Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
 121/134 anonim ***** válasza:
93%
Ha a nők gyávák, akkor az incelek mik? Mert ők csak anonim oldalakon vállalják fel magukat, ahol nincs se név, se arc..se facebook, discord csoport vagy youtube csatorna...így tehát az inceleket se nevezném tökösnek. Tehát, kinek mi..
2022. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/134 anonim ***** válasza:
13%

Hat eleg sok incel YouTube csatorna van....



38F incel

2022. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/134 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mert ti nagyon rendesek és normálisak vagytok. 🤣
2022. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/134 anonim ***** válasza:
93%

Egyéni meg kollektív érdekek.


8 milliárdos létszámnák tényleg a kollektív érdekét kellene nézni szerinted ?


Most legalább van akinek nem jut nő, szóval gyereke sem lesz így nem növeli a globális létszámot.

Win-win helyzet.


Kérdező, ha itt szerinted a nők álszentek és hazudnak akkor minek jársz ide ?!

Szerintem élvezed,különben nem lennél itt.

2022. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/134 anonim ***** válasza:
95%

123


Még régebben sikertelen férfiként sok incel fórumot bújtam, olyanokat is, amik rejtve voltak az átlag embrek elől.


Amiket tapasztaltam, pár lájtos dolog:



-szerintük az a nő akinek kutyája van, az dug a kutyávájával


-nem egyszer részletezték, hogy bántalmazzák a kisebb rokon lányokat, akiket rájuk bíztak, akár verbálisan, akár fizikálisan..de lehet ez csak a fantázia volt...


-sokuk szerint 10-18 éves korig lehet dugni egy nőt (gyereket), utána meg kéne őket ölni, mert haszontalanok -szerintük


- ebből jön: sok köztük a pedofil


-előszeretettel zaklatnak áldozatokat, például egy nőt zaklattak ocsmány üzenetekkel, akinek meghalt a lánya (videót küldött az incelke a nőnek, amiben meggyalázza a halott lányáról kinyomtatott fotót)


-akik az anyjuknál éltek előszeretettel szidták az anyjukat, ha nem kaptak pénzt



Még írhatnám.


Voltak durvábbak is.


Sokuk szerint a nőket kiskoruktól kezdve táborokba kéne nevelni, tenyészteni, a nem vonzóakat megölni.


Eljutottam ezeket olvasva arra a pontra, hogy nem tekintem őket érző, emberi lénynek. És hagyjuk, hogy a társadalom termeli ki. Ezek súlyosan beteg, elkényeztetett lények.


Egy ideig azt hittem incel vagyok, ó te jó ég, hát közöm nincsen ahhoz az undormány valamihez.

2022. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/134 A kérdező kommentje:

>"Nem érted te utolsó proli ostoba szr"


[link]

2022. júl. 21. 19:08
 127/134 anonim ***** válasza:
87%
2022. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/134 anonim ***** válasza:
73%

126


Olyan no vagyok, hogy a tíz ujjad megnyalnad, úgyhogy sajnalom, nem talált a leszbikus feminaci képed :D

2022. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/134 A kérdező kommentje:

116. " pláne mivel Észak-Koreában vagy Kínában sincs ilyen mértékű jogtiprás...akkor pont Amerika, vagy Európa közepén történne meg..még lázálomnak is kevés."


Ti hol éltek egyébként? Mekkora vicc ez is. Közben a helyzet az, hogy reggel összeül a SCOTUS, gondolnak egyet, és a legnagyobb demokráciában már estére gond nélkül eltörlik az abortuszt, mint alkotmányos jogot. Óriási naivitás (értsd: ostobaság) a mai kamudemokráciában bízni, de hát valakinek legitimálni kell a szarházi elitet is, hasznos hülyék vagytok :D

2022. júl. 21. 21:19
 130/134 anonim ***** válasza:
100%

129


Amerika, mint a demokrácia földje? Viccnek is rossz..USA a világ egyik legnagyobb terrorista országa. Mesterségesen generáltak álhíreket, és lerohantak országokat (pl. Irak). Ha valaki nem hajlandó dollárban kereskedni az olajjal, akkor azt megtámadják, lerohanják (pl. Líbia, Kadhafi). USA volt az, aki atombombákat dobált le, ezzel több százezer civilt megölve.


Már rég le lenne söpörve a Föld felszínéről, ha a méltó büntetését megkapta volna.


De az abortuszra:


Azokban az államokban ahol betiltották, mindig is jóval maradibb gondolkodásúak voltak az emberek, mint itt, Európában. És igen, a bigottan vallásosak is. Ezek a republikánus tagállamok ilyenek.

2022. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!