Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális újraelosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális újraelosztás elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés

A modern társadalmi berendezkedés új kihívások elé állítja az emberiséget; ma, amikor már jól láthatóvá és érezhető vált a szexuális forradalom negatív oldala, felvetődik a kérdés: ha a tulajdon és a javak újraelosztása évtizedek óta bevett gyakorlat, akkor miért ne lehetne szexuális újraelosztásról beszélni?


A szabadság és az emberi jogok nevében nem lehet szisztematikusan tönkretenni komplett társadalmi csoportokat, ezért például - miközben a szabadságjogok önmagukban eltörölhetetlenek - az extrém nézeteket a szólásszabadság ellenére is szankcionálni kell, a szabad piac által létrejött monopóliumok visszaszorítása és kontrollálása pedig szintén egységes, jól felfogható társadalmi érdek, és így tovább.


Ha vannak - és elég nagy azoknak a száma, akik szerint vannak - káros trendek, többnyire elfogadott, de összességében destruktív szexuális preferenciák, párválasztási szokások, akkor bizony a szexuális szabadság sem kell, hogy totális és korlátok nélküli legyen, és ebbe a kérdésbe is bele kell nyúlni. Lehet, hogy például a hipergámia és a korlátlan promiszkuitás hosszú távon tönkreteszi a társadalmat.


Felvetődik a szexrobotok kérdése, a társkeresés szabályozása, mint megoldás, a monogámia, az erkölcs helyreállítása, valamint a társkeresésből kiszoruló tömegek integrálása.


Csak a félreértések elkerüléséért: Én nem vagyok incel, és ez a téma ma már messze túlmutat az incelkérdésen, nyugaton mainstream, mindennapi témáról van szó.


[link]


[link]



2022. júl. 19. 15:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 A kérdező kommentje:

"Amerika, mint a demokrácia földje? Viccnek is rossz"


Irónia volt, nekem nem kell ellene érvelni, épp erről beszélek. :DDD A 116-os volt elájulva az amerikai jogbiztonságtól, arra reagáltam az abortusz eltörlésével.


A rossz hír viszont az, hogy az EU sem sokkal jobb. Lengyeleknél gyakorlatilag ugyanez megtörtént az abortusszal és semmi következménye nem lett, egy orbáni rendszert megtűrnek és elnéznek békésen, egy Putyin szintű diktátort kitömnek pénzzel és bőségesen fenntartanak, most pedig megy a kínos, kétségbeesett kéztördelés, amikor visszaüt az évtizedes gazemberkedés és a seftelés okosba.


Amikor még az állítólagos demokráciák is ilyen súlyú ügyekkel terheltek, akkor igencsak álszentnek és mesterkéltnek tartom a jog szentségére való hivatkozást, bocs.

2022. júl. 21. 23:35
 132/134 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi időt feleslegesen elbaszni erre, én nem is értem. Egy elhízott 30-as mama kedvencének aki a tinédzser/egyetemista éveit a CS 1.6 mögött töltötte, nem fog fog jutni kisportolt, korai húszas punci. Soha.


Ha meg te nem is vagy incel, akkor meg főleg nem értem hogy akkor mi is a kínod tulajdonképpen? XDD

2022. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/134 anonim ***** válasza:
18%

"Olyan no vagyok, hogy a tíz ujjad megnyalnad"



Altalaban aki ezt mondja magarol, az nem olyan......



38F incel

2022. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/134 anonim ***** válasza:
82%

És aki olyan, az mit mondjon ? :D imádom, hogy itt az ember nem mondhat magáról semmi pozitívat, mert az egyértelműen hazugság.

Mindegy, szerencsére nem kell bizonygatnom senkinek semmit egy anonim oldalon :D

2022. júl. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!