Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mamahoteles anyuka pici fia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mamahoteles anyuka pici fia típusú pasik ugyanannyira nem kellenek a nőknek mint az ugyanilyen típusú nők a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 17:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
34%

" kihagytad a lehetőséget hogy legyen egy felséged? Mégcsak futni sem kellett volna utána😂😂😂"


Ok akkor majd te építettsz neki medencét. Meg finanszírozod az ilyen playmate-es igényeit, kenceficék utazások. Úgy hogy mindet te fizess. Mer neki soha nincs pénze. Mit gondolsz mért akart volna hozzám menni ?


Mer eltartott keres. Én nem bántam meg, ma sem bánom.

2019. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
#11 Nem gondoltam komolyan te kuka! Viccből írtam! Nem érezted az iróniát? 😂😂😂
2019. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én is döntésképtelen meg életképtelen vagyok. És elismerem a mentális betegségemet is. Ez az egész egy olyan démon, sötétség, amit senkinek sem kívánok. Könnyen dobálóznak ezekkel a szavakkal, hogy mamahotel, döntésképtelen, életképtelen, és így tovább.

Azt írtam, hogy senkinek nem kívánom, de azért nem ártana, hogyha mindenki megtapasztalná ezt legalább egy napig vagy egy hétig. Talán akkor az emberek jobban megértenék egymást.

2019. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
53%os attól hogy jobban megértem még nem tudnám és nem akarnám egy olyan emberre alapozni az életem és a jövőben a gyerekeim sorsát aki önmagát se tudja eltartani. Ha ne adj isten beteg leszek vagy veszélyeztetett terhes akkor éhen halunk? Egy felnőtt nő egy felnőtt férfit akar maga mellé nem egy gyereket akit istápolni vezetgetni nevelni védeni kell egy életen át. Ezt szerintem minden ép eszű embernek képesnek kéne lennie megérteni. És ez nem azon múlik hogy mennyire értem meg a helyzeted vagy mennyire sem.
2019. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Én 32 évesen a szüleimmel élek, mert saját lakásra spórolok és nem vagyok hajlandó 100ezreket egy idegen főbérlő zsebébe tömni egy olyan lakásért ami sosem lesz az enyém. Kiveszem a részem, segítem a szüleimet. Egyedül 2 házzal odébb költözni csak azért, hogy elmondhassam, hogy elköltöztem... na ennek nem sok értelmét látom. De biztosan én gondolkodom rosszul. Engem sosem érdekelt hogy mije van a nőnek, és szüleivel lakik e. Sajnos fordítva ez már nem igaz, a nőket általában érdekli. Persze a legtöbb örökölt a nagyitól , vagy innen-onnan egy lakást, arra könnyen arcoskodik. Az iyeneket csak sajnálni tudom.
2019. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Tudom én ezt nagyon jól. Nem is kell nekem család, gyerek, hiszen én magam is úgy élek, mint egy gyerek. Nyilván nem kisgyermekekre kell itt gondolni. Csak sajnos azzal veri meg a sors az ilyen embereket is ugye, hogy mi is férfiak vagyunk, és vágyunk a nőkre. Testileg mi is felnőttek vagyunk, és részben lelkileg is. Ha legalább beszélgetni tudnék nőkkel néha, és nyugodt körülmények között nők társaságában lenni, velük időt eltölteni az a lelkemnek szinte gyógyszer lenne, maga a simogatás.
2019. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezt a 14-esnek írtam.
2019. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15-ös, megértelek, teljesen igazad van, bár én nem vagyok nő, nekik kéne ezt megérteni.
2019. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%

15-ös. Ha van diplomád, akkor is már legalább 8 éve dolgozol. Ha havi 100 ezret megtakarítottál a mamahotelben, akkor már közel 10 millió Ft-od van, hitellel simán vehettél volna sajátot. Ha viszont hitel nélkül akarsz, akkor az még legalább 8-10 év, tehát majd 40 fölött tervezel elköltözni otthonról? És majd akkor akarsz hortelen leakasztani egy társat?


Nekem 32 évesen már 3 éves gyerekem volt, sajátban éltünk, amit nem örököltünk, hanem megdolgoztunk érte. Az a baj az ilyen pasikkal, hogy nehezen lépnek ki a kényelemből. A férjemnek két ilyen barátja is volt, 35-36 éves korukig elvoltak otthon, gyűjtögettek, aztán mikor megvolt saját lakás, akkor beköltöztették az első csajt, aki szóbaállt velük. Mindkettőnek szar a kapcsolata, mert nem olyan, mint otthon, alkalmazkodni kell, felellősséget vállalni, stb.

2019. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19: Nálam az a 8 év inkább 4, mert később kezdtem az egyetemet, van szakmám is amit a válság idején szereztem és munkanélkül tengődtem vele, ezt megunva inkább mérnök lettem. De ez lényegtelen. Hitelt felvenni bár nagy bátorság (nem lehetsz biztos, hogy ha 5 hónap múlva lejár a projekted akkor is lesz munkád), de belevágnék ha lenne miért, kiért. Én nem érzem, hogy az nekem nagyon jó ha 1 utcával arrébb tudok lakni és tök egyedül a 4 fal közé hazamehetek egy hitellel terhelt lakásba. Itt nem arról van szó, hogy ellátnak, mert a mosógép gombját egy 5 éves gyerek is meg tudja nyomni. Hanem rossz, ha nincs kihez szólnod sem. Együtt kellene építeni a jövőt és közös célok, közös lakás kell valakivel aki szintúgy pár éve gyűjt rá. Ennek lenne értelme, nem pedig "beköltöztetni" valakit a készbe. A gyerek téma meg magánügy, nem ettől leszel felnőttes. Sőt, 25 alatt nem is engednék senkinek gyereket, olyan éretlenek.
2019. ápr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!