Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
23%

mert szeretik a felelősséget másra hárítani.


Ahelyett, hogy írnának, inkább várnak és várnak, szenvednek és a gyakorin panaszkodnak. Pedig a pasiknál egy szia mizu is bőven elég.


de várni és áldozatnak lenni, kifogásokat keresni könnyebb, mint vállalni a dolgokat.

2021. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 Noren1989 ***** válasza:
86%

A kezdeményezés magában hordozza az elutasítás lehetőségét.


Én inkább úgy látom, hogy az elutasításhoz nincsenek annyira hozzá szokva,

emiatt inkább kerülik ezt az eshetőséget.

2021. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
77%

mert szeretem latni a ferfin, hogy erdeklodik irantam, bejovok neki annyira, hogy kesztetest erezzen, hogy irjon nekem. plusz van eleg tokos hozza, nem ugy, mint az itt rinyalo kisfiuk, akik panikrohamot kapnak, ha hozza kene szolni egy nohoz.


kotekedo gyokerek kedveert: igen, en is irtam mar ra ferfire. de a fentiek miatt jobban szeretem, ha o teszi meg az elso lepest.

2021. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 A kérdező kommentje:

szeretem latni a non, hogy erdeklodik irantam, bejovok neki annyira, hogy kesztetest erezzen, hogy irjon nekem. plusz van eleg tokos hozza, nem ugy, mint az itt rinyalo kislanyok, akik panikrohamot kapnak, ha hozza kene szolni egy ferfihoz.


Igy sem hangzik rosszul végülis.

2021. jún. 2. 11:31
 5/102 anonim ***** válasza:
30%

igeeeen, ha a pasi nem ír, akkor vagy incel, puhap..cs, pánikrohamot kap stb.


Alap gesztus szerintem az érdeklődés kifejezése. Az a baj, ha a másik nem ír, mert elfoglalt, nincs fent stb, akkor is egyből leminősítitek az összes pasast. Mindenki rossz, csak Te nem, pedig 2 mp lenne írni. Rám írt már nő. Nem halt bele, nekem meg tök jól esett és randi is lett belőle.


Az a gáz, hogy egy csomó nő nyafog, hogy írjon a pasi match után. Írsz...aztán elmegy 2-3 nap, majd 1 hét és semmi reagálás. Gratulálok.

ovisok vagytok lányok.

2021. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
27%

és már pontoz az önérzetes nő.


Nem azt mondom, hogy a nőnek kell, meg csak ő írjon.


De amikor ilyen nyafogós, gyerekes elvárás az alapja, hogy hmmm én nő vagyok, ez nem az én dolgom, az én dolgom XY, a férfinek meg KELL xy dolgot tennie. És ha ez nem teljesül, véletlenül sem tenne minimumot a dolog érdekében, hanem elkönyveli hmmm megint egy puhap..cs, jaj de szenvedek már, de hát én nő vagyok, nem csinálok semmit.


Miért kell a társkeresésre ilyen elvek alapján nézni és miért nem lehet érzések, pró gesztusok után? Neeem ki van mérve centire, kinek mi a dolga, milyen tánclépéseket vár el a másiktól stb. és inkább szenved meg minden pasi vesztes.


Na ez az ovis szint.

2021. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Én 1x mentem oda egy fiúhoz, még nyolcadikba, már ovi óta szerelmes voltma belé. :D Ő tetszett. Nemet mondott, no nembaj. Az első fiúm ő látott meg, ő kutatott fel. A másodikkal-aki a férjem, pedig úgy alakult, hogy elsőnek azt hitte fiú vagyok, és mikor másik platformon látta hogy ki vagyok, akkor rögtön lecsapott :D

Egyébként, én amiatt nem voltma túl kezdeményező, mert nekem kifejezetten kevés fiú tetszik. A fiúk is komolyabban nagyon sokára kezdtek érdekelni. De ha nekem tetszett valaki, odaálltam :D Hogy hellószia :D De ez azért volt csak 1x, mert nekem tényleg egész életemben úgy igazán max 4-5 fiú tetszett, a két fiúmmal pedig így alakult, hogy ők jeleztek.

2021. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
60%

valoban, de a klasszikus leosztas szerint a ferfi a kezdemenyezo fel, ez mindig igy volt es hiaba hiszteriaztok, igy is marad.

szerencsere van epp eleg pasi igy is, aki rogton ramir es nem pattog ezen, mint valami 12 eves kisfiu, hogy juj hozza kell szolni egy nohoz.


plusz ti jottok mindig azzal, hogy a nokert nagy ‘verseny’ van.. aztal nem fogod megnyerni a versenyt, ha picsogsz rajta, hogy miert nem a no kezdemenyez, amig melletted van 5 tokos pasi, aki siman ramir. a selejt kihullik.

2021. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
62%
Nekem fontos, hogy a párom egy férfias jelenség legyen, aki határozott és tudja mit akar. Soha életemben nem kezdeményeztrm, eszembe sem jutott ráírni elsőnek. Ez az ő dolga. Igen, hercegnő típus vagyok, a most már férjem 3 hónapig kapart értem, mire egyáltalán elmentem vele randizni. Nekem ez kell, hogy lássam tényleg én kellek neki.
2021. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
32%

7


és belehaltál? nem. Élsz még? Igen. Volt egy élményed? Igen.


Így is lehet csinálni, hajrá!


8

Ja, persze van elég....akkor miért vagy itt? miért háborogsz? Örüljél neki, sok "tökös" csávónak

2021. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!