Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
 91/134 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, ahogy írtam, nyugaton még a szexuális újraelosztás sem tabutéma. Itt ha valaki felveti, hogy a szexuális forradalomnak talán visszásságai is vannak, és ezekkel kezdeni kéne valamit, az egyből incel. Ha valaki szociális érzékenységről beszél, az munkakerülő rohadék. Itt egyszerűen így mennek a dolgok, csak az számít, hogy hiteltelenítsük és megbélyegezzük azt, akivel nem értünk egyet, na ezzel nem lehet mit kezdeni.
2022. júl. 20. 11:42
 92/134 anonim ***** válasza:
100%
Harmadjára kérdezem, miért nem fizeted magadnak a prostit? Nincs rá pénzed?
2022. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/134 anonim ***** válasza:
90%

91

Hülye vagy?

Szerinted a nyugat-európai országokban jobbam tolerálnák a f@szságaidat? Nagy Britanniában már a bámulást is büntetik, te meg azt hiszed, hogy a nők jogainak a csorbítása nem tabutéma (nagyon helyesen)?


Édesem, annyira el vagy tájolódva, hogy az ritkaság az internet világában.

A neomarxista hülyeségeket meg senkit sem hatnak meg. Nincs gond a szociális háló igényével, a közteherviseléssel, az elesettek felkarolásával, sőt - bár kapitalista vagyok - egye fene, elismerem, a progresszív adózásnak is vannak elvitathatatlan előnyei.


No de azt ugye vágod, hogy ezek az intézkedések/gyakorlatok arra valók, hogy egy jobb, biztonságosabb és kényelmesebb világot teremtsenek? Ha emberek jogait semmibe vesszük, egy marginális kisebbség kedvéért a többséget megnyomorítjuk (Marx ugye pont ez ellen lépett fel xD), ha széttiporjuk az emberek szabadságát és méltóságát, akkor rohadtul nem érte meg néhány nyomoroncot szexhez juttatni.


Nézd csak meg mi lett a vége a Szovjet Uniónak? Na és a maoista Kínának? Mi történt Ceaușescu Romániájában? És a Pol Pot által uralt Kambodzsában? Nos? Jobb lett attól, hogy minden áron egyenlőségre törekedtek? Ugye, hogy nem...

2022. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 anonim ***** válasza:
100%

92


Hogy lenne, ha valszeg nem is dolgozik? Mert az előbb nehezményezte azt is, hogy dolgozni kell hogy ételt meg különféle szolgáltatásokat vegyen az ember..lehet, ezért kerüli a kérdést is.

2022. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/134 A kérdező kommentje:

93. Ez a tipikus primitív leegyszerűsítése a dolgoknak, senki nem példálózott a polpotizmussal vagy Enver Hoxhával, ha lenne bármi tényleges elméleti ismereted, akkor nem tennél egyenlőséget a szocializmus és az említett rémuralmak közé, én sem tettem sosem. Kettőnk közül te vagy ostoba, te mutogatod a bizonyítványodat, és te vered magad a neoliberális kamujólétre, közben láthatóan fogalmad sincs arról, amiről beszélsz.


92. Írtam, hogy a kérdés nem igazán rólam szól, teljesen irreleváns az én személyes anyagi helyzetem, azért láttam jobbnak, ha nem visszük el ilyen irányba a vitát.

2022. júl. 20. 12:09
 96/134 anonim ***** válasza:
100%
Jaj na persze. Ne kerüld a választ.
2022. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 anonim ***** válasza:
88%

95

Egyetlen egy esetet mondj, amiben a szocializmus és az egyenlőség kényszeres erőszakolása nem vezetett meszesgödrökhöz. Ha nem tudsz, akkor talán kussolj.

2022. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/134 A kérdező kommentje:

97. Már mondtam. Szociáldemokrata megközelítést említettem, ott van Skandinávia. A jelenlegi rendszer ott sem teljesen ideális, de az irány, amerre tartanak, az emberhez való alapvető hozzáállás, az oktatási rendszer, a szociális struktúra példaértékű, és nem mellesleg vitán felül sikeres. Egy szóval nem említettem, hogy feltétlenül forradalmi úton kell keresztülverni a váltást a társadalmon, ideális esetben ez egy organikus, lassú, konzisztens folyamat, amit különböző eszközökkel legfeljebb segíteni és folytatni kell, semmiképp nem erőszakkal.


Viszont azt megjegyezném, hogy ez legalább annyira ostoba és méltatlan vagdalkozás, mintha én azt mondanám, hogy neked a gyerekrabszolgák tartása az teljesen rendben van és az az ideális. Merthogy a mai kaszinókapitalizmusnak az is elengedhetetlen tartozéka, és globálisan legalább annyi ember életét teszi tönkre, mint a magukra kommunistaként hivatkozó elmebetegek a múlt században, akik a valódi szocializmus közelében nem jártak soha.

2022. júl. 20. 14:23
 99/134 anonim ***** válasza:
100%

98

A szociáldemokráciába kurvára nem fér bele, hogy emberek jogait és méltóságát sárba tiporjuk, te viszont pontosan ezt szeretnéd.

2022. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/134 anonim ***** válasza:
100%

9

Tegyük fel, hogy államilag minden kapcsolatot meg szakítanak, tilos lesz az egyéni parvalasztas.

Mit szólnál hozza, ha kiosztanak neked a hatvan éves Piroska nénit? De gondolom, ő nem jó úgysem, mert feszes húsz éves pna kell.

2022. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!