhelo kiadások, mások lábak és karok nélkül, vakon élnek (akiknek szinten nem jár vakvezető kutya csak úgy!), nehogy már nőket kelljen biztosítani sok esetben érzelmileg és értelmileg életképtelen férfiaknak.

Azért van ennyi incel, mert mindent azonnal akarnak, nem akarjak kivárni az ismerkedést, instant szex kell már azonnal, nem hajlandóak energiát fektetni semmibe, a másik fel nem is érdekli őket, aztán háborognak, hogy de há mé nincs szex. Ez a probléma gyökere és nem az, hogy a nők 90 százaléka a férfiak 5 százalékára megy, mert ez BAROMIRA NINCS ÍGY!!!!

2022. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
96%

Én egyetlen egy lépésben megoldanám ezt a problémát...kémiai kasztrálás. Visszafordítható, az illetőnek nem lesz szexuális vágya, így nem fog rajta rugózni és nem fogja érdekelni sem.


Sima liba!

2022. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!