Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
 431/916 anonim ***** válasza:
98%
Hát itt a megoldás! Operáltasd magad át nővé! Utána jöhet is a gazdag török üzletember és feministák által kiharcolt minden földi jó. :)
2021. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 432/916 anonim ***** válasza:
97%

Aj, most az én barátom most Chad vagy nem? Mi a másik? Ah, szerencsétlen kérdező az életben nem fog válaszolni, mi?

>*<

2021. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 433/916 anonim ***** válasza:
100%
Ja jól emlékszem, akkor Chad és behódoló van. A te barátod az utóbbi lesz.
2021. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 434/916 anonim ***** válasza:
100%

#433

De miért? :/ Örülnék, ha a kérdező kifejtené, mert ő az ostoba, aki szerint csak két véglet van.

>*<

2021. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 435/916 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsáss meg! Csak segíteni próbáltam. Bár igazad van, ő ennek a témának a szakértője.
2021. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 436/916 anonim ***** válasza:
100%

#435

Semmi baj, mi nem értünk ehhez, túlságosan értelmesek és nyitottak vagyunk a világhoz, ezért nem két csoportba soroljuk az embereket.

Sajnos a kérdező viszont nem fog érdemben válaszolni, eddig se tette. Ezzel csak a saját butaságát bizonyítja, hiszen nem képes érdemi beszélgetést folytatni.

>*<

2021. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 437/916 A kérdező kommentje:

433:


Chad, szponzor(betabux angolul), behódoló normie, incel. Ezek vannak ma. A behódoló normie -k szép lassan szorulnak ki a piacról. Sokan azért nincsenek közöttük a manoszféra valamelyik szegletében(blackpill, redpill, Trump szavazó mans rights), mivel korábban, még jobb piaci körülmények között volt barátnőjük és azt hiszik, most is lesz, ha nagyon kedvesek a lányokkal és elfogadják a feministák beteges szabályait.


Egyébként a nőknek üzenem, hogy vigyázzatok, ha egy fiú nagyon kedves, rendes meg egyetértő veletek. Lehet, hogy belül tele van frusztrációval és utálja a nőket. Én ezzel szemben itt nyíltan vállalom a nézeteimet, és a valóságban se vagyok feltétlen kedves a lányokkal. Szerintem én jobb arc vagyok, mint az említett simp army katonák.

2021. ápr. 19. 01:03
 438/916 A kérdező kommentje:

"Bár igazad van, ő ennek a témának a szakértője.":


Én saját ideológiát alakítottam ki. Az egész blackpill/incel dolog onnan jött, hogy elegem lett, hogy mindig becsatlakozok valamilyen tudománytalan vallásba a siker reményében (legyen az keresztény konzervatív szélsőjobb, vagy redpill self improvement őrület). Most már nem érdekel a sok netes bullshit, csak a színtiszta tudomány érdekel, így ha valamelyik incelloszféra tézissel nem értek egyet, nyíltan le fogom írni és mást fogok mondani, tehát nem igazán vagyok a téma szakértője és nem is akarok az lenni.

2021. ápr. 19. 01:07
 439/916 A kérdező kommentje:

"Örülnék, ha a kérdező kifejtené, mert ő az ostoba, aki szerint csak két véglet van.":


Kiváncsi vagyok az arcára meg a testére, illetve a te arcodra meg testedre is. Ez alapján meg tudom mondani, melyik kategória, bár valójában szerintem nem vagy kiváncsi rá.

2021. ápr. 19. 01:20
 440/916 anonim ***** válasza:
100%

"még jobb piaci körülmények között volt barátnőjük"



Nem tudom hany eves vagy, de "jobb piaci helyzet" akkor volt, amikor ezeknek meg a nagyanyjuk se szuletett meg :D



36F incel

2021. ápr. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!