Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon jó pasik miért társkeresőznek? Vagy csak én látom őket annak?

Figyelt kérdés
Szóval akik szerintem azok, pl badoon. De mi szükségük van ilyen oldalakra? Komoly kapcsolatra csak le kell venniük egy nőt a polcról, a 100 jelentkező közül, akik bepróbálkoznak náluk a mindennapok során, vagy ismerettségi körben. Csak szexre, még könnyebb, ha elmegy bulizni, ott az összes nőt megkaphatja, csak ki kell választania melyik legyen. Ez nem sokkal egyszerűbb neki? Hiszen élőben ő is látja, hogy biztos megfelelő e az adott nő, hallja a hangját, érzi az illatát, meg hogy egyáltalán megvan e a szikra. Szóval nem értem miért bajlódik a neten, a sok kamus, feljavított fotós nővel. Ti mire vélitek ezt?
2019. ápr. 25. 19:19
 1/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Mondjuk incel gyerekek kamu profiljai? Amugy a kinezet meg nem jelent semmit. Plane, ha ugy gondolkodik, hogy "csak le kell venniük egy nőt a polcról". Na az ilyeneknek sose lesz baratnojuk.


43F

2019. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért használom a társkeresőket, mert rohadtulnincs kedvem emiatt bulikba járni és részeg lányokkal ismerkedni. Az utcán sem tudok ismerkedni, mert mindig sietnek valahová, úgyhogy maradok az internet közelében.


25/f

2019. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy hogy jó pasi vagy sem, az embernek valahol próbálkoznia kell mert miért ne? nem tudni hol jön össze az ember a megfelelő társával. Egyébként meg ez nem így működik hogy "le kell venni a nőt a polcról" egy nő nem feltétlen külső alapján ítél hogy az az ember attól hogy helyes nem feltétlen hogy társul hozzá intelligencia is. ÉN véleményem szerint egy nő azért válogat, tudja hogy ki az aki bunkó/sík hülye vele és attól hogy jól néz ki nem feltétlenül fog összejönni vele.
2019. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom sokszor pont ugyanazért, amiért sokszor az "átlagosabb" kinézetű emberek is, mert nem mindig van lehetőségük/alkalmuk (pl. olyan helyen dolgoznak vagy olyan körökben mozognak, ahol több a férfi) vagy nincs idejük személyesen ismerkedni. Ismerek olyat, aki azért ismerkedik neten (is), mert egy másik országba költözött és ezzel is bővíti a lehetőségeit arra, hogy új embereket ismerjen meg.
2019. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenkit saját maguknak akarnak, mert annyira jó tsávók.
2019. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet. Ismerek olyan srácot, aki nagyon jól néz ki, de mivel munka miatt új helyre költözött, nem igazán jár sehova és nincsenek ismerősei, akiken keresztül ismerkedhetne. Olyat is ismerek, aki simán azért használja a társkeresőket, mert a kisujját sem kell mozdítani, ugranak ott rá a nők. Olyat is, aki tényleg normálisan ismerkedne, csak nem talált a való életben megfelelő lányt.


(Az első válasz mondjuk durva. Ha jó pasi társkeresőzik, akkor incel?? A kinézet nem jelent semmit?? Azoknak a pasiknak nem lesz soha barátnőjük, akik bármikor levehetnek egyet a polcról? Ez után a férfigyűlölő komment után mit keres az F betű?)

2019. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem egyszer egy “nagyon jó” pasival, aki Tinderezett, de szinte csak szórakozásra használta, viccelve beszólogatott embereknek meg kiröhögte a profiljukat. Szóval ezért is.
2019. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!