Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
 481/916 anonim ***** válasza:
98%
Elnézést, de nem, nem borsodi falvakba jártam bulizni, hanem a közelebbi városba, ami innen 20 km, és borsod meg innen kb az ország másik vége mert egyáltalán nincs sem a szomszédba, sem a közelbe. De gondolom, ez is az én hibám, hisz nő vagyok, meg kellett volna adnom a szegényebb megyei rétegnek is a lehetőséget arra, hogy megdugjanak. Amint vége a korlátozásoknak, elválok, a lányom itt hagyom az apjára, én meg rohanok magam orrba-szájba kúratni a borsodi kis falvakba ilyen kancigányokkal. Köszönöm a tippet!
2021. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 482/916 anonim ***** válasza:
94%
Csak még egyetlen apróság kérdező, amit mellékeltél. Abban a videóban ott vannak a női incelek is. Ha a két csoport olyan elkeseredett, miért nem ismerkednek egymással? Csak nem azért mert azokat a lányokat bottal sem piszkálnák meg? Nem létezik incelség, mindenki számára van olyan,akinek lehet, hogy kéne de neki az illető nem jön be.
2021. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 483/916 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tök durva, hogy képtelen van belátni, hogy hülyeséget mondtál, mutattál. Most felhoztad ezt a borsodi példát, mintha csak Borsod megyéből állna a világ. Mintha nekem vagy bárkinek tudni kéne, hogy mi folyik Borsodbasznádon. Annyira ragaszkodsz a saját kis fa,szságodhoz, hogy még a kékre is azt mondod, hogy piros, csak azért, hogy ne lásd be, hogy tévedtél valamiben.
2021. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 484/916 anonim ***** válasza:
98%

Nem, a papucsok kapnak nőt.

Az incell szimplán az a típus, aki soha nem látott még közelről nőt, mert fél a nőktől. Interneten olvas ilyen barom elméleteket és ha véletlenül valami csoda folytán mégis a közelébe keveredne egy nő, akkor már az ismerkedés elején hangoztatja a beteg baromságait és közli, hogy ő egy nőnek sem fog behódolni (udvarolni) és egy szál virágot sem kapsz soha, mert ő nem fog pénzéhes aranyàsókra költeni. Tehát nőként neked kell bizonygatni, hogy megütöd a mércét nála.

2021. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/916 anonim ***** válasza:
96%
bocsánat incel
2021. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/916 anonim ***** válasza:
98%

Tehát belülről rohadnak mint a kérdező is. Ezért kapaszkodik hisztérikusan a tinderbe, mert így mondhatja, hogy csak a külseje miatt nem kell senkinek. Mondjuk gondolom olyan ronda, mit egy zsák krumpli, de hogy ő sem jelölgeti a kövér, ronda nőket az is ziher.

Csak ismételgeti itt hogy match nélkül nem lehet párt találni. Szívecske, tíz évvel ezelőtt még tinder sem volt, mégis mindenki ismerkedett. És most sincs fenn az egész világ tinderen, tipikusan a magamutogató emberek társkeresője.

2021. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 487/916 A kérdező kommentje:

"Mondjuk gondolom olyan ronda, mit egy zsák krumpli":


Ha ez igaz lenne, nem matchelnék külföldön sem. Átlagos kinézetű vagyok.

2021. ápr. 19. 13:58
 488/916 anonim ***** válasza:
98%
Azt már megbeszéltük, hogy a filippínó lányoknak teljesen mindegy, kivel jönnek össze, mindent megtesznek, hogy meneküljenek onnan. A 90 nap múlva esküvőben is képesek összejönni bárkivel, a jobb élet reményében. Ennek ne örülj, ha itthon csak átnéznek rajtad.
2021. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 489/916 A kérdező kommentje:

"Nem értem miért bántjátok a kérdezőt. Én nő vagyok és nap mint nap tapasztalom, hogy mennyivel könnyebb nekem mind a munkahelyen, mind az élet többi területén is. A párkapcsolatokkal sincs semmi bajom, hiszen elég felmennem a Tinderre és rögtön van 99+ like -om, akiknek több mint a fele többet tett le az asztalra, mint én (bár dolgozom rajta, hogy én is olyan jó dolgozó legyek, mint a férfiak, a projektmanageri állást emiatt vissza is utasítottam).


Azt is látom, hogy a hozzám hasonló férfiaknak mekkora szenvedés az online dating. Tudom, hogy egy egyenlőségen alapuló párkapcsolat sose fog jól működni akkor, ha az egyik fél bármikor felmehet egy applikációra, ahol szerezhet magának akár milyen partnert, míg a másik fél nem teheti meg ugyanazt. Emiatt feminista nőként harcolni fogok a férfiak egyenlőségéért és kiállok a kérdező mellett!


A báratom jelenleg egy 170cm -es nyápic fiú. Nyilván nincs meg a szikra, de amióta szexeltem a személyi edzőmmel 10 éve, tudom, hogy nem is fogok ilyet érezni. A hosszú távú boldog párkapcsolat viszont nem alapulhat a "szikrán", így én elfogadom a jelenlegi barátomat olyannak, amilyen és napi szinten szexelünk is."


Egy valóban feminista nő őszinte válasza ez lenne a kérdésre.

2021. ápr. 19. 14:10
 490/916 A kérdező kommentje:
488: Legalább 2 hónapig párkapcsolatban lennék
2021. ápr. 19. 14:10
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!