Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhatott tőlem vajon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott tőlem vajon ez a nő?

Figyelt kérdés

Ma egyedül sétálgattam a városban, erre egyszer csak megszólított egy nő, hogy "valami baj van?" "jól vagy?"

Ezekkel az idézett szövegekkel szólított meg. Hirtelen nem tudtam mit reagálni, totál le voltam döbbenve. Ápolt, tiszta nőnek nézett ki, nem hiszem, hogy kéregetni akart volna esetleg. Olyan max 30 év körüli lehetett. Nagyon furcsa szitu volt, nők nem szoktak ilyet csinálni, a férfiakra jellemző inkább, hogy leszólítanak nőket, nők viszont férfiakat nem annyira. Mit szeretett volna vajon ez a nő? Nem kamu kérdés, elhiszem, hogy annak tűnhet!



2019. ápr. 14. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Talán csak azt hitte, hogy rosszul vagy, ennyi. Ez a két kérdés tipikusan az ilyen beteges, rosszullétes állapotra utal. Vagy erre magadtól nem jöttél rá?
2019. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
Pár hónappal ezelőtt megbeszéltünk közösen egy spontán talit egy számomra szimpatikus hölggyel. Mivel kicsit késett, kb. negyed órán keresztül tipródtam a megbeszélt helyen, majd egyszer csak odajött hozzám egy kajak büdös, lepukkadt, csöves nőnemű véglény pénzt tarhálni. Hát mondom ilyen nincs, hogy ő lenne az, aki tetszik. Elhajtottam a francba és vártam tovább. Szerencsére nem ő volt, pár perccel később találkoztam a delikvens hölggyel. :D
2019. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy furcsán néztél vagy sápadt volt az arc színed ezért azt gondolta talán rosszul érzed magad. De az is lehet tényleg hogy szimpatikusnak talált ezért megszólított. Éltél a lehetőséggel vagy ellenszenves volt?
2019. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Lehet be volt tintázva.
2019. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a leírásodxDxD Hogy jön ide az, hogy kéregetni akart volna, vagy ki akart volna kezdeni veled???? Az idézett szövegből semmi sem utal ezekre, neked ennyire gondjaid lennének a szövegértéssel?:DDD
2019. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Biztos úgy néztel ki, mint aki rosszul van.
2019. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Én is kérdeztem már rá utcán nénikére meg más emberekre, hogy jól vannak-e, mivel valamiből arra következtettem, hogy rosszul lehetnek. Én pedig ilyen esetben szerettem volna segíteni, pl. nyáron a nagy melegben hideg vízzel ha ki van tikkadva, komolyabb esetben mentőt hívni.

Egyiktől sem akartam pénzt kunyerálni, sem randira hívni.

2019. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Épp telefonáltam egy ismerősömmel, amikor a nő odajött megszólítani... Nem volt olyan a magatartásom, amiből arra következtethetett, hogy rosszul vagyok... Nem értettem az egészet, mit akarhatott...
2019. ápr. 14. 21:43
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Kandi kamera. Ma voltál a tévében.
2019. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félkegyelmü volt.
2019. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!