Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
89%

Egy gyerekkori barátom 168 cm magas, nem is túl szép arcú. Érettségi környékén gyúrni kezdett és 50 kilósról felment pár év alatt olyan 80 kiló körülre mellette adoniszi izmos testtel. Elvégzett egy matek-tesi tanári egyetemet, aztán elment a katonasághoz dolgozni tűzszerésznek. Huszonéves még mindig és fél millió körül keres. Volt neki eddig egy több éves kapcsolata is, ami jegyben járásig jutott, illetve nem viccelek, több mint 50 nővel szexelt az élete során, akiket mindet ő szedett fel a dumájával, megjelenésével. A legtöbb csajt az egyetemre járva dugta meg, de most felnőttként is ha úgy van könnyen talál partnert.


Én 190 centis vagyok, sokáig csak szerettem volna én is olyan izmos vagy magabiztos és jó dumájú lenni, mint amilyen ez a haverom.

2021. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 FoxtrotLidérc ***** válasza:
31%
Kinn posztoltunk kollégáimmal a bejárat előtt záráskor. 176 centi vagyok, de egy velem egymagas csávóval egy olyan laza 180-183 centis csaj jött. Összeölelkeztek. Elcsattant egy csók. Ezt varrjátok össze! :)))
2021. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
47%
Ez fontos? 180 cm vagyok. Volt egyszer 172 cm-es pasim. És? Szerettük egymást.
2021. nov. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 FoxtrotLidérc ***** válasza:
39%
63: Pont ezt mondom, hogy az a tapasztalat, hogy nem ez számít. :))) Elég volna nyitott szemmel járniuk az érintetteknek - de hát ne reméljünk túl sokat...
2021. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Mondom én! 😆😆😆😆 Ennyire fáj az igazság, gyerekek?
2021. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
71%
64: Kivételek mindig, mindenben vannak. Inkább azt mondanám, előny ha magasabb a csávó. Biztos talál az alacsonyabb is, csak nehezebb dolga van.
2021. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
95%
Egészen elképesztő olvasni ezt a rengeteg mocskolódást. Miért elfogadhatatlan, ha egy másik embernek más a véleménye?
2021. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
94%
Imádom, hogy ez a kérdés újra és újra ki van emelve! :D
2021. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!