Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa sok lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa sok lánynak, ha egy pasinak jobban tetszenek a csinosan, nőiesen, stílusosan öltözködő lányok, mint akiket ez nem érdekel?

Figyelt kérdés
Meg miért mondják erre, hogy felszínes dolog? Az én szememben pl. kifejezetten nőietlen tulajdonság, hogy valakit ne érdekeljen, hogyan jelenik meg, és általában a külsejükre adó nők viselkedésre is nőiesebbek.
2019. máj. 19. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan mit értesz nőies viselkedés alatt, kérdező?
2019. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Én ezt, #1-es: kifinomult, gyengéd, bájos, illedelmes, kedves, intelligens.

Adom a kérdezőt.

2019. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es válaszát tudnám csak ismételni.
2019. máj. 19. 23:25
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Mert nem mindegy, hogy a csinos, nőies a hétköznapokban neked ezt jelenti:

[link]

[link]


Vagy ezt:

[link]

2019. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Az első linkelt képen úgy beleszippantanék a nő talpaiba, ahhh.
2019. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És mondd csak, kérdező, kik furcsállták, hogy neked ez tetszik?
2019. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez két eltérő stílus, de mindkettő nőies, és mindkettőről azt gondolnám, hogy igényes nő.
2019. máj. 19. 23:34
 8/17 A kérdező kommentje:

"És mondd csak, kérdező, kik furcsállták, hogy neked ez tetszik?"


Lányok, akik szerettek volna összejönni velem, de annyira már nem, hogy bármit tegyenek a saját külsejükért, hiába tudattam velük, hogy nekem ez fontos.

2019. máj. 19. 23:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én se jönnék össze olyannal, aki kijelenti, hogy szerinte nem adok magamra.

Sose voltam top pipi, mégis mindig volt kapcsolatom.


Teli a világ olyan nőkkel, amilyenekre te gondolsz, több is van, mint az átlagosból manapság már. Nem maradsz egyedül.

Azok a lányok meg találnak olyat, akiért nem kell változniuk.

2019. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#8: Hát, akkor nyilvánvalóan nem egymást kerestétek. Nekik ennyit, úgy látszik, már nem értél, kérdező.
2019. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!