Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
98%

"ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?"


Magasságtól függetlenül kettő olyan férfit ismerek, aki szerelmi házasságban van, volt, az egyiknek már meghalt a felesége.

Az egyik 170 körüli, a másikról konkrétan tudom, hogy 169 cm.

A feleségek alacsonyabbak náluk.


Általában nem jellemző az emberekre, hogy olyan társat találnak, amilyet szeretnének.


Az én korosztályomban az átlagos női testmagasság 160 cm, az átlagos férfi testmagasság 170-172 cm.

2021. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
94%
Ja igen, és még van valaki, akit nem ismerek ugyan, de mivel ismert ember a médiából, lehet tudni, hogy ő is sikerült összejöjjön 32 évesen a gyerekkori szerelmével, ő 168 cm. A feleség alacsonyabb.
2021. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
14%
A törpék undorítóak és nem kellenek senkinek. Ez az igazság.
2021. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik régi gimnáziumi barátom 168 cm. Elvégzett egy matek-tesi tanári egyetemet, aztán elment dolgozni a Honvédséghez tűzszerésznek és huszonéves korára már nettó 400-500 ezer forint körül keres. Ez mellett 18 éves korától kezdve edz és eléggé kigyúrta magát, nagyon izmos srác átlag ember szemével nézve. 168 centihez olyan 80 kg.


Valahogy sosem volt gondja a csajozással. Sőt, több nővel is volt, mint én aki magas vagyok.

2021. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
87%

Én is ismerek egy 160 centis férfit.Jó nője van.

Főz,mos,takarít.Igazi férfi!

A haverom 178 cm és izmos,jóképű,módos.És senkinek se kell.

2021. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
87%

Én pont az vagyok, aki a 183 centijével szóba se áll 195 alatti pasikkal (az élettársam pl. 2 méteres), de egy csomó barátnőmtől hallom, hogy ők azt szeretik, ha csak pár centivel magasabb a srác, mint ők. Azt mondják, hogy kisebbségi komplexusuk van a sokkal magasabb pasik mellett. 🤷🏼‍♀️

Szóval számít a magasság, de van, akinek éppen nem a magas pasik jönnek be!

2021. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
17%

“De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél”

Magyarul azért akarod őket felszedni, mert a magasaknak, átlagosaknak nem kellesz (meg a kérdésed is ezt sugallja). Nincs ló, jó a szamár is. Hogyne. Nem csodálom, hogy nem kellesz a kutyának sem.

2021. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

#17 Én nem keresek barátnőt, de sokat elárul rólad a kommented.


Amúgy szerinted miért kevesebb egy alacsony nő? Ha már szerinted egy alacsony nő csak szamár lehet ló helyett.

2021. máj. 17. 23:36
 19/68 anonim ***** válasza:
98%
180 centis férfiként nem rohadnak rám a lány udvarlók..nem vagyok magas igaz de ez a magasség az aminél már bőven kellene lennie nőnek.. Tehát ez a magasság téma nagyon apró dolog a többi külső jegy mellett .
2021. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
89%
19. Ez így van, 180-nal már csak magasság alapján jó lennél a 150-170 centis nők szinte mindegyikének.
2021. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!