Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsa sok lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa sok lánynak, ha egy pasinak jobban tetszenek a csinosan, nőiesen, stílusosan öltözködő lányok, mint akiket ez nem érdekel?

Figyelt kérdés
Meg miért mondják erre, hogy felszínes dolog? Az én szememben pl. kifejezetten nőietlen tulajdonság, hogy valakit ne érdekeljen, hogyan jelenik meg, és általában a külsejükre adó nők viselkedésre is nőiesebbek.
2019. máj. 19. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Mindkét nem felszínes és mindkét nemben találhatóak olyanok, akik kiakadnak, ha valaki náluk jobb kinézetűt vagy mást akar. Ez ilyen, lapozni kell.
2019. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például sokkal jobban bejönnek a "fiús" lányok akikkel lehet barkácsolni, nem fél ha össze kell rakni egy bútort, stb. Sőt ruhából is jobban szeretem rajtuk a farmert és a kapucnis pulcsit mint a rózsanszín szoknyát. Amúgy nem felszínes dolog szerintem, mindenkinek más tetszik.
2019. máj. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Azért felszínes, mert ruha alapján ítéled meg őket. Azt leveszi, felveszi, nem része a személyiségének.

Az természetes, hogy egy nő másképp mozog magassarkúban, szoknyában, mint sportcipőben vagy síoverálban. Vagy megtanulta, hogy mihez hogy nyúl 3 centis műkörömmel. De ettől nem lesz nőiesebb.

Nekem azért fura, mert ugyanazt a nőt ezek szerint észre se veszed, ha mondjuk edzés után sportos ruhában futsz vele össze, és egy tipikus tenyeres-talpas vihogós prolit viszont igen, aki kirittyenti magát a diszkóba.

2019. máj. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert válogatni csak a nőknek van joguk.
2019. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Keresd csak tovább a habos-babos szoknyás, okos, gyönyörű, kedves stb. hölgyet. Remélem megtalálod. Csak nehogy meglásd, hogy véletlenül farmert vesz fel.

Én alapból egy igényes nőnek mondanám magam. Ezt úgy értem, hogy minden tiszta rajtam, alap a pici parfüm, a boltba sem megyek kinyúlt holmikban. Viszont sminkből csak a minimális van rajtam, farmert, kényelmes, pamut alapú felsőket, lapos sarkú cipőt hordok és praktikus táskákba pakolok. Egyrészt mert nekem ez tetszik, másrészt pedig folyton rohanok, gyalogolok, kerékpározok, ezt kicsit bajosabb volna tűsarkúban, miniszoknyában kivitelezni. Ha a férjem nehezményezné, hogy nem vagyok elég elegáns, igazán furcsának találnám.

2019. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%
Dragam! Azert lehetne annyi ember ismereted (nincs), hogy sejtsd az a lany aki erre azt mondja felszines vagy, csak feltekeny... :))
2019. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem furcsa csak ler.bancozzák, ennyi.

Megnézed vannak ezek a "tipikus" ruhák amik bejönnek a férfiaknak lásd: szoknya, combzokni, magassarkú, egybe ruha stb stb. Ilyenkor pedig jönnek a megjegyzések miszerint a magassarkú káros, ez oké, de hogy szoknya/ruha sokat villant vagy le kell borotválni a lábat... hát a pi.sagatyához is le kell:D

Inkább egymásnak öltöznek a nők, ezért kritizálják aki meg nem és nem kell ehhez se r.bancos magassarkú, se r.bancos felső, elég lehet annyi hogy nem "divatos". Mondjuk annyit furcsállok, hogy a nők általában odavannak a szépérzékükért, aztán olyan ócska szar divatokat követnek néha hogy az hihetetlen.


Ettől függetlenül, nem igénytelenek. Adnak a külsejükre hiszen egy boyfriend nadrág is ott van hogy 8-10e forint de ettől függetlenül a rohadt kevés embernek jön be az ellenkező nemből.

2019. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!