Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért csak ilyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért csak ilyen pasik vannak?

Figyelt kérdés
Miért csak olyan pasik vannak ezen az oldalon akik vagy megakarnak halni vagy egy kicsit sincsen önbizalmuk.Most komolyan nincsen ezen az oldalon olyan férfi aki nem akar meghalni és magabiztos is egy kicsit?Nem akarok nagyon általánosítani de én még csak ilyenekkel futottam össze ezen az oldalon.Nincsen olyan akivel vidám témákról is el lehet beszélgetni és élvezi is az életet és nem csak a halálról beszél?

2019. ápr. 22. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
De, biztos van, csak ők nem kérdéseket írnak ki, hanem válaszolnak. A kérdések többségét is egy két ugyanaz a személy írja ki. Ilyen balázska félék.
2019. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ide leginkább megkeseredett emberek jönnek tanácsokért vagy csak olvasgatni mások problémáiról, hogy addig se az övéikkel kelljen szembenézniük. De ez nemtől független, szerintem a nők ugyanilyenek itt.
2019. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Há nemtom, én nem akarok meghalni. A halál unalmas, míg az élet tele van érdekes dologgal. 😎
2019. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Én se akarok meghalni szeretem az életem jó a munkahelyem. mi kell még?
2019. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak "ilyenek" vannak. Én többekkel írogattam már itt, vannak nem önsajnáltató típusok is, akik nem csak sírni tudnak, hogy nincs nő.
2019. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Te vagy a golden retriever-es lány?


Azért te sem vagy túl kommunikatív

2019. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát akinek nincs nő, az este lefekvés után gondolkodjon el egy kicsit hogy miért! Ajánlom az önvizsgálatot.
2019. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak ilyenek vannak, csak többször vagyok válaszoló, mint kérdező és válaszolni is csak akkor méltatok, ha minimálisan értelmes a kérdés legalább.

A nyafogós kérdezők kérdései nem reprezentatívak, úgy gondolom.

2019. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak "ilyenek" vannak. Én pl. soha nem írtam ki kérdést, válaszolni is csak olyan kérdésekre szoktam, amiket érdekesnek találok. Sokkal többen járnak ide, mint ahányan kérdeznek és válaszolnak.
2019. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem csak ilyenek vannak, ugyenakkor én is jobban örülnék, ha árokba borulva megdöglenék, vagy agyon vágna a 220. Önbizalmam majd abban a pillanatban lesz, ha válaszra méltatnak társkeresőn és sikert sikerre halmozok.


Magyarán vagy következő életemben, vagy egy alternatív univerzumban.

2019. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!