Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles anyuka pici fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles anyuka pici fia típusú pasik ugyanannyira nem kellenek a nőknek mint az ugyanilyen típusú nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 17:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Ebben kettős mércés a társadalom. Csak a férfiaknak gáz a mamahotel. Sőt, a nők még okosak is ha mamahotelesek, mert ugyan miért szórnák ki a pénzt albérletre, amikor az drága? A férfi az meg mamahoteles lúzer ebben az esetben.
2019. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
A lányok hamar elmenekülnek otthonról, jellemzően elhamarkodott kapcsolatokba, fiúkra jellemző inkább ez a "befészkelés".
2019. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1. Kizárt hogy ekkora kettős mérce legyen
2019. ápr. 9. 17:27
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly az érzelmi befolyásolásban van és azon, hogy mennyire rámenősek a rokonok, amikor párválasztásról van szó.32N.
2019. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

Fingom nincs, nem voltam még hetero pasi, sem leszbikus/bi nő. Engem csak az zavar, ha hátráltat a hülye életvitelével és az, hogy az anyjánál él és sem jobbra sem balra nem képes mozdulni, ha pedig valami közös jövő szerűt akarok, jóformán nekem kell örökbefogadnom és átvinni egy másik háztartásba, ahol kinyalhatom a fenekét, ahogy az anyja tette.


Az indokok érdekelnek. Ha 30-as dolgozó emberként ott dekkol, mert az neki kényelmes, az egyszerű igénytelenség. Egy valamire való felnőtt embernek igénye van arra, hogy ellássa magát. Ez van.

2019. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
azért tegyünk már különbséget aközött, hogy valaki azért él a szüleivel mert a nettó 200-250 ezres fizetéséből nem tud/akar egy 150 ezres albérletet fizetni vagy azért, mert lenne hova költöznie viszont nem akarja a saját alsógatyáját mosni, mert lusta és életképtelen... nagyon nem mindegy. szüleimmel élek én is 25 évesen, és nagyon nem azért mert élvezem, hanem mert egyelőre nincs más választásom
2019. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6. Nyilván ebben az esetben az életképtelen férfiakra és gondolok, tehát a klasszikus mamahoteles nőkre és férfiakra
2019. ápr. 9. 17:34
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

Van 28 éves csaj ismerősöm anyával él még szűz is. Életében nem dolgozott, semmihez nem is ért. 8 osztálya van össz.

Eddig még egy csávó sem jelentkezett nála hogy eltartaná.


Hozzám pl hozzám jött volna.

30 F

2019. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

#8 kihagytad a lehetőséget hogy legyen egy felséged? Mégcsak futni sem kellett volna utána😂😂😂


N

2019. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Ez így van Kérdező.


Azzal semmi baj, ha otthon lakik. Az önállótlanság és a döntésképtelenség a probléma ezeknél az embereknél. Elfogadják, hogy mások döntsenek helyettük, kiszolgálják őket, és ezen változtatni nem képesek, mert szerintük minden oké. Ezeknek az embereknek mentálisan problémáik vannak, még ha ők maguk ezt nem is ismerik be, a sikertelenségük is innen fakad.

Én is "mamahoteleztem", de nekem szerencsém volt, mert anyám nem tett mindent a se.ggem alá, és elvárta, hogy kivegyem a részem az otthoni dolgokból, mégsem telepedett rám. Mindig következetes szigorú asszony volt, tanácsot kérhettem tőle, de az életembe nem szólt bele.

2019. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!