Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szokták írni a magasságuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szokták írni a magasságuk miatt panaszkodó férfiaknak, hogy az csak kifogás, ők mennyi 175cm alatti férfit ismernek, akik olyan nővel vannak párkapcsolatban, amilyennel szerettek volna?

Figyelt kérdés
Elég érdekes dolgok vannak itt a gyakorin. Egyik kérdésnél: "a férfiasság a viselkedésen múlik". Másik kérdés: "miért a magas férfiak a vonzóak? Mert férfiasabbak". Más szóval, a férfiasság a külsőn múlik. Illetve az olyan kérdéseknél, hogy "milyen magas vagy és milyen magas a párod?", érdekes módon ott sincs 180cm alatti férfi még 160cm alatti nő mellett se. De azért másik kérdésnél megy a duma, hogy az alacsony férfi próbálkozzon alacsony nőnél :D Ez logikus is, de minden nő magas férfit akar. Tudatalatt csak magas férfi lehet igazán vonzó egy nő számára és ezen nem lehet változtatni. Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.

2021. máj. 14. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
88%
#19 Sok nőnek még a 180 is túl alacsony, de persze az arcberendezés is sokat számít.
2021. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
94%
21. Nekem egy 165 centis csaj mondta, hogy ő csak minimum 180 centis pasival kezd, mert néha ha felvesz magas sarkút akkor nagyon rosszul néznének ki egymás mellett.
2021. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A #33 nagyon jól leírta itt is. Egy férfinél hiba, ha nem magas. Mintha lehetne befolyásolni :'D

2021. máj. 24. 13:35
 24/68 anonim ***** válasza:
90%
Eddig két alacsony(abb) pasihoz volt közöm, nem azért, mert bármiféle magasságfétisem lenne, sőt, csak éppen így alakult. Az egyikbe szerelmes voltam, a másikba nem. Ez utóbbinál zavart, hogy alacsony, de ha magasabb lett volna, akkor sem szeretem jobban. A másiknál a legkevésbé sem érdekelt, őt annál jobban zavarta, így a kisebbrendűségi komplexusa miatt végül dobott is. Sem előtte, sem azóta nem nagyon volt barátnője, pedig szerintem nagyon vonzó pasi, csak nem hiszi el, és ki sem lát a saját komplexusából.
2021. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
92%

Ez is ugyanolyan kérdés mint a többi hasonló.


Soha az életben nem volt előnyöm abból, hogy 190 cm magas vagyok. Soha. Sőt bárkinek odaadnék 5 cm-ert.


Csak jóképű lehessek.

2021. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
85%

“Senki nem tudja eldönteni, hogy kihez vonzódjon.”

Így van. Tulajdonképpen mi a kérdés?

2021. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
98%

Nekem egy 45éves nő azt mondta amikor rákérdeztem erre a magasság fétisre,hogy azért jó,ha magasabb a férfi mert akkor fel tudunk rá nézni.

Én 180vagyok,de volt olyan 172centis csaj aki azt mondta,hogy ne haragudj,de nem tudok melletted magassarkut hordani.

Oké rendben. Azóta is egyedül van és hordhat amit akar🙂

2021. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
"Tulajdonképpen mi a kérdés?" Olvasd el.
2021. máj. 25. 15:58
 29/68 anonim ***** válasza:
41%

Flegmázásból lehet visszavenni.

A saját kérdésedet megválaszoltad magadnak az utolsó mondatoddal.

2021. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
86%

Én 170 magas vagyok és gyönyörű barátnőm van!:)

Szerintem a férfiasság nem a külsőből fakad, hanem a kisugárzásból. Abba benne van minden. Pl: soha nem használtál ki sebzett nőket, mindig próbálsz próbálod felkarolni a gyöngéket, kiállsz a szeretteidért és önmagadért. Akkor is tudsz döntést hozni amikor minden összedőlni látszik...és így tovább.

Van egy nagyon jó barátom, ő 190 magas jó testfelépítéssel, de nagyok kis döntés képtelen és miután megismerik “csalódnak” pedig nem az ő hibája, csak ezt egyszerűen terjesztik. Egyébként nagyon jó srác csak lelkileg nem vezér egyéniség.

Hogy őszinte kegyek velem rendszeresen flörtölnek a szebbik nem képviselői és soha nem vettem észre, hogy bárki is ez miatt kiáltana farkast.

Csak, hogy egy Pl át említsek. Szerintem Sebestyén Balázs egy nagyszerű ember aki ugyan csak nem magas sőt...De lehetne sorolni zeneszerzőktől kezdve a sportolókig színészeket is. Ez szerintem régről maradt itt. Ez egy primitív szellem amit elkell engedni.


[link]

2021. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!