Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet működő feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet működő feminizmus equal dating market nélkül?

Figyelt kérdés

Azokon a helyeken, ahol nők valamiért alulmaradnak a férfiakkal szembem, a feministák nőknek kedvező törvényeket vezetnek be, hogy kiegyenlítség a nemek közti viszonyt. Erre példa a politikában és a munkahelyeken a női kvóta, a mindennapi életben pedig a nők gyengébb izomzatát ellensúlyozandó (szexuális) erőszakellenes törvények.


Van viszont egy hely, ahol a férfiak brutálisan és elképesztően alulmaradnak a nőkkel szemben, viszont a feministák szemében mintha nem is létezne a probléma. Természetesen a párkapcsolati piacról van szó, ha valakinek nem lenne egyértelmű a Tinder kipróbálása és az instagram oldalak végignézése után.


Szerintem ez így nem működik és nem csoda, hogy a Fidesz meg a többi keresztény konzervatív párt ennyire erős.



2021. ápr. 14. 12:42
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
 531/916 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem ez volt az utolsó kommentem ebben a témában. Egyelőre fölösleges beszélni róla, mivel úgy is le fogjátok tagadni újra és újra, akármit írok.
2021. ápr. 20. 02:14
 532/916 anonim ***** válasza:
97%

"össze fog omlani a társadalom"


Wishful thinking

2021. ápr. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 533/916 anonim ***** válasza:
98%
Mi nem letagadjuk, hanem egy f*szságokot hajtogatsz. Attól, hogy azt mondod, hogy 2+2=5, attól még az nem lesz igaz, mert te azt mondtad. Az mindig 4 marad, bárhogy csűröd-csavarod. Ezt kéne belátnod, meg, hogy van, ami igen, régi, de aktuális. A szexhez pedig senkinek sincs joga, azért megdolgozol. Már nem prostisan, hanem a párkapcsolatért és a másikért és akkor szexelni is tudsz. Ilyen rohadt egyszerű.
2021. ápr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 534/916 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj történelmet, kérdező.
2021. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 535/916 anonim ***** válasza:
98%

Én még mindig nem látom, hol van csak azért kompenzálatlan előnyöm, mert nő vagyok. Igen, kifekhetem magamnak az utat, általános társadalmi megbélyegzés jár cserébe és soha nem mehetek el szülni, mert ha igen, hamar találnak más térdelő Terézt a helyemre, tehát nagyon nem éri meg. Egy férfi is próbálkozhat ezzel, még megfektetnie se kell a nőt, ha ügyesen manipulálja ajándékkal, dícsérettel, szívességgel, mert a nőket érzelemmel könnyebb manipulálni. Semmivel nem kevesebb meló. Mondhatnánk, hogy akkor ott az ismerkedés, ahol a férfi kezdeményez, kivéve mikor a nő, mert ez is egyre gyakoribb. Akkor ott van, hogy "mert a férfi fizet randin". Kinek a döntése ez? A férfié és ez is egyre gyakrabban nem így történik, amennyiben a nő nem akar több randit, vagy elég feminista beállítottságú. Lehet, hogy előbb fölveszik Mancikát hotel recepciósnak, mint egy férfit, amennyiben Mancika igen dekoratív. De egy dekoratív férfit is előbb vesznek fel, mint egy lerúgott, de nagyon tehetséges nőt, főleg az ilyen kirakat szakmába.

Tehát nem látom a fene nagy egyenlőtlenséget.

Ahogy a munka világában, itt is azok vannak előnyben, legyen az férfi, vagy nő, akik tesznek az ügyért. Akik pénzzel, idővel, fáradsággal adóznak azért, hogy megtehessenek,elérjenek dolgokat. Nem a férfiak vannak hátrányban, hanem a kevésbé dekoratív emberek, akiknek gyenge a szocializációja.

Arra se adtál választ, hogy, hogyan lehet ennyiféle színész a világon, ha egyetlen ízlés létezik. Vagy, hogy a nem jól kereső átlag Józsi, hogyan "jut" nőhöz.

De említetted, hogy gondot okoz a sok kérdés, (ami mondjuk szerintem sima lustaság) szóval lerövidítem. Írj bármit, ami kizárólag női előny. De nem szép nők előnye, hanem minden nőnek a pnával jár.

