Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-on éves pasik! Erre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves pasik! Erre van valami magyarázatotok?

Figyelt kérdés

Az eddigi barátaim gyakorlatilag mind menekültek az elkötelezettségtől, sokan mèg minimális felelőssègvállalástól. Ha szóba került hogy ,házasságot, gyereket akarok, mindig leléptek vagy csak ìgérgettek,aztán semmi.


A munkahelyemen van pasi, aki nagyon tetszik, ő 24 éves. A múltkor találkoztam vele az utcán, egy kisbabát fogot. Kérdem kié a baba, mondja hogy az övé... Láttam a feleségét is, aki 36 éves. Mikor legközlebb beszélgettem a pasival, megkérdeztem mióta vannak együtt, és hónapra pontosan mondta meg az időpontot...


Az én exbarátom 26 éves volt, még a hónapfordulónkat ,sőt a szülinapomat is elfelejtette, nemhogy évfordulót jegyzett volna meg. Többet sörözött a heverjaival mint amit velem foglalkozott, megcsalt és még neki állt följebb mikor kiderült.


Az unokatestvérem 27 éves és eljegyzett egy 38 éves nőt, ki van tűzve a dátum,szervezik az esküvőt.


A legjobb barátnőmet meg dobta a pasija, mert nem akart semmi komolyat(a barátnőm 24, a pasi 27 volt). Most meg a pasi 29 gyereke lesz egy 35 éves nőtől...


Miért van ez??


23/L



2019. ápr. 29. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Nekem például minden vágyam, hogy egy nő annyira komolyan szeressen, hogy tervezzen velem, akár házasságot, akár gyereket.

Bár ez nem tudom, hogy be fog-e valaha következni. Kitartást, én rengetek ilyen pasit ismerek, akik komolyan veszik a kapcsolatot.

21/F

2019. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, és szeretnék már elköteleződni. Átlagos magasságú, normálisan kinéző, állítólag jóképű srác vagyok. Ha van kedved, ismerkedjünk meg!
2019. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!