Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-on éves pasik! Erre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves pasik! Erre van valami magyarázatotok?

Figyelt kérdés

Az eddigi barátaim gyakorlatilag mind menekültek az elkötelezettségtől, sokan mèg minimális felelőssègvállalástól. Ha szóba került hogy ,házasságot, gyereket akarok, mindig leléptek vagy csak ìgérgettek,aztán semmi.


A munkahelyemen van pasi, aki nagyon tetszik, ő 24 éves. A múltkor találkoztam vele az utcán, egy kisbabát fogot. Kérdem kié a baba, mondja hogy az övé... Láttam a feleségét is, aki 36 éves. Mikor legközlebb beszélgettem a pasival, megkérdeztem mióta vannak együtt, és hónapra pontosan mondta meg az időpontot...


Az én exbarátom 26 éves volt, még a hónapfordulónkat ,sőt a szülinapomat is elfelejtette, nemhogy évfordulót jegyzett volna meg. Többet sörözött a heverjaival mint amit velem foglalkozott, megcsalt és még neki állt följebb mikor kiderült.


Az unokatestvérem 27 éves és eljegyzett egy 38 éves nőt, ki van tűzve a dátum,szervezik az esküvőt.


A legjobb barátnőmet meg dobta a pasija, mert nem akart semmi komolyat(a barátnőm 24, a pasi 27 volt). Most meg a pasi 29 gyereke lesz egy 35 éves nőtől...


Miért van ez??


23/L



2019. ápr. 29. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Az miért van, hogy egyes férfiak az autókért, mások a motorokért, még megint mások egyikért sem rajonganak?

A válasz: különbözőek vagyunk.


A te kérdésedre a válasz: Olyan srácokkal ismerkedtél és jöttél össze, akik még nem akartak elköteleződni. Viszont vannak olyan srácok is, akik szeretnének elköteleződni.

2019. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

az emberek mások. Van akinek vonzó az hogy lebabázzon huszonévesen, van akinek nem. Van aki 23 éves lánnyal akar lenni 36 évesen, van aki 36 éves nővel 23 évesen. Három darab példából ne kezdjünk már a világra extrapolálni igazságokat.


Aki pedig a 'pasi' szót használja a férfiakra, az ne csodálkozzon ha senki nem veszi komolyan, ez annyira egy ostoba szó, kinyílik tőle a zsebemben a bicska.


30/F

2019. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
#2 ez nagy igaz, ráadásul én sem szeretem a pasi szót. Már nem vagyok huszonéves, de gyerek nem kéne annak ellenére, hogy szeretem a kicsiket. Nem egyformák az emberek.
2019. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
"nagyon igaz" - így akartam írni.
2019. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Vannak, akikért megéri elköteleződni, vannak, akikért nem. Nyilván az adott férfi szemszögéből, ennyi a magyarázat. Veled/legjobb barátnőddel..stb nem akarták összekötni az életüket xyz okok miatt.

Nekem párom még a "hónapfordulóra" is emlékszik: kapcsolat elején én emlékeztem rá többször, és kívántam elsőként boldog hónapfordulót, most viszont már több, mint 1 éve mindig neki jut eszébe hamarabb (3 éve vagyunk együtt).

2019. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

Ne pasit keress, hanem egy férfit.

Nagy a különbség.

2019. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
NEM VAGYUNK EGYFORMÁK. Remélem kielégítő a válasz.
2019. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Azért, mert a férfiak szexuális stratégiájának az egyik eleme (és ez tudat alatt működik, nem tudatosan), hogy csak az elérhető lehető legjobb nő mellett szeretne megállapodni, mivel ezzel elveszti a lehetőséget, hogy más nőket is megkapjon.

Ennek evolúciós okai vannak, amibe most nem megyek bele, rövid kereséssel utánajárhatsz.

A náluknál 10 évvel idősebb nővel megállapodó férfiak pedig óriási baklövést követtek el, aminek nagyon nagy eséllyel 10-15 év múlva ők, a nő és a gyerek(ek) is megisszák majd a levét, amikor a fiatalos szépségét már teljesen elvesztett nő mellett veszteglő, ereje teljében és karrierje csúcsán álló férfi előbb utóbb nem fog bírni magával. Szinte mindig ez történik, ha nem a nő a fiatalabb (és nem nagyon lúzer a pasi).

2019. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is mindig idősebb nőim voltak és lesznek is. Egy huszonéves lánnyal SEMMIT nem tudnék szinte elképzelni, max szexet. Gyerek, meg házasság egy 23-24 éves LÁNNYAL? Ne vicceljünk már...


Mondjuk én sosem szeretnék gyereket, a fiatal nők meg szinte mind, többek közt ezért is kerülöm őket. Ritka kivétel akinek nem ez a vágya. De nem is áltatok senkit soha ilyesmivel, korrekt vagyok.

De az is gond a fiatal lánykákkal, hogy közel sem járnak a földön, irreális elképzeléseik vannak.

Gondolom akiket ismersz/látsz a normálisabb pasasok és nem véletlenül egy idősebb nő mellett állapodtak meg.

2019. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Én is azt vettem észre, hogy a legtöbb férfi huszonévesen még nem akar elköteleződni. Érthető, mivel fiatalok még, nem érzik magukat késznek rá. Viszont ebből kifolyólag én is nagyon sokat csalódtam. Éretlenek, hatarozatlanok, teszik a szépet, közben csak szexelni akarnak és még hülyének is néznek, mintha nem tudnád, hogy mire megy ki a dolog. Kb úgy érzem, mintha megrekedtek volna egy 16 éves szintjén. Na nekem néhány ilyen este után elég is lett a huszonévesekből, elkezdtem nyitni a harmincasok felé, és hopp lett is egyből 36 éves párom, aki szeret, imád és pár éven belül családot is szeretne alapítani. Benne azonnal megtaláltam azt az összhangot, amit a korosztályomban nem - érett, igazi úriember és tudja, mit akar, nem is fél tőle.


Persze ismerek olyan huszonéves férfiakat is, akik már megállapodtak, de ők vagy azért, mert vallásosak, vagy mert olyan párt találtak, aki mindent elnéz nekik, lábtörlőnek lehet használni. Aztán egyszer csak gondolnak egyet és elveszik feleségül, mert lehet összvissza csalni(már az esküvő előtt is ezt tették, némelyik még rám is hajtott, holott a barátnőimmel jártak). Legalábbis az én ismerettségi körömben csak ilyen fiatal házasokról tudok.

22L

2019. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!