Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
14%

Szokás szerint a nő takarít. Ahha manapság előbb találja meg a rudat vagy előbb talál le a kocsmába, mint hogy elmosogasson maga után.



XD Ennyi hejjcegnők XD befejeztem, kérdező. remélem kaptán választ...csak mert. Ezek után ha írsz egy nőnek jusson eszedbe, hogy max elolvassa az üzeneted és elutasításra sem méltat. De neki minden jár, szenved, te meg lúzer vagy, bármit csinálsz...csak mert, ez a szokás;)


Puszika

2021. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
63%

Kár ezekkel az idióta férfiakkal vitatkozni. Nekik csak annyi a bajuk, hogy ők egy szexuális segédeszköznek nézik a nőket, amit 0 energia befektetéssel, azonnal, és ingyen akarnak megkapni. Aztán csodálkoznak, hogy a nők fosnak a szánalmas fejükre. Normális férfiak igazi kapcsolatot akarnak a nőkkel kialakítani és emberként kezelik őket. Nekik nem derogál emiatt energiát befektetni az udvarlásba, ismerkedésbe, mert tudják, hogy mit nyerhetnek egy rendes nővel létrehozott kapcsolat során. Ezért még azt a kockázatot is vállalják, hogy esetleg nem lesz 2. randi. De a normális férfiakat ez nem zavarja, mert összejön majd nekik egy másik nővel, ezt tudják is.

Az idióta, lusta férfiak meg várjanak csak, hátha felszedi őket egy nő, joguk van hozzá. De akkor nem kell rinyálni, meg szidni a nőket és a normális férfiakat. Érdekes, mégis ők boldogok együtt, a besavanyodott palik meg itt kárognak.

2021. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 VincentLaw ***** válasza:
0%

#81


Teljesen rendben van, ha nem szimpi valaki, és nincs második találkozó. Nekem a korábbi irásodban az volt a problémám, hogy kollektíven úgy állítottad be, hogy megvan a fifti-fifti, oda-vissza dolgok a találkozásokban. Holott ez baromira nem igaz (és most nem az 500ft-n rugozók, csak ne ferdítsünk már).

2021. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
75%

amugy birom, hogy ezek a nyomorultak OLDALAKON at kepesek lokni az ostobasagaikat egy anonim forumon idegeneknek, de az mar krva nagy gondot okoz nekik, hogy nekik szimpi nore rairjanak:D

IKSZDE

imadom az incel mentalitast. termeszetes szelekcio.

2021. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
70%

94: azert irom az 50-50-et, mert normal esetben senki nem ugy megy el egy randira, hogy ugysem lesz kovetkezo. hidd el, en is jobban csalodott vagyok amiatt, hogy megint egy nem megfelelo emberre pazaroltam az idomet es energiamat, mint amiatt, hogy esetleg kovetkezo randin en veszem a sort 500 forintert.


jo munkahelyem van es jol keresek, nem vagyok raszorulva, hogy egy kaveert nekem nem tetszo alakokkal smuzoljak orakon at.

2021. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 VincentLaw ***** válasza:
26%

A jó öreg gyk, látom a lepontozó kommandó is megérkezett :D


#96

Jobb esetben igen, nem úgy mennek el, de ugye nem ez a tapasztalat, azért sem értettem ezzel egyet. Ne állítsuk be úgy, hogy 50-50. Elméletben ez lehet így van, de gyakorlatban nem. És még mindig nem azért nem értek vele egyet, mert sajnálnám azt az 500 ft-t (hova kéne sajnálnám, szoftverfejlesztő vagyok)

2021. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
17%

"jobban csalodott vagyok amiatt, hogy megint egy nem megfelelo emberre pazaroltam az idomet es energiamat"


ezért nem fizetek senkinek, semmit első randin.

2021. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
22%

mert nekik csak akkor kell az egyenjogúság, ha hasznuk van belőle

más esetben egyből előjönnek azzal, hogy há' ez a férfi dóga...

nesze neked egyenjogúság!


azért meg külön gratulálok egyes mélyhülye egysejtűeknek, hogy amelyik férfi nem kezdeményez az hisztis, incel, selejt, aztán meg látványosan felháborodik, ha visszakapja ugyanezt mástól...ezért "imádom" a nők "érvelését" olvasgatni, valahogy mindig át tudják ügyesen ugrani a vitaküszöböt...

kutyaszar, jelentem, átlépve!

akinek nem inge, nem veszi magára, akinek pedig igen, öltözzön fel gyorsan

2021. jún. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
79%

Kezdjük ott, hogy nem a "a nőknek" mint kollektív halmaznak, hanem a nők egy részének. Nekik meg mind más okból. Ugye van, akibe ezt nevelték bele, hogy "az igazi nő nem veti magát rá a férfira, illem szerint a férfi kezdeményez; ha nem kezdeményez a férfi, nem érdekled / legyen már tartásod". Aztán van az a típusú hercegnő típus is, aki magára jutalomként, díjként tekint, amiért meg kell küzdeni.

Én meg, megmondom őszintén, azért nem szívesen kezdeményezek nőként, mert egy alakuló kapcsolatban, ha a férfi nem hótt hülye, egy nőnek több veszítenivalója van... a legtöbbször nem a nők kamuznak a férfiaknak komoly kapcsolat lehetőségét egy kósza numera miatt; nem a férfi eshet teherbe stb... én akkor azért örülök, hogy akkor már legalább nem tőlem várja el, hogy még én is szedjem fel. Ettől függetlenül nem ítélem azt el, aki nem kezdeményez, szíve joga, csak akkor nem engem keres, hanem más nőt.

2021. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
25%

98


igen!!!


Legyen egyenlő elismerés, fizetés, munka stb, de azért kell a hívjon már meg, ugráljon már körül, fizessen már nekem XY dolgot, keressen tőlem többet, lakjon már egyedül a belvárosban stb 20. századi elvárások (és csak anyagi, nem jellembeli).


Tehát mindenből kell valami, aztán meg ha ez nem teljesül, akkor MINDENKI hülye, csak ők nem. Mert nekik minden jár, ők NŐK, ők megérdemlik és ha te nem értesz egyet, nem osztod a nézeteit és úgy gondolod, más területen is lehetne egyenlőség (pl ne adj isten rám ír, vagy fizet magának randin, kifejezi, hogy érdeklem és nem kezd el hisztizni, ha nem válaszolok neki 30 percen belül), akkor Te bizony egy hülye vesztes vagy. Mert érvelni nem tud, hiszen te szűz incel vagy, minek érveljen. Ő szenved, te meg elnyomod és neki már minden jár csak azért, mert ő szép hejjcegnő.


Hiszti megy, ha nem írnak rátok, de ti a minimumot sem vagytok hajlandóak teljesíteni és tenni a dolgokért. Mindig a másikra van kenve "hümm én nő vagyok, a férfi dolga lenne".


ovis szinten vannak ezen az oldalon a nők többsége.

2021. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!