Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
 61/102 anonim ***** válasza:
14%

Hát "csajok", gusztustalanul alpári a stílusotok amúgy.



Aztán csodálkoztok, hogy alkalminál többre nem kelletek senkinek.


Komolyan, mintha pasik válaszát olvastam, annyira allja a stílusotok.


Sok sikert a sok vesztesnek, aki körbe ugrál titeket hölgye...izé uraim.


🤢🤮

2021. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy nőnek mindig barátságosnak és kedvesnek kell lennie, ugye?
2021. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
95%

Én még azért nem írtam, mert sosem volt rá szükségem. Általában aki megtetszett nekem, annak én is szimpatikus voltam, és ő kezdeményezett.

Ha esetleg lenne olyan helyzet, hogy nagyon-nagyon tetszik egy srác, de ő nem kezdeményez, akkor elképzelhető, hogy írnék neki én. Sosem voltam még ilyen helyzetben, szerintem a legtöbb nő nincs is ehhez hozzászokva.

2021. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
100%

Nőként az a tapasztalatom, hogy ha az egyenlőség jegyében kezdeményeztem egy srácnál úgy, hogy ő előtte nem mutatott érdeklődést akkor sokszor akkor is igent mondott ha amúgy teljesen komolytalanok voltak a szándékai, csak unatkozott. Vagy kimondottan csak kihasználni akart, de semennyire sem érdekeltem. Nőismerőseimtől is ugyanezt hallom vissza, hogy az ilyesmi nagyon vissza tud ütni, mert sok férfi nem fog visszautasítani akkor sem ha nem is tetszik neki a nő, de simán hülyíteni, mert egy patront azért megér.

Értelemszerűen ezt senki sem akarja folyamatosan elszenvedni, ezért szoknak le a nők egy idő után a kezdeményezesről.

2021. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 A kérdező kommentje:
Dehát a férfiak is pontosan emiatt nem akarnak már kezdeményezni. Csak őket nem szexben hanem mondjuk ilyen randikajában használják ki.
2021. jún. 2. 21:36
 66/102 anonim ***** válasza:
81%

Randikaja, hagyjuk már. 😂 Első randin sétálni voltam az exemmel a környékünkön, meg egy boltba bementünk innivalót venni, ennyi. 7 évig együtt voltunk.

Nem megyek el kajálgatni olyannal, aki nem tetszik. Egyszerűen nem mondok igent olyan embernek randira, aki nem szimpatikus. Milyen kihasználásról beszélsz?

Aki gyertyafényes vacsorára viszi első randin az külön kategória, azok meg nem is verik a tamtamot a "goldiggerekre", mert eleve rájuk utaznak. Tudod, zsák a foltját.

2021. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Randikaja. Mennyire kell ehhez hülyének lenni, hogy ezzel példálózzon valaki? Egyrészt nem nagyon viszi a nőket senki kajálni az első randin. Másrészt meg majd jobb dolga sincs egy nőnek, mint jópofizni órákon keresztül egy számára visszataszító embernek, csak azért, hogy kapjon egy pizzát. Ez aztán megéri a kockázatot, hogy ha ne adj Isten egy aberrált a randipartnere akkor megverje, erőszakoskodjon vele, esetleg meg is ölje,vagy később zaklassa.
2021. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
35%

latszik, hogy SEMMI kozod nem volt meg nokhoz a valo eletben. ez maximum csak a 90-es evek amerikai filmjeiben megy, hogy eslo randin a not egy draga luxusetterembe viszik es a legdragabb fogasokat rendelik.


a magyar valosag az, hogy eslo randin altalaban egy kavet vagy egy pohar sort/bort megisznak az emberek, de nagyon sokszor az van, hogy csak kiulnek valahova es vesznek a sparban valamit.

ez kb 500-1000 forintos koltseg - mar ha a pasi egyaltalan meghivja a not es nem dobja be, hogy felezzenek.


valoszinu majd egy 700 forintos kaveert orakat toltok valakivel, aki nem is szimpiatikus, beszelgetek vele stb. ember, ennek tobbszorose az oraberem, hol vagyok raszorulva, hogy orakat jopofizzak egy kaveert?:D nem mindenki nyomorult csoro, mint te.

2021. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
13%

68


akkor miért k..rvultok már egy 300 forintos kávéért és ha nem fizeti ki a pasi, miért nem mentek el vele?

2021. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
90%

69: talan nem a legalja szutyok nokkel kene osszeallnid, erre meg nem gondoltal? en nem ‘krvlok’ se 300 forintos kaveert, se 3000 forintos koktelert, ha a te randijaid igen, az teged is minosit.


amugy ez egy gesztus, h a pasi van-e olyan nagylelku, h felajanlja elso randin, hogy meghiv-e. 500 forintba senki nem fog belehalni, nem tudom mit hisztiztek ezen, ha 500 ft ekkora anyagi megterheles, nem kell randizni es kesz:D egyebkent en 2. randin siman vissza szoktam hivni a ferfit, tehat nem huzok le soha senkit, ettol fuggetlnul jo benyomast tesz, ha elso talin felajanlja, h o fizet.

2021. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!