Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
 101/134 anonim ***** válasza:
31%

Lol, szerinted a Skandináv államok nem termelik ki ugyanúgy a maguk externáliáit? XD Gyermekrabszolgaságról fröcsögsz, de az remélem megvan, hogy ez a harmadik világ problémája, amit az általad oly nagyra tartott nyugati jóléti államok okoznak. Légy nyugodt, hogy magyar cégek miatt kevesebb gyerek sínylődik Afganisztánban, mint skandináv vállalatok miatt. Na erre mit mondasz, nagyokos? 🥴

A nyugat jólétét a kelet fizeti meg. Az, hogy te képtelen vagy összefüggéseiben látni a gazdaság működését, szerez nekem néhány derűs percet, de a faék egyszerű gondolkodásod sajnos alkalmatlanná tesz az érfemi vitára.

2022. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/134 A kérdező kommentje:

99. Amiket eddig írtam, azok közül melyikből következik a jogtiprás?


100. Már írtam korábban, hogy ne keverjük össze a párkapcsolatot és a szexet, de ha állami társkereső lenne, akkor sem erőszakkal erőltetnének ránk valaki mást, egyszerűen valamennyire szabályozott módon történne a társkeresés, hogy ne fordulhassanak elő olyan abszurd helyzetek, hogy az átlagos nő a hozzá hasonló helyett a tÖkÉlEtEs férfit hajszolja ahelyett, hogy szóba állna a hozzá hasonlókkal.


101. Játszhatod itt a leereszkedő álintellektüelt, viszont miután kiderült, hogy fogalmad sincs a szocializmus valódi mibenlétéről, innentől kezdve totál érvénytelen és érdektelen, amit erőlködsz itt. A nyugat pedig igenis mondjon le a mérhetetlen jólétről, arról, hogy semmi nem elég, mert milliárdok nem adhatják az életüket tízmilliókért, ez totál abszurd, nem mellesleg a bolygót sem a szerencsétlen indonéz gyerekek teszik tönkre, hanem a kizsákmányoló pszichopata cégvezérek.


Az "érfemi" vitában egyébként én sem vagyok érdekelt, te baromarcú :D

2022. júl. 20. 15:14
 103/134 anonim ***** válasza:
86%

102

De baszki, éppen te isteníted a nyugatot, hogy mennyire fasza ott minden, de képtelen vagy felfogni, hogy éppen a nyugat termeli ki a gyermekrabszolgaságot? Ennyire ostoba azért csak nem lehetsz... 😂😂😂

2022. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/134 A kérdező kommentje:

Legalább arra legyél már képes, hogy a globális és a lokális viszonylatot tudd megkülönböztetni, elképesztő, komolyan.. A globalista nyugat a szabályozatlan, alternatíva nélküli neoliberalizmusa miatt elmegy a francba, viszont ezen belül értékelendő kivételek vannak. A kapitalizmus szabályozatlanságába a skandináv elit belenyúl az erős szociális hálójával, ez már önmagában előremutató. Nincs olyan, hogy a nyugat, a nevadai, kaliforniai és skandináv kapitalizmus között zongorázni lehet a különbséget.


A nagyon szofisztikált, komplex látásmódod ellenére még ezt az evidenciát sem sikerült felfogni? Vannak bajok:D

2022. júl. 20. 15:24
 105/134 anonim ***** válasza:
100%

Lol, döntsd már el, hogy szerinted rendben van a nyugati jólét vagy nincs rendben. De az kurvára vicces, hogy ha a skandináv államokban élő emberek életszínvonaláról van szó, akkor a nyugat fantasztikus, követendő példa, ha viszont rád jön a neomarxista nyavalya, akkor meg csúnya rossz nyugat, ejnye-bejnye.


Illene állást foglalni faszikám.

2022. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/134 anonim ***** válasza:
85%

104

Aham, és szerinted miből finanszírozzák azt az eszetlen nagy jólétet? Na? Tippek?

Idióta...

2022. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/134 A kérdező kommentje:
A szabályozott kapitalizmussal, ahol erős állam van, szociális hálóval, társadalmi mobilitást segítő, anyagi különbségeket csökkentő vízióval, azzal nincs óriási bajom. Az amerikai tőzsdemaffiával, a kizsákmányoló rabszolgatartókkal, a képmutató óriáscégekkel, amelyeknek a nemzetállamoknál évtizedek óta nagyobb hatalma van és akiket soha senki nem választott meg, azokkal viszont óriási baj van, ezt kár tagadni.
2022. júl. 20. 15:28
 108/134 anonim ***** válasza:
100%

102


De mégis hogyan akarnad ezt államilag be szabályozni anélkül, hogy nem eroszakolnad magadra a nőket?


Azok a nők, akik most nem ismerkednek veled, nem akarnak veled lenni.

Tehát következésképpen akkor sem akarnának veled lenni, ha állam bácsi párba állítana veled.

Nem értem, hogy ezt mégis hogy akarod kivitelezni.

Meg mi az hogy ne keresse a tökéletest?

Incelkéim akkor miért várják a szőke húsz éves nagy mellu csajt, nekik lehet a tökéletest várni de egy nőnek nem? Vagy ezt mégis hogy gondolod???

2022. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/134 A kérdező kommentje:

108. "Incelkéim akkor miért várják a szőke húsz éves nagy mellu csajt, nekik lehet a tökéletest várni de egy nőnek nem? "


Ezzel is ugyanakkora probléma van, mint az átlag vagy ronda nők szőke hercegével, nálam nincs kettős mérce. Én a lemondás, a megelégedés híve vagyok, illúziók helyett ha mindenki megelégedne azzal, ami biztos és ami illik hozzá, akkor sokkal boldogabb világban élnénk.


106. Éppen erről van szó, az eszetlen jólétre semmi szükség nincs. A mai nyugati kényelmes ember ha lemondana a jelenlegi használati cikkeinek a 75 százalékáról, abból sem következne semmilyen közvetlen egzisztenciális katasztrófa. Totál felborultak az értékrendek, és a legújabb csillogó terméken kívül az ember már sem a természetben, sem saját magában nem találja az értékeket. Az eredményeket látjuk.

2022. júl. 20. 15:43
 110/134 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogyan lehetne egyébként egy állami társkeresőben szabályozni, hogy egy " átlagos" nő ne a tőle sokkal magasabb szinten lévő pasit akarja ?


Plusz ki döntené el mi az ami adott szinthez belefér ?


Olyat akarsz ami sem igazságos nem lenne sem megvalósítható.

2022. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!