Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
 51/102 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy férfit keresnek, de hol vannak a nők? Mert az itteni kislányok stílusa alapján én egyet sem látok. Őket meg nem lehet nőként kezelni. Kb sehogy
2021. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem tartozik a kerdeshez, netto kotekedes.
2021. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
15%

52


mint, ahogy a hozzászólók 90%-a. de 1 választ sikerült kiszúrnod

2021. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
86%
Én írtam rá férfira simán. Jó, nem úgy, hogy feldobta a fb hogy xy de jól néz ki. Hanem pl. munkahelyen, nagyobb ismeretségi körben ha megtetszett, és úgy láttam, én is érdeklem valamennyire. Mondjuk ha tetszett Béla de ő rám se nézett, akkor neki nem írtam. De ha Józsi nézett engem, netán tudtunk beszélgetni is akkor utána felkerestem.
2021. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
83%
#54 ne haragudj, véletlen a félig hasznosra nyomtam a hasznos helyett!:(
2021. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
80%

Ha neked elég lenne létezned ahhoz, hogy nők udvaroljanak, akik között nyilván lenne Lang Györgyi külsejű meg olyan, mint a Mónika Show-s Bézbóz ütős nő, de lenne egész csinos is, sőt, időnként instamodell is, akkor te miért írnál rá bármelyikre is, vagy miért keresnéd te a társaságukat, ha előbb-utóbb úgyis valamelyik fogja közülük, hiszen neki fontosabb, neked mindig van másik a tarsolyodban.


A munkáltató is nagyon ritka, nagyon speciális helyzetben keresi meg a munkavállalót, hogy nem-e szeretne náluk dolgozni. Úgy van vele, hogy neked érdeked, hogy dolgozz, pénzt keress.


A nő úgy van vele, hogy neked érdeked, hogy lenyűgözd és ő puncit szolgáltasson cserébe. Ha a punci mellett még főzni is tud és értelmesen is lehet vele beszélgetni, akkor még értékesebbnek tartja magát, akkor már tőled is többet vár.

2021. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
31%
Miért lett lepontozva az a válaszom hogy az ilyen nőt a férfiak kétségbeesettnek tartják? Talán nem így van?
2021. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
72%

#57: Én nem pontoztam le senkinek semmilyen válaszát, de attól még nem értek egyet, mert szerintem nem így van, ugyanis nem minden férfi egyforma.


Van, akinek minden álma lenne egy kezdeményező nő, más meg ribisnek tartja már a zsebkendőelejtést is.


De ugyanúgy a nőknél is, van, akinek a romantika netovábbja lenne egy gyertyafényes vacsora egy csokor rózsával, más meg olyan pasiról álmodozik, aki nem kertel, hanem egyből megmondja, hogyan tenné őt magáévá.

2021. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
43%

58


Ezaz.


De akinek az "álma" nem teljesül, ezért selejtnek, puhap..csnek van nevezve a másik, vagy kategórikusan kijelenti, hogy nyeee férfinak xy a dolga, mert ez nekem jár, az valami undorító hozzáállás.

2021. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
86%
59-es. Mit akar egy puhapocs azoktol az undorito lenyektol, akik maskepp gondoljak a dolgokat, mint te? Ha nem irsz nekik, akkor tuti nem fogsz kapcsolatba kerulni veluk. Problem solved. Az akkor neked egy jo allapot nem? Vagy megis akarsz valamit az "undoritoaktol"?
2021. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!