Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
90%

Az irodánkba jött egy alacsony srác. Az egyik elég bunkó, szabadszájú kolléganő elkezdte "petikézni". Mindig a csajozás volt a téma, hogy szegény milyen jó fiú, de hogy udvarol, ha a lányoknak csak a melléig ér? Úgy beszélt vele mint egy kisfúval. Nagyon untuk, és már nekünk fájt ez a piszkálódás.


Aztán hogy hogynem de az iroda egyik legszebb csaját hódította el egy 11 éves kapcsolata mellől, olyan diszkréten, hogy amikor kiderült csak pislogtunk. Azóta áthelyezték a srácot egy másik irodába, de ők azóta is járnak.


Mondjuk én ennek a történetnek nagyon örültem, mert a piszkálódos kollegina orra lehetett olykor dörgölni, hogy "lám, szegény Petikét sem kell sajnálni, mert jobb nőket szed fel, mint amit kinézel belőle"

Legszebb öröm a káröröm.

2021. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
89%

Én 163 cm vagyok, emellett én 54 kg vagyok, C kosaras cicikkel. Az arcom szerintem átlagos, a férfiak szerint egzotikus (szláv felmenők), ápolt vagyok, szőke hosszú hajjal, zöld szemekkel.


Párom 170cm, emellett 100 kiló, nem gazdag. Egyszerűen csak megfogott, művelt és intelligens ember, jó a humora.


Számára én vagyok a tökéletes nő, sokan azt hiszik, hogy gazdag, én pedig csak a pénze miatt vagyok vele, de ez egyáltalán nincs így, ő egy csodálatos ember.

2021. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
92%

Azt senki nem tudja eldönteni, kihez vonzódjon és vannak testi adottságok, amik mellett nehéz nem ferfiasnak lenni. Ha az ember kétajtós szekrény nagy vállakkal, akkor bizony férfias lesz. De ettől függetlenül, lehet valaki nagyon férfias akkor is, ha alacsonyabb, vagy vékony testalkat. Egyszerűen mással is erősítenie kell ezt az érzetet. Itt jön a viselkedés, öltözet, mozgás.

Párom 168 cm magas, pont annyi, mint én. 7. éve vagyunk együtt és nem azért, mert más ránk se néz. Mindkettőnknek lenne/lett volna már lehetősége félrelépni, vagy mással összejönni.

Azt, hogy valaki férfias, vagy sem, sok tényező együttesen adja. De minél kevesebb tényező adott genetikailag, pl. magasság, testalkat, hangmagasság, szőrzet, annál inkább rá kell feküdni arra, amivel ezt lehet kompenzálni.

Ha valaki alacsony, vékony és magas a hangja, az sokkal kevésbé lesz férfias, mint aki magas, izmos és mély hangú. De rá lehet feküdni a súly és izom növelésre, férfias mozgásra, öltözetre, lehet az alakjától függetlenül magabiztos, stílusos a férfi, lehet humoros, nagyhangú, lehet okos, művelt, érthet a "férfias" tevékenységekhez stb. És máris jóban áll majd, mintha hallgatag, visszahúzódó, bizonytalan, teszetosza lenne. Erre mondják, hogy a férfiasság nem csak a külsőn múlik.

2021. máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
78%

Magas férfit?


Hagyjuk már ezt a baromságot.


Kb annyi a lényeg, hogy ugyanolyan magas legyen mint ők.


Én 189 cm magas vagyok és semmire sem megyek vele, sajnos nem vagyok jóképű itt el is van b**aszva.

2 haverom van egyik 177 másik 180 cm magas de jóképűek mellettük esélyem sincs nőt találni.

2021. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
16%

Magasság nem számít csak a farok méret!


21/L

2021. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
94%
Szólok páromnak, hogy a kapcsolatunk illúzió, mert csak 170 centi, így a gyakori szerint nem lehetek vele 🙄
2021. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
12%
El ne hidd az itteni meséket! Egyetlen 175 cm alatti férfit sem ismerek, aki sikeres lenne a nőknél.
2021. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak önbizalmon múlik.


Párom 165 cm, kedves, vicces, nyitott és mindig voltak hosszútávú kapcsolatai, mi is már 5 éve élünk együtt.


Az egyik haverja 190 cm. Helyes pasas, de visszahúzódó, magának való, nem igazán tud ismerkedni, így egy csaja volt a 33 év alatt.

2021. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
94%
Miért kérdező, attól, hogy valaki magas, honnan tudod, hogy olyan a párja, akit tényleg szeretett volna? Ez nem a magasságon múlik. Nekem a 170 körüliek jönnek be, mondjuk én nem vagyok túl jó nő, de nem ezért van a preferenciám, ugyanis nem jó nőként is mindig magas pasik hajtottak rám, a fene sem tudja, miért. Nekem meg nem ők jönnek be. De a férfiasság nálam is alap.
2021. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
94%

Húgom párja 168-165 között van valahol. Valamivel alacsonyabb,mint én (168) de nem alacsonyabb, mint a húgom (165). Egy éve együtt vannak, már együtt is élnek egy ideje.

Emellett egy anonim oldalon, nem tudhatod, hogy aki azt írja, hogy a magas férfi a férfias, az ugyan az-e, mint aki a másik kérdés alatt írja, hogy a férfiasság a jelleme, viselkedésen múlik.

Én tartom, hogy a külső jegyek (és nem csak a magasság) és a viselkedés együtt adják azt, hogy valaki férfias. Emellett az is nagy igazság, hogy a magabiztosságnál kevés vonzóbb tulajdonság van.

2021. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!