Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
 411/916 anonim ***** válasza:
98%
Valóban? És ha beléd most nem szerelmes senki sem, akkor szerinted miért lenne szerelmes egy anyagi kényszerítésen alapuló rendszerben bárki? Erre válaszolj.
2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 412/916 anonim ***** válasza:
98%

"A szabad kölcsönös szerelmen alapuló boldog párkapcsolat híve vagyok. Egy olyan rendszert szeretnék, ahol ez megvalósulhat mind a nők, mind a férfiak életében."


De bzdmeg!!! Most is szabadon lehetsz szerelmes, meg szabadon valaszthatsz párt!

2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 413/916 anonim ***** válasza:
98%

"A szabad kölcsönös szerelmen alapuló boldog párkapcsolat híve vagyok. Egy olyan rendszert szeretnék, ahol ez megvalósulhat mind a nők, mind a férfiak életében."


Jelenleg pontosan egy olyan rendszerben élsz. A lehetőség mindenkinek adott.

2021. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 414/916 anonim ***** válasza:
93%

1. Mi történik velem, ha örök szüzességet fogadok, mert egyáltalán nem érdekel és vonz a szex?

2. Az apácák és szerzetesekkel mi lesz?

3. Aki aszexuális, azzal mi lesz?

4. Hogyan felügyelnéd, hogy ki mikor kivel és hol fekszik le?

2021. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 415/916 A kérdező kommentje:

411: Hogy érted, hogy a dupláznám az egyenlőtlenséget? Pont, hogy javítanék rajta inkább.


Bhad Babie szingli lányként nemrég töltötte be a 18 -at és 300 millió forintot keresett 1 NAP ALATT úgy, hogy még csak nem is kellett szexelnie férfival. Ez az IGAZI EGYENLŐTLENSÉG.


[link]


Egyébként csináltam jó csajjal Tinder accountot és Törökországból kaptam az ajánlatokat gazdag óriás házas mercedes amg -s üzletemberektől. Gyakorlatilag nőként megtehetem, hogy 1 évet eltöltök egy ilyen emberrel, a sminkre meg ruhákra adott pénzt befektetem, aztán egész életemben boldogan élhetek a befektetéseimből.


Ugyanezért egy férfinak ÉVTIZEDEKET kell dolgoznia és még akkor sem garantált semmi. Igazából engem már nem is annyira az zavar, hogy nincs nőm, mivel a harmadik világból megkaptam a validációt, viszont az EGYENLŐTLENSÉG csak nem hagy nyugodni.

2021. ápr. 18. 21:27
 416/916 anonim ***** válasza:
98%
És ha beléd most nem szerelmes senki sem, akkor szerinted miért lenne szerelmes egy anyagi kényszerítésen alapuló rendszerben bárki? Erre válaszolj.
2021. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 417/916 anonim ***** válasza:
98%

"Bhad Babie szingli lányként nemrég töltötte be a 18 -at és 300 millió forintot keresett 1 NAP ALATT úgy, hogy még csak nem is kellett szexelnie férfival. Ez az IGAZI EGYENLŐTLENSÉG."


Ez nem egyenlőtlenség. Az a mérhetetlen férfi ostobaság tökéletes bizonyítéka. Ami ellen nem tudsz tenni a szabályaiddal.

2021. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 418/916 anonim ***** válasza:
98%
Te ki akarod törölni a nők tudatából, hogy vannak nálad jobb/sikeresebb pasik is. Ez mennyire beteg már! Komoly problémák vannak, ha úgy érzed, hogy csak így találhatsz párt/feleséget magadnak.
2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 419/916 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy erre a kérdésre még hány válasz fog érkezni? :D
2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 420/916 A kérdező kommentje:

Hogyan érhetjük el a pénzügyi függetlenséget 2021ben?


Férfiak: 30 év kőkemény munka. Közben minden egyes fillért félre kell tenni és így is jöhet egy válság, ami elmoshatja az álmokat.


Átlagos nők: 10 év házasság egy gazdag pasival. Amikor ruhára ad pénzt, mindig a felét bitcoinba fektetem. A párkapcsolat végén váláskor és a pasim átal az idő alatt keresett pénz felét megkapom. Közben a munkahelyen kihasználom az éhes férfiakat és a feminista kvótákat, amikkel hamar manageri szintig jutok. Aztán már dől is a lóvé, miközben az időm 90% -át beszélgetős meetingeken meg a facebookon töltöm.


Jó nők: 18 évesen felmegyek az Onlyfansra, ahol 1 nap alatt 300 millió forintot keresek. Közben az instagrammon nőtlenségtől megőrült incel kockázatitőke befektetőknek árulok Nft -ket a fenekemmel 300e forintért. 3 nap alatt be van biztosítva a pénzügyi szabadság.


Ennek ellenére pofáznak a feministák még mindig egyenlőségről meg patriarchátusról valószínüleg pár öreg milliárdos meg sikeres instagram modell miatt, miközben a férfiak 90% -át észre se veszik.

2021. ápr. 18. 22:10
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!