Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
83%
Én spec sehol sem írtam, hogy töketlen. Csak azt, hogy nekem ez kell, hogy érezzem kellek a másiknak, így működök. Tök felesleges magadra venni ezeket.
2021. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
78%
nem az a selejt, aki nem ir rank. az a selejt, aki NEM MER rank irni, helyete viszont oldalakon at hisztizik es szemelyeskedik, hogy csunyagonosz nok, es nem kepes tudomasul venni, hogy ha o nem ir, ir 5 masik es azokkal fogunk randizni, nem vele.
2021. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
79%
*helyette
2021. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kérdező megfelelő választ kaptál.
2021. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
33%

Gyk-s női vitakultúra:

Agyonsértegeti a férfiakat, letöketlenezi, lenőgyűlölőzi, stb, ha meg a másik ezen ki merészel akadni, akkor meg na ugye megmondtam....

Kb tényleg a 3 éves dedósok szokták így.

Végére úgyis belép valami femináci gyülekezetbe, ahol lehet még jobban szidni a férfiakat. Akik nőgyűlölők. :D

Férfigyűlölő femináci nő? Hülye vagy, olyan nem létezik. Mind tökéletes, szuper, megdöglenek a férfiak utánuk. :D

(mindjárt én is megkapom, hogy incel vagyok)

2021. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
74%
én szoktam tőlem klasszisokkal jobb szebb gazdagabb pasikra ráírni, de vissza se jeleznek. nekik van más lehetőség is, de ha egy nálam csúnyábbra írok rá,az nagyobb valószínűséggel válaszol. csak hát ilyenreminek írjak rá ha amúgy nem kell
2021. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
74%

35: senki nem irta, hogy utalja a FERFIAKAT. sot, legtobben itt kapcsolatban, hazassagban elunk, veletek ellentetben.


azt nem sikerul megerteni, hogy az ilyen hisztis kisfiukat szanjuk es MEGVETJUK, akik picsognak azon, hogy egyes nok szerint igenis a ferfi kezdemenyezzen. egy FERFI ezen nem fog hiszteriazni, mint egy kislany.

2021. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
54%

látom pörög a téma. :D egy FÉRFI tudja a dolgát, TUDJA hogy neki kell lennie a vadásznak, a nőnek pedig a prédának. ENNYIKE.

47n

2021. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
81%

Nem fontos a nőknek. Jóképű haverjaimnak szoktak írni maguktól. Hovatovább, ha kellett odamentek (inkább odadörgölték magukat) hozzájuk szórakozóhelyen régen simán. Nem állítom, hogy minden hétvégén megtörtént, de megesett.


Régesrég, mikor még egyetemre jártam sokat vonatoztam, engem is szólított már le vonaton csaj. Sajnos jó ronda rocker volt, úgyhogy inkább zenét hallgattam, de elég röhejes volt a csaj, mennyire feltüzelte magát, megállás nélkül baszkodta a haját, rágta a körmét, nézett, de úgy hogy már én éreztem kínosnak... Pedig én aztán ronda vagyok, elhihetitek....

2021. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
22%

47 évesen te VAD nak tekinted magad, akit le kell vadászni és kiállítani dísznek a haverok előtt?:D Te nem ember vagy, hanem egy fenséges állat?



Ennyike

2021. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!