Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
78%
Majd, ha elég idős leszel, sok évnyi magány után az lesz a legkevesebb bajod, hogy egy nőnek se kellesz alacsonyként és csak legyintesz már arra, hogy észre se vesznek a nők mint ferfit. Élj a hobbidnad, munkádnak vagy bárminek, amit szeretsz csinálni. Rengeteg férfi ismerősöm megbánta, hogy megnősült és irigykednek az agglegény életmódra. Amúgy meg a kanosságot kell elnyomnod es jól leszel egyedül is. A buddhista szerzetesek is el vannak egyedül, nő nélkül, nem olyan nagy dolog egy barátnő amúgy meg. Akkor rossz, ha gyereket is szeretnél, akkor jogos a nyafogásod.
2021. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindegy, hogy az ember milyen magas, inkább az számít hogy jó kiállású, jóképű -e, megnyerő -e a személyisége.


Egyébként egy 165 cm férfi is siman találhat párt, sok a 155 cm körüli lány...

2021. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
56%
42-es, csak épp a kis alacsony lánykàk akarnak óriast maguk mellé.
2021. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 VincentLaw ***** válasza:
86%
Nem egy olyan lányba futottam bele társkeresőn, aki 155cm körüli volt, és ki volt neki írva az 'idális partner magasságnak' a 180cm. Akinek nem volt kiírva, és még beszélgetés is volt, azokról meg a beszélgetés közben derült ki, hogy 180cm - eset keresnek (igaz, az utóbbiból nem volt olyan sok, csak pár, mert a beszélgetések sem igen szoktak elindulni).
2021. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
93%
44: Az egzakt számokkal az a baj, hogy ha pl én 178cm vagyok, szerintem nem azon a 2 centin fog múlni, a nő sem így érti. De akkor írjon "170cm felett"-et, ne "180 alatt ne"-t.
2021. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
11%

5-ös!


”Magasság nem számít csak a farok méret!”


A hozzád hasonló tág pnájú krváknak biztos!

2021. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
96%

30-as!


”Szerintem Sebestyén Balázs egy nagyszerű ember aki ugyan csak nem magas sőt..”


Ha a te lányodat alázta volna meg nyilvánosan, akkor is nagyszerűnek tartanád?

2021. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
91%

33-as!


”A 30-as válaszba benne van minden.”


Mi? Sebestén körbenyalása?

2021. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
89%
mert a magasság mire garancia ? ha valaki arab, néger, cigány akkor szerinted mit kezd 180 centis jó képű külsejével ?? legyen a legkevesebb bajod a rohadt magasságod ..
2021. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
15%
Na jó, az arabokra, négerekre, cigányokra 170 centisen is buknak a (fehér) nők, de ez megint csak genetika.
2021. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!