Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek miért annyira nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért annyira nagyon fontos, hogy mindenképp a férfi írjon először?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
28%

17


ennyi. tettél a dolgokért. Ha minden területen így csinálsz és nem a "nő vagyok jaaaj" kártyával jössz, boldog életed lesz. Gratula.

2021. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
85%
Minek írjon? A férfiak vannak rászorulva a nőkre, nem fordítva. Ne írjál. És? Kit érdekel? A nőket hidd el nem.
2021. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
29%

12 voltam: Értem. Ebben az esetben csak azt tudom mondani, amit társkeresőn fent lévő nő ismerőseimtől és a jelenlegi barátnőmtől hallottam: Az online társkeresőkön olyannyira egyenlőtlen a nemek aránya, hogy egy nő akár napi 100-200 levelet is kap (!). Esélye sincs mindre válaszolni.


Szóval abból ne vonj le túlzott következtetéseket, hogy nem írnak vissza a csajok tinderen. Kapják az üzenetek tömkelegét.


Én nem vagyok online társkereső rajongó egyébként, számomra kiveszik a spontaneitás az egész női/férfi dinamikából, barátnőmet is teljesen véletlenül ismertem meg.

2021. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
81%
A hercegnő már 30 éves, és a legkevésbé sem papucs a férjem. Ha az lenne, nem tudnék rá felnézni. Pont ezért imádom már 10 éve, mert mindig is tudta mit akar és tett is érte. Miért baj, ha valaki a klasszikus férfiakat szereti? Főleg ha ő maga is klasszikusok nő.
2021. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
22%

30 évesen már nagyon megalázó hercegnőset játszani.


Nem vagy klasszikus nő. Te egy kislány vagy, aki 30 évesen is elvárja apucitól, hogy kicsi hejjcegnőként kezelje a cipellőjével.

2021. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
84%
Engem így neveltek fel, hogy mindig várjam meg a férfi kezdeményezését. Majdnem minden kislányba ezt súlykolják. Egyébként ez egy szép dolog, udvarias, a régi időkből maradt vissza. (De persze nem kötelező betartani.)
2021. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy az egyéni frusztrációnkat nem itt éljük ki, idegen embereken akikről semmit nem tudunk, csak 1-1 mondatot olvastunk tőle? Köszönöm.
2021. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
79%
25, ha így is van, az neked miért fáj? Nem vagyok kint a húspiacon, és boldogok vagyunk a férjemmel.
2021. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
86%
25-nel valami nagyon elgurult.. menj es inkabb irj ki egy ujabb nogyulolo kerdest, ahol terjesztheted az incel teoriaidat!
2021. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
35%
nem vagyok nőgyülölő. De amikor selejtnek neveznek valakit, mert nem ír a hejjcegnőre, vagy töketlennek, azzal miért legyek udvarias? Mire fel legyek?
2021. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!