Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
 81/102 anonim ***** válasza:
97%

#77: es akkor mit csinaljak, ha nem tetszik vagy nem szimpatikus annyira a pasi eloben, hogy elmenjek vele 2. randira is?! utaljam el az 500 forintjat vagy mi?

nehogymar azert is en legyek a hibas, ha nem uzi meg azt a szintet, hogy legyen meg egy tali.

2021. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
46%
*uti
2021. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
31%
80 jézusom....sikerült a fogalmakat jól összemosni 🤦‍♂️
2021. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 A kérdező kommentje:
#81 mivan ha te nem ütöd meg a szintjét?
2021. jún. 3. 12:38
 85/102 anonim ***** válasza:
87%
#83, nem mostam össze, nyilván tudom, hogy nem ugyanaz a kettő. De a lényeg hasonló: ez így szokás, így van beépülve a társadalmunkba.
2021. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
0%

Aha... leánykérés és a "meghívlak valamire, mert te nem állsz szóba velem ha nem, majd másnap elutasítasz, mert jön egy jobb csávó" marhára nem ugyanaz. Leánykérés alap, de a többi már 2021-ben nem a 19. századi elvek alapján megy.


Amúgy, aki a társkeresést ilyen elvek menkénti táncikálás alapján kezeli és nem érzések után, az nem lesz boldog.

2021. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
86%

75


‘Megnyugtatlak. Normális pasik inkább azt választják, mint a hercegnőknek való megfelelést, majd sírtok, hogy nincs rendes pasi.’


oo megnyugtatalak, de nem. egy normalis ferfi nem azon fog picsogni hogy ‘juj hozza kell szolni egy nohoz es elhivni randira’ meg ‘juj ki kell fizetnem 500 forintot a kavejaert’.. nem mindenki ilyen elettelen kis recskahuszar, de komolyan, ezek utan nem tudom, mit csodalkozol, hogy meg sziz vagy.



‘remélem ír rád pár pasi a rosszlányokon, mert nagyon zavarhat téged, hogy senki nem ír neked. ‘


koszi, mist hivott el egy FERFI ransizni tinderen. anyaddal ellentetben en nem vagyok raszorulva a rosszlanyokra.



‘sok sikert neked, én balra húználak‘

hala istennek!

2021. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
88%

#86, neked mi bajod? :D Szokás szerint a férfi kezdeményez ismerkedést. Szokás szerint a férfi kéri meg a nő kezét. Ennyit mondtam. Nem értem ezt a nagy frusztrációt. Szerintem a kérdés meg lett válaszolva.


Aki fel van ezen a helyzeten háborodva, legyen. Engem aztán biztosan nem érdekel.

2021. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
86%
84: akkor nem hiv el kovetkezo randira:D es? most milyen valaszt varatal? megsugom, ritkan van ilyen, de nyilvan megesett mar.
2021. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
91%

Miért vannak kiakadva egyesek?


Ha nektek nem szimpatikus az olyan nő, aki értékeli, ha a férfi kezdeményez, akkor ne kezdeményezzetek nőknél, és ki lesznek szűrve az ilyenek. Majd valaki hátha felszed titeket, ha ennyire eltűntek a férfi-női szerepek a világból.

2021. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!