Ami az általános vergődést illeti, szép lassan alakul át a rendszer. Nem fog összeomlani, egyszerűen más lesz a felépítése. A társadalom, párkapcsolat és a társkeresés terén épp új szabályokat alakít ki, hiszen régen nem volt rájuk szükség. Meg lett mondva, hogy Piri Géza felesége és kész. Se Pirinek, se Gézának nem volt más teendője, mint elfogadni a felsőbb utasítást. A szabadsággal együtt jár, hogy mostmár tenni is kell. Főleg a férfiaknak, hiszen a nők már sok száz éve igyekeznek tetszeni a férfiaknak, mindig is voltak kötelezettségeik, viselkedési normák, amiket be kellett tartani. Ez a férfiaknak új helyzet, hiszen régen épp az volt amire te olyan nagyon vársz. Semmit nem kellett tennie, már azon túl, hogy megkéri a lány kezét az apjától, aztán egész életére ellátást kapott, mind szexuálisan, mind az élet egyéb területein. A nő meg tűrte, mert nem volt mit tenni.

A társkeresés, a kezdeményezés, fizetés és egyéb kialakulóban van. Látványosan több nő nem várja el az első randis vacsit, vagy egyéb nagy kiadást, ha mégis úgy alakul fizetik felesben. A legtöbb nő küzd a "kifeküdte magának az utat" sztereotípia ellen és már csak ezért se tenné meg soha. Nagyon sok nő kezdeményez. Van aki elmegy a randirahívásig, de, mint te is tapasztalatad, minimum oda megy és beszélgetni próbál, ha érdekli valaki.

Nem erőszakkal és nem a jogok megnyirbálásával fog ez egyensúlyba kerülni, hanem egy természetes társadalmi folyamat révén, pár generáció belül.

Amúgy de értem ezt az összeomlós gondolatot. Attól, hogy egy kis réteg nem talál párt, nem ömlik össze semmi, a gyermek vállalás pedig nagyban múlik a fizetéseken, nagyobb mértékben, mint azon, hogy nem találnak párt a nők. Van párjuk, csak létbizonytalanságba nem szül az ember. Tehát, a születésszám növekedése indukálható pénzzel, lásd Csok és társai. Működik. A házasságok száma is nő ezzel az intézkedéssel, de amúgy is növekvő tendenciát kezdett mutatni.

Tehát, csak, hogy egyszerűsítsem a dolgot összeszedem a kérdéseket.

Hol van a nőknek (minden nőnek) általános előnye a társadalomban a férfiakkal szemben?

Ha egy egységes női ízlés van, minek ennyi típusú férfi színész?

Miért nincs több hangosan szenvedő férfi, aki kardját kivonva élen járna küzdelmeidben, ha általános a probléma és nem csak téged és egy szűk réteget érint? Miért előnyös fenntartani a férfiak tömegének a jelen rendszert?

Miben látod a rendszer és a társadalom összeomlásának lehetőségét?

Mert ezek közül még egyre nem sikerült válaszolni.

2021. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 536/916 anonim ***** válasza:
92%

#535

😍😍😍 hát ez ott volt!

2021. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 537/916 anonim ***** válasza:
97%
És igen, ismét nem sikerült egyetlen érvre, kérdésre sem reagálni érdemben.
2021. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 538/916 anonim ***** válasza:
97%

"Ezután ha valaki panaszkodik az oldalon az irreálisan magas és kb elérhetetlen ingatlan, vagy albérletárakra, majd ezt írom nekik:"

Itt azt írták le újra és újra, hogy fejlődj, ami párkapcsolati és általában emberi kapcsolatok terén a lelki egyensúlyt, a szocializációt és hasonló aprósagokat jelenti. Tehát pl pszichológust.

Ha az ingatlan ár a gond, akkor tanuljon olyan szakmát amiben masodállással akár, el tud helyezkedni, így több lesz a bevétele, könnyebben jut házhoz.

Tehát FEJLŐDJ! Ez pedig ebben a formában egy univerzális tanács, ami minden helyzetben előrébb visz. Szomorú, hogy tényleg annyira bele vagy temetkezve a saját világodba, hogy az alapvető értelmezése se megy az itteni vitának. Mondjuk elég egyoldalú vita, mert te érdemben semmire nem adsz választ amin gondolkozni kéne, vagy ki kéne fejteni.

De nyugodtan vedd át az itteniektől azt a választ, hogy fejlődni kell, ha valahol elakadsz az életben. Hasznos és jó tanács.

2021. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 539/916 anonim ***** válasza:
12%

Itt csak magatokkal vitáztok, de keményen

Úgy látszik nem unjátok, pontozzátok is egymás agymenéseit és számonkéréseit rendesen.

Nem csoda hogy a kérdező lelécelt, én sokkal hamarabb megtettem volna

Kellemes szórakozást csajok!

2021. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 540/916 A kérdező kommentje:
Valaki írta a hobbicsillagászatot, ami egyébként érdekel, de ma már a komolyabb távcsövek által készített képek fennvannak az interneten, így nem kell kimenni a távcsővel.
2021. ápr. 20. 20:22
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!