Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
36%

"férjem 3 hónapig kapart értem"


lolbazz hány éves a hercegnő?


Az ilyet én úgy tiltom, ahogy van. Fel kellene nőni hejjcegnők.


És igen, mindig lesz olyan elkeseredett papucs, aki KAPAR utánatok...szánalmas

2021. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nem tudod megváltoztatni a nemek viselkedését, de a hozzáállásodat igen.

Nem írtad, hogy kapcsolatteremtési gondjaid lennének, de ha esetleg erről van szó, akkor csak a gyakorlás segít.

Huszonévesként nagyon féltem az elutasítástól, de egy napon erőt vettem magamon és elkezdtem udvarolni a nőknek. Kaptam hideget, meleget, de egyre kevésbé ijedtem meg attól, ha egy nő elutasított.

Meg is lehet érteni, én sem lennék szívesen kényszerből nővel. Emiatt szeretek is kezdeményezni, mert csak ahhoz a nőhöz megyek oda, aki érdekel.

Szóval kezdeményezni jó, mert tiéd az első lépés. Ezt én nem negatívként élném meg a helyedben.

2021. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
43%
10: orulok is, koszi. latod, hogy nem en jarok ide picsogni, hogy szuz vagyok.
2021. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
24%

13

A te dolgod a szűz vagy. Nem ciki, de ne másokon verd le a bajod

2021. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
82%
Ne altalanosits! A paromnak en irtam elsonek es szinten en hivtam fel eloszor! Ez nem azt jelenti, hogy mindig en ugralok, torekszek korulotte!
2021. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 A kérdező kommentje:
Nekem nincs vele problémám, azzal sem ha 100 kezdeményezésből 1 képes válaszra, csak érdekel a miértje ennek a dolognak.
2021. jún. 2. 11:50
 17/102 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Hetes vagyok. Nem, nem haltam bele, bár jobban örülök én is annak, ha egy fiú "jön utánam" de hát most nah, ha nekem kell valami, akkor lehet azért tenni is kell valamit :D. Meg most mi van ebben? 26 éves vagyok, az én-és fiatalbb korosztályok már nem olyan korlátoltak. Lehet többször kezdeményeztem volna, de nekem tényleg roppant kevés srác tetszik, még a nők által imádott színészek közül is. De szerintem is az a standard..ne hogy már a nagymama tépje szét a pitbullt :D na...azért a végképp introvertált, szótlan fiúk nem eseteim, mert én nagyon életigenlő, beszédes nő vagyok.


De egyébként én a házasságomban teljesen élem a női szerepet, és a kedves férjem is a fiúsat, de mellette meg szeretem, hogy lehetek amolyan igazi "látszik az apja nevelte" hölgy. Ha így érthető.

2021. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
89%

Amelyik férfinak igazán "kellek", az igenis lépni fog. Ha nem, én nem erőltetem magam senkire.

Próbáltam már 1-2 férfi felé nyitni, nem akartak tőlem semmit.

Aki meg akart, annak volt vér a pucájában és kezdeményezett.

Onnantól, hogy megteszi 1 férfi az első lépéseket (és én ezt szívesen is fogadom), én is kiveszem a részem az ismerkedésben, kapcsolatban. Nem várom, hogy csak a férfi vigye előre a dolgokat. De az első lépést igenis meghagyom neki, máskülönben nem érdeklem eléggé. Ez ilyen egyszerű.

2021. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
97%
Belém azt nevelték, hogy a férfinak “kell” kezdeményeznie, ha én teszem akkor azzal elüldözöm, nem fogom érdekelni, nem lesz benne a vadasz ösztön 😅 Ma már nem így gondolkodok, de fiatalabb éveimben én ezért nem írtam senkire rá.
2021. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
75%
14: oo valami gond van a szovegerteseddel:D pont azt mondom, hogy nekem jut pasi, nyilvan nem is vagyok szuz, de ha ti nem vagytok kepesek rairni a nokre, mikozben masik 5 pasi meg igen, akkor nem kell csodalkozni, hogy nem veletek fogunk dugni, hanem azzal a masik 5-tel;) nem noi reszrol szoktak ezek a ‘miert vagyok sikertelen a lanyoknal?’ jellegu paoztok szuletni. hat ezert, mert hiszteriazol rajta, hogy neked kenye kezdemenyezni.
2021. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!