Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem furcsa ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfival beszélgettem már a neten de egyiküknek sincsen ideje kapcsolatra. Nem is értem én is dolgozom, barátokkal vagyok, szórakozom de ezt a mai napig nem értem. Hogyan lehet az hogy nincsen ideje senkinek sem?

2019. júl. 2. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valójában nem azt jelenti, hogy nincs ideje, hanem azt, hogy nem akar. Csak nincs elég vér a pucájában ahhoz, hogy felvállalja, hogy csak kaland kell neki.
2019. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Mindenkinek arra van ideje amire akarja. Az, hogy nincs ideje kapcsolatra csak egy jó kifogás arra, hogy amúgy csak dugni akar.

Ha csak nem dolgozik valaki minden egyes nap 16 órákat akkor kötve hiszem, hogy nincs ideje kapcsolatra.

2019. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Manapság akár 40 éves koráig is tök jól elvannak a palik komoly kapcsolat nélkül. Van legénylakás, verda, csajokat fel lehet vinni, majd koccoltatni. Nem éri meg nekik az energia befektetés, ha kapcsolat nélkül is van sok ribi, aki szétteszi nekik a lábát.

Később már változik a szitu, öregszenek, kezdenek szentimentálisabbak lenni, behálózza őket egy csaj és akkor jön a gyerek, stb.

De ez a ,,nincs ideje rá" csak szöveg.

2019. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nincs ebben semmi furcsa. Oké, van, akinél kamu szöveg, de értelmes ember nem démonizál senkit. Nekem tényleg vannak olyan ismerőseim, akik húzósabb szakra járnak egyetemen vagy suli mellett dolgoznak. Ugyanúgy férfiak, ahogy nők is. És állításuk szerint nem fér bele az életükbe.

Nekem is volt ilyen időszakom. Munka, ahol elvárt volt kb. a havi 1-2 nap túlóra, mellette edzettem és csináltam levelezőn a sulit. Az akkori barátnőm hisztizett, én meg közöltem vele, hogy ha havi 1 találkozó nem felel meg, akkor most erre nem lesz időnk.

2019. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem furcsa. Van aki csak dugni akar. Mindig is voltak és lesznek is ilyenek.
2019. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Simán lehet kifogás az hogy nincsen ideje senkinek.

Van akit más inkább érdekel és emiatt nincs ideje és sajnálja de nem elsődleges problemea

2019. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!