Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
#29 Ki flegmázik? :D Az nem az én bajom, ha mindenben azt látsz. Te kérdezted, hogy mi a kérdés. Olvasd el, mert ott van a zöld sávban.
2021. máj. 25. 16:54
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A 29-esnek baja van a világgal...Hagyni kell őt van elég baja szerintem.
2021. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
95%
A 30-as válaszba benne van minden. És a belinkelt videó is mondhatni bizonyságot ad.
2021. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
92%
Apám 172cm és mégis családja van, de ismerek más hasonló magasságú tehát 175 alatti embereket kapcsolatban. A kérdés eléggé értelmetlen, olyan mintha azt mondanád, "van olyan ember kapcsolatban akinek nincs diplomája"? Röviden: Van.
2021. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
81%
Én 175 cm vagyok, lány. Bármit megadnék, hogy a kb. 170 cm-es, nem izmos, nem gazdag, nem művelt pasi az enyém legyen, akit kinéztem magamnak.
2021. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
87%

180 vagyok (nő), a párom 172 cm.

Nekem ő baromi férfias, a magasság kb milliomod rangú a másik tök jó tulajdonságai mellett.

2021. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
36%
Én soha nem szerettem a túl magasakat,(180 fölött) nem is túl magas a férjem.
2021. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
32%

177 vagyok, 4 évig volt 183 centis barátnőm és végül én szakítottam. Ennyi.

Még ha vannak is ilyen általánosságok, akkor sem igaz mindenkire. Még az amire azt mondják hogy "mindenkire igaz", az is MAXIMUM az emberek 80%ára lehet igaz.

(persze most preferenciákról van szó, nem olyanról hogy minden ember meghal egyszer :D )

2021. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem két méter magas vagyok, ahogy a fenti írta jó testfelépítéssel, mások szerint jó dumával még sincs jó ideje senkim és nem azért nem nem szeretnék.
2021. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
34%
magasság, származás, társadalmi státusz, fizikai állapot , értelmi képességek.. Jó sok mindennen múlik, van amelyik nő mindent ki akar pipálni ezekből.. néha húzósak ezek a szűrök.
2021. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!