Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
95%
Az ember akkor kezdi megérteni mi az kirekesztés ,diszkrimináció amikor pár év után ő is abban találja magát bizonyos okok miatt. Sajnos mi emberek egyszerre képesek vagyunk az önsajnálatra és közben megkövezni mást akiknek szintén valamilyen okok miatt nem olyan az élete amilyent szeretne. A lényege ha mi sem fogadunk el mást valami olyan dolog miatt amiről nem tehet vagy változtathat rajta , akkor magunk sem várhatjuk el az együttérzést .
2021. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
1%

49: Inkább egy magas arab, néger, cigány minthogy törpe legyen.


19/L

2021. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
3%

Mármint úgy értem, hogy 185 cm alatt. Az alacsony pasik undorítóak. Akkor inkább járok egy arabbal, négerrel vagy cigánnyal.


19/L

2021. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
98%
53: Nem unod még, Balázs? Senki nem fog nőnek nézni, ne erőlködj!
2021. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
7%
#53 Végre egy őszinte nő!
2021. aug. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
8%
Én egyet se ismerek…
2021. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
94%
Ő 170 cm .. én vagyok 160 cm. Magassarkúban, ami 8 centi tökéletes az összhang, és magassarkú nélkül se érzem magam törpinek mellette, szóval én nem szeretem a magas férfiakat.
2021. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
92%

Én pl nőként sosem tudom megérteni ezt magasság fétist, voltam már randin 160 cm-es férfivel is. Nem ez fog dönteni, ha emellett meg egy álom személyisége van.

Bírom, amikor az emberek siránkoznak, hogy nem találnak normális partnert, mikor kb. képesek majdhogynem azért lapátra tenni valakit, mert pl. nem kék a szeme vagy pár centivel alacsonyabb, mint az "elvárt". Az emberek furák.

2021. okt. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
14%
Kinek vonzó egy kerti törpe… (N 32).
2021. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
90%
Azoknak, akik már vannak elég érettek ahhoz, hogy egy emberen ne a kinézetet nézzék, hanem magát a személyt.
2021. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